Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 10:53, Karharot napisał:

> Mam pytanie: czy wy tez macie problemy z radiem? mianowicie ze stacja republikanskiej

> ameryki ludowej czy jakos tak ktora u mnie za kazdym razem w tym samym momencie
wywala
> gre z bledem protection error?

U mnie jest tak samo (właśnie parę godzin temu się z tym zetknąłem) tyle że nie informuje
mnie o żadnym błędzie a po prostu wychodzi do windy. Obszedłem to nie słuchając tego
radia - może naprawią to w patchu a póki co mam wrażenie że i tak niewiele to radio daje
bo można je odbierać na bardzo małym obszarze.

znalazlem cos takiego, http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1360744 , ktore mowi zeby wylaczyc usluge windows cardspace bo to ponoc to powoduje. Nie sprawdzalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się i sprawdziłem, niestety gra wysypuje się dokładnie w tym samym momencie. Co ciekawe nie natknąłem się na opis tego błędu na zagranicznych forach za to było parę komentarzy osób które usiłowały wyśledzić źródło sygnału więc słuchały tego radia przez dłuższy czas. Całkiem możliwe że ten błąd występuje jedynie w polskiej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zonk jesli to jest wina cenegi...A mam pytanie : grasz na wersji zdubingowanej czy kinowej? ja mam kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, pogram sobie jeszcze trochę na pierwszej postaci, i nie będę kończył main questa. Potem zacznę grać od nowa, inną, rtym razem "złą" postacią. Kilka dzieciaków czeka na sprzedanie łowcom niewolników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 23:46, Karharot napisał:

Full english. Jakoś tak lepiej buduje mi to klimat (poza tym nie wywołuje dziwnych myśli
na temat tego dlaczego w Ruinach Waszyngtonu wszyscy gadają po polsku:).


Też zastanawiałem się nad full english, ale po chwili stwierdziłem, że ew. mógłbym czegoś nie zrozumieć, jakiegoś słówka lub wyrażenia (a jednak dobrze gadam po angielsku) i nie chcę jakoś zaglądać do słownika i czuję się nie do końca pewny, więc raczej postawię na kinowe spolszczenie - będę miał ściągawkę ;P
Ale jak oglądałem jakiś gameplay, to jak gracz gadał z npc to to co mówił npc nigdzie się nie zapisywało, tzn. nie było okna dialogowego, tylko pojawiały się opcje odpowiedzi. Czy oglądałem jakiś stary gameplay czy może z xklocka, czy rzeczywiście dialogów nie ma w formie tekstowej i trzeba ze słuchu ? Bo kinowa polonizacja tłumaczyła by przecież tylko teksty, a dialogi in ingliszz ? Ktoś się wypowie co gra na mieszanej wersji? Dzięki!
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na "mieszancu" normalnie jak gadasz z npc to on sobie tam paple po engliszu a ty pod jego lebkiem widzisz polski tekst a jak juz skonczy to odpowiedzi do wyboru i tyle.

http://wideo.gazeta.pl/wideo/10,82908,5868237,Fallout_3___rozmowa_z_Gobem.h tml

w tym przypadku Gob zna polski :) ale teksty po angielsku sa o wiele lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:06, Zauri napisał:

ja gram na "mieszancu" normalnie jak gadasz z npc to on sobie tam paple po engliszu a
ty pod jego lebkiem widzisz polski tekst a jak juz skonczy to odpowiedzi do wyboru i
tyle.


Ah, dziękuję, że rozwiałeś moje wątpliwości :) Czyli tekst jednak się wyświetla ^^ To ja będę grał na "mieszańcu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:46, dambialko napisał:

Jest Jakieś demko F3 ? I czy gra naprawdę jest podobna do The Elder Scrolls IV: Oblivion
?.

Demka nie ma. A jeżeli chodzi o to czy jest podobna to troszkę tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Całkiem możliwe że ten błąd występuje jedynie w polskiej wersji gry.

Ja gram w całości po polsku i mi się przy tej stacji nie wysypuje, więc może to wina polskiej wersji "w całości po angielsku"?

Tydzień mnie nie było na tym wątku i widzę że trochę się tu zmieniło hihi. Jakby mniej fanatyków a więcej fanów;) Można nawet napisać, że gra się podoba i cię nie napadną i od troli nie wyzwą:)))

Na razie gram 40 godzin i pewnie nawet w połowie nie jestem, postać lvl 18, gra mi się dwa razy wysypała, oba przy szybkim lodzie. Drażnią odlatujące głowy, chociaż czasem się zdarza, że łeb po hedszocie nie odleci. Mogło by tak częściej, no chyba że to bug;). No i ogólnie za łatwa jest... Jak na razie moja ocena się nie zmienia, 9/10. Z tym że do 10/10 brakuje jej baaaaardzo duuuużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Drażnią odlatujące głowy, chociaż czasem

Dnia 12.11.2008 o 19:57, Adam Słoma napisał:

się zdarza, że łeb po hedszocie nie odleci. Mogło by tak częściej, no chyba że to bug;).


Ja gry jeszcze nie mam (postaram się w weekend zdobyć^^) ale oglądając gameplaye to też mnie lekko wkurzało, że po każdej walce, najczęściej przy pomocy V.A.T.S.''a głowa rozwalała się na tysiąc kawałków w chmurze krwi, albo ręka odpadała, albo noga, albo wszystko naraz ... co jak co, ale nie jest to zbyt realistyczne, jeśli koleś dostanie z Colta (chyba widziałem na filmiku ... Colt z lunetą! Lol xD) to od razu mu łeb rozwala i dwie ręce urywa. Mogłoby się to dziać tylko jeśli wali się z większego kalibru, albo przy krytykach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem sporo głów odpada, jakoś tak pewnie za silne promieniowanie jest i słabo się korpusu trzymają ;D
Ale nie każdy zabójczy strzał w głowę kończy się jej odpadnięciem, chociaż większość chyba tak. Duże rozbryzgi są po wybraniu perka Bloody Mess, bez niego to przeważnie tylko odpada 1 część ciała.
Natomiast jeśli komuś to przeszkadza to widziałem już moda który to likwiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo może już komuś coś o ew. edytorze do Fallouta 3? Trzeba poprawić kilka rzeczy, a nikt nie zrobi tego lepiej od samych graczy. :)
btw. w Happy Hour na TV4 mówili,. że w pierwszy tydzień sprzedaży Fallout 3 zarobił 300mln dolarów, o 2/3 więcej niż najnowszy film z Bondem w tym samym czasie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:19, Daimon_Frey napisał:

Owszem sporo głów odpada, jakoś tak pewnie za silne promieniowanie jest i słabo się korpusu
trzymają ;D
Ale nie każdy zabójczy strzał w głowę kończy się jej odpadnięciem, chociaż większość
chyba tak. Duże rozbryzgi są po wybraniu perka Bloody Mess, bez niego to przeważnie tylko
odpada 1 część ciała.
Natomiast jeśli komuś to przeszkadza to widziałem już moda który to likwiduje.


Jak można prosić linka. :) Nie przepadam za dużo ilością krwi... Mogą się zabijać itp. ale krwi nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam poprosić rodziców o Fallout 3 na gwiazdkę, tylko mam problem: słyszałem, że gra zawiera jakieś błędy, że coś źle działa itp. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

btw. czy nie ma w nim jakiś upierdliwych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:59, Kalejdoskop86 napisał:

Zamierzam poprosić rodziców o Fallout 3 na gwiazdkę, tylko mam problem: słyszałem, że
gra zawiera jakieś błędy, że coś źle działa itp. Może mi ktoś to wytłumaczyć?

Bardzo różnie. Niektórym co chwila coś wywala. Ja gram jakieś 8h i tylko raz do windy wyskoczyło.

Dnia 12.11.2008 o 20:59, Kalejdoskop86 napisał:

btw. czy nie ma w nim jakiś upierdliwych zabezpieczeń?

Nie stwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować