Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Uderz głową w ścianę
To pomaga zapomnieć
Uderz tylko dokładnie
I się poczuj swobodnie...
Zamiast głupio się złościć
Nabierz dużej prędkości ...
Gdy masz problem z rozbiegiem
To poproś kolegę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak F3 dam spokój , nie idzie w to grać. Jak bede chcial sobie pograc w konsolową gierkę to sobie kupie konsolę. A na razie chce grac w pecetowe; niestety zrobienie gry odrazu na wszystkle platformy F3 nie posluzylo. Chyba poczekam na F4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:09, hallas napisał:

Uderz głową w ścianę
To pomaga zapomnieć
Uderz tylko dokładnie
I się poczuj swobodnie...
Zamiast głupio się złościć
Nabierz dużej prędkości ...
Gdy masz problem z rozbiegiem
To poproś kolegę...


Dziękuję za śliczny i jakże inspirujący wierszyk. ;-)
Widziałem kiedyś w sieci taki zestaw: odstresowywacz - kartka z narysowanym okręgiem, a w środku napis: tu uderzać głową po uprzednim zawieszeniu na ścianie. Uderzać miarowo, aż stres minie. W moim przypadku nie stres tylko uczucie beznadziei. ;-)
Jeśli ktoś czuje się po zakupie Fallouta 3 dokładnie tak jak ja po zakupie Sacreda 2, można zrobić sobie taki odstresowyacz samemu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 14:17, Indrid Cold napisał:

I co z tego??


To z tego że nie dziw się że ktoś mówi "oblivion with guns" :)

Dnia 03.11.2008 o 14:17, Indrid Cold napisał:

Sprecyzuj okreslenie ":wszystko co bylo wazne"?


Pewnie chodziło o wszystko dzięki czemu fallout stał się sławny: tury, widok, humor, postacie... wszystko co tworzyło klimat gry a zostało przez Bethesde usunięte na rzecz uproszczonych rozwiązań z serii TES. Nie oznacza to że gra jest beznadziejna, ale reklamują nam fallouta rpg a dostajemy obliviona przerobionego na fpsa. Chyba ze uważasz że sama nazwa fallout wystarczy żeby uznać to za kontynuacje serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:13, temist napisał:

Ja jednak F3 dam spokój , nie idzie w to grać. Jak bede chcial sobie pograc w konsolową
gierkę to sobie kupie konsolę. A na razie chce grac w pecetowe; niestety zrobienie gry
odrazu na wszystkle platformy F3 nie posluzylo. Chyba poczekam na F4.

Cos mam przeczucie ze FO4 bedzie jeszcze bardziej skonsolizowany, wiec nie wstrzymuj oddechu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako RPG Oblivion cały był strasznie uproszczony, żeby przypadkiem gracz się nie przemęczał. Nie będe wymieniać wszystkiego bo zbyt wiele by pisać, a to nie miejsce od tego.
W F3 jesteśmy prowadzeni za rączke. Ot chociażby przykład podawany kilka stron temu, gdzie w jakimś zadaniu musimy isc tak jak chce komputer, bo inne drogi są poblokowane. Jedyna słuszna droga to ta którą określa nam fabułą i drodze której czekają NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery

Wyszedłem z tego "Falloutowego" martixa-tego sztucznego swiata i mam isć z ojcem do Rivet City i tu moje pytanie czy ktos wie[mniej więcej] ile % głównego wątku fabularnego przeszedłem?Byłbym wdzieczny....

Koniec Spoilerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba

Dnia 03.11.2008 o 15:27, Indrid Cold napisał:

byc (dopiszcie sobie) by teraz emanowac taka nienawiscia do produkcji a wczesniej nie
widziec gameplayow , trailerow na chociazby gametrailers.com i kupowac kota w worku.
I nie mam ochoty rozmawiac wiecej z taki userami, ktorym radze wylac sobie wiadro zimnej
wody na glowe...


A skąd w Tobie , drogi Forumowiczu , tyle gniewu w stosunku do osób mających inne zdanie? Do żadnej produkcji nie pałam nienawiścią , co najwyżej uważam jakąś grę za słabą , a to chyba nic złego? Forum istnieje po to , abyśmy mogli dyskutować o interesujących nas tytułach , a nie tylko je chwalić.Tak też robimy.A uwagi o wylewaniu wiader zimnej wody na głowę i te w stylu "dopiszcie sobie" , są chyba nie na miejscu? Napisz sensowną , pełną argumentów i chwalącą Fallout 3 recenzję.Niejedna osoba chętnie to przeczyta , a moze nawet kogoś przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:46, hehe napisał:

W F3 jesteśmy prowadzeni za rączke. Ot chociażby przykład podawany kilka stron temu,
gdzie w jakimś zadaniu musimy isc tak jak chce komputer, bo inne drogi są poblokowane.


A czy to prawda , iz pojawia sie jakiś znacznik prowadzący nas na miejsce?W którejś recenzji , chyba na GOLu , było o czymś takim wspomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh F3, pewnie gówno, ale chciałbym to "gówno" na własne oczy zobaczyć i stwierdzić czy rzeczywiście tak jest. I tu moje pytanie: Czy jest jakiś sposób, może program, by obniżyć wymagania tej gry?

A znacznik pewnie jest, jak w Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:46, hehe napisał:

Jako RPG Oblivion cały był strasznie uproszczony, żeby przypadkiem gracz się nie przemęczał.


Nie ma sensu tłumaczenia czegokolwiek osobnikom którzy piszą posty typu. " I co z tego", " Co to znaczy?". Świadczy to tylko o tym, że nie mają kompletnie pojęcia o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:27, Indrid Cold napisał:

> uproszczonych rozwiązań z serii TES.
Co to znaczy??


Jeśli nie masz pojęcia co to znaczy, znaczy, że nie wiesz o czym piszesz. Tyle znaczy.

Teraz jeśli chcesz się naprawdę dowiedzieć, zagraj nawet Morrowinda, a później zobacz czym różni się od konsolowego hitu zwanego Oblivion. PC sam się broni, znaczy mody do niego stworzą z gniotu coś naprawdę grywalnego, tak samo jest z F3 - wersja premierowa to edycja na konsole, po pół roku sami gracze zrobią z niej w pełni PC''owy produkt. Tyle i tylko tyle.

Zasada jest prosta, TERAZ można zrobić gniot, byleby na znanej licencji z dobrą grafiką - ludzie i tak kupią.
KIEDYS, żeby sprzedać gre trzeba było zrobić coś nieprzeciętnego, przez co ludzie zauważą tytuł i go docenią. Łatwiej bazować na sprawdzonym pomyśle niż samemu stworzyć coś unikalnego. Dead Space pokazał, staruszek Silent Hill czołga się i kwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 23:08, Viper napisał:

Chyba się nie da:/
Polska wersja wygląda na wykastrowaną w stosunku do edycji w innych krajach.
W piątek wysłałem pytanie do Cenegi w związku z brakiem LIVE''a i chamskim pozostawieniu
go w opcjach gry, ciekaw jestem tylko czy ktoś raczy odpisać...


Możemy zrobić jedno - czekać. Być może jest to jakieś uchybienie (które może zostać naprawione patchem - być może) lub celowe jego wywalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem Wisienkę od tego posranego ruska Dukowa czy jak mu tam i miałem ją odprowadzić do Rivet City. Doszedłem, a tam stoi tylko jakaś platforma z typem proszącym o wodę ;/
Gdzie ją doprowadzić, zeby się jej pozbyć?

O błędach nawet nie mam ochoty rozmawiać bo za dużo czasu bym stracił :D Śmierć i wczytanie gry w kanałach = nagle kanały okazują się być pod wodą (według gry, ja widzę normalny kanał, zero wody) i po kilku sekundach się duszę na śmierć :D Przeciwnicy wnikający w kupę gruzu i nie mogę nic im zrobić. PRzeciwnicy przenikający przez ogrodzenie, ktorego otworzyć się nie da ( nie ma drzwi) i uciekający.... Auto, które wniknęło lekko w ziemie po czym z hukiem wyskakuje z ziemi i stoi już na gruncie normalnie jakby nigdy nic.
Żenada, byle ukończyć i wyrzucić to cholerstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadną z poprzednich części Fallouta, a mimo to zwę się fanem erpegów. Postanowiłem to zmienić kupnem f3, ale jak tak czytam, to mi się odechciewa. Dla mnie w grze ważne są tylko dwie rzeczy: klimat i fabuła(na którą ma się chociażby minimalny wpływ). Czy f3 spełnia wyżej napisane warunki? Bardziej interesuje mnie klimat. Jak już by ktoś się wypowiedział, to proszę niech uwzględni, to że nie grałem wcześniej w żadnego fallouta, więc na f3 nie będę patrzeć jak na "kontynuację serii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:04, RAVvy napisał:

Nie grałem w żadną z poprzednich części Fallouta, a mimo to zwę się fanem erpegów.

Hmm. To ciekawe w co grałeś... Ja dla przykładu grałem "tylko" w Fallouty, Baldur''s Gate, Panscape: Torment i Arcanum i zasadniczo nie śmiem się zwać fanem gier cRPG, bo nigdy nie tknąłem takich hitów jak ADoM czy StoneKeep a było dobrych gier RPG jeszcze więcej.
Ja polecam Fallouta 1 lub 2, naprawdę. Jeśli przebijesz się przez początek, w którym brak wygodnictwa dzisiejszych produkcji - nie odłożysz gry zbyt szybko. Na Fallout 3 zawsze przyjdzie czas - nie trzeba kupować zaraz po premierze, tym bardziej, że mody rzeczywiście mogą nadać grze charakteru a na te trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:12, hallas napisał:

> Nie grałem w żadną z poprzednich części Fallouta, a mimo to zwę się fanem erpegów.
Hmm. To ciekawe w co grałeś... Ja dla przykładu grałem "tylko" w Fallouty, Baldur''s
Gate, Panscape: Torment i Arcanum i zasadniczo nie śmiem się zwać fanem gier cRPG, bo
nigdy nie tknąłem takich hitów jak ADoM czy StoneKeep a było dobrych gier RPG jeszcze
więcej.


Grałem np. w NWN, ToEE ostatnio Wiedźmin. Czyli grałem w te gry, który mi się podobały. Dlatego nazywam siebie fanem RPG i uważam, że sztuczny przymus grania w starszei RPG, by naprawdę stać się ich fanem, jest (imo) wymyślony przez ludzi z jakimiś dziwnymi kompleksami. Albo jest się fanem rpg albo nie.
Żeby nie było, mam w planach zakup BG w złotej kolekcji...Czy można jeszcze dostać stare fallouty w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować