Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

A ja mam takie pytanko: wie ktoś ile kosztuje F3 w Saturnie ? Bo w sobotę się tam wybieram, i jestem ciekaw czy zamawiać grę na gramie, czy może w Saturnie będzie taniej/tyle samo.
Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może coś komuś o ew. fixie usuwającym z F3 level cap? Mam jeszcze pełno zwiedzania(perk na odrycie mapy ftw!) a chciałbym dalej rozbudowywać postać. Stworzenie takiego modzika nie powinno być trudne.

edit: haha, znalazłem!! :D
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=121 - plik na zdejmowanie limitu.
Można też to zrobić samemu poprzez konsolę w grze:setgs iMaxCharacterLevel ###
Gdzie ### wpisujemy maksymalny level jaki nasza postać może osiągnąć przez expienie. :) A teraz wracam do gry!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja przyda mi się, jak osiągnę ten maksymalny level, dzięki stary :)

Widzę, że już zaawansowany jesteś w F3, więc mam pytanie: czy po wyjściu z krypty 101 na samym początku gry spotyka się jeszcze tą swoją kumpelę z dzieciństwa w dalszej części gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:29, Quatre napisał:

Widzę, że już zaawansowany jesteś w F3, więc mam pytanie: czy po wyjściu z krypty 101
na samym początku gry spotyka się jeszcze tą swoją kumpelę z dzieciństwa w dalszej części
gry??


Spotyka się.

SPOILER Jest pewne zadanie, że musisz wrócić do Krypty 101 i tam zaprowadzić porządek i tam znów ją spotykasz SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po rozrzut cenowy w np: w MM czy Empikach - różnie :P
Najlepiej po prostu zadzwoń do Saturna który Ciebie interesuje, proste i skuteczne.
Polecam, działa również z innymi sklepami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:40, Mertionh napisał:

> Widzę, że już zaawansowany jesteś w F3, więc mam pytanie: czy po wyjściu z krypty
101
> na samym początku gry spotyka się jeszcze tą swoją kumpelę z dzieciństwa w dalszej
części
> gry??

Spotyka się.

SPOILER Jest pewne zadanie, że musisz wrócić do Krypty 101 i tam zaprowadzić porządek
i tam znów ją spotykasz SPOILER

Najfajniej się na początku gry zabijało jej ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:58, Selv napisał:

Patrząc po rozrzut cenowy w np: w MM czy Empikach - różnie :P


Eh wiem, wiem :P Po prostu pomyślałem, że ktoś tu może wie, bo w niektórych miejscach to 120zł kosztuje, gdzie indziej 110zł, lub 99 zł ... różnie :D No nieważne i tak skoro tam jadę w weekend to tam pewnie zakupię ...
Już nie mogę się doczekać na F3 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:14, Outlander-pro napisał:

A ja mam takie pytanko: wie ktoś ile kosztuje F3 w Saturnie ? Bo w sobotę się tam wybieram,
i jestem ciekaw czy zamawiać grę na gramie, czy może w Saturnie będzie taniej/tyle samo.
Dzięki z góry


Kolekcjonerka na X360 jest za 219zł, a zwykła edycja na PC za 99zł chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:40, Mertionh napisał:

> Widzę, że już zaawansowany jesteś w F3, więc mam pytanie: czy po wyjściu z krypty
101
SPOILER Jest pewne zadanie, że musisz wrócić do Krypty 101 i tam zaprowadzić porządek
i tam znów ją spotykasz SPOILER


Kto zleca tego questa? Chętnie odwiedziłbym starych znajomych w Power armorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem o co chodzi, problem w tym, że akurat co do F3 to ja nie ryzykowałbym podawania ceny.
MM miały różne ceny, zależy od miasta. Podobnie Empiki - troszkę dziwne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:07, Harvenar napisał:

Kto zleca tego questa? Chętnie odwiedziłbym starych znajomych w Power armorze. :)

Gdzie mnie nauczą korzystania z pancerza wspomaganego? Bo mam już to cacuszko, ale nie da się go założyć. U Three Doga jakiś kolo z Bractwa mówił coś o jakimś laboratorium, ale nie wiem gdzie to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 18:14, Outlander-pro napisał:

A ja mam takie pytanko: wie ktoś ile kosztuje F3 w Saturnie ? Bo w sobotę się tam wybieram,
i jestem ciekaw czy zamawiać grę na gramie, czy może w Saturnie będzie taniej/tyle samo.
Dzięki z góry

W Media Markcie w Czeladzi Fallout 3 kolekcjonerka kosztuje 129 zł, niezła oferta, nieprawdaż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:39, Quatre napisał:

Gdzie mnie nauczą korzystania z pancerza wspomaganego? Bo mam już to cacuszko, ale nie
da się go założyć. U Three Doga jakiś kolo z Bractwa mówił coś o jakimś laboratorium,
ale nie wiem gdzie to jest :/


Witam!
Laboratorium jest w Cytadeli. Ale nie szukaj jej, i tak na razie nie będziesz mógł się nauczyć umiejętności korzystania z tego pancerza. Odnajdziesz ją jak będziesz wykonywał zadania fabularne. Pancerz będziesz mógł nosić dopiero później. Więc nie ma sensu jej szukać - i tak Cię do Cytadeli nie wpuszczą (jeszcze nie wpuszczą).
Edit: Widzę, że Shelazar mnie wyprzedził
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:40, Selv napisał:

Taki mały kolejny tips:
Należy w grze zmniejszyć jasność na minimum. Nie wiem, może tylko mój taki pogięty LCD
jest za jasny ale gra wygląda wtedy 2x lepiej :)
Barwy stają się widoczne i wszystko zyskuje ciemniejszy, dużo bardziej przekonujący kolor.
Wpadłem na to przeglądając screeny w wersji Xbox360 (były dużo ciemniejsze niż u mnie)

PS: Wg mnie zaczynanie od Tacticsa to beznadziejny pomysł. Jak zaczynać o tylko od 1
albo 2 (chociaż wg mnie lepiej od 1)

Jestem ciekaw, czy ktoś miał podobne problemy, bo ja mam podobnie. Ja im niższą mam ustawioną jasność, tym lepsze są kolory. Czy każdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... SPOILER: Czy zakonczenie jest tylko takie ogolne? Nie jest powiedziane co sie stalo z tymi wszystkimi wioskami i ludzmi ktorych sie uratowalo/zabilo? Bo jestem ciut rozczarowany... Bo mialem tylko takie bla bla o zbawieniu swiata i czystej wodzie:P KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:24, The-Darkest napisał:

Hmmm... SPOILER: Czy zakonczenie jest tylko takie ogolne? Nie jest powiedziane
co sie stalo z tymi wszystkimi wioskami i ludzmi ktorych sie uratowalo/zabilo? Bo jestem
ciut rozczarowany... Bo mialem tylko takie bla bla o zbawieniu swiata i czystej wodzie:P
KONIEC SPOILERA


Niestety, Bethesda nie popisała się zakończeniem, a prawdę mówiąc odstawiła je do kitu. Lepszą prezentację idzie zrobić w Power Poincie, i Bethesda mogła na prawdę dać więcej szczegółów. Zakończenie jest najbardziej rozczarowującym elementem tej gry, i na prawdę pozostawia przykry posmak. Ale co tam, ja tam gram dalej, nie kończąc main questa, i świetnie się bawię. :D Zakończenia już widziałem, więc co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 22:10, Harvenar napisał:

Niestety, Bethesda nie popisała się zakończeniem, a prawdę mówiąc odstawiła je do kitu.
Lepszą prezentację idzie zrobić w Power Poincie, i Bethesda mogła na prawdę dać więcej
szczegółów. Zakończenie jest najbardziej rozczarowującym elementem tej gry, i na prawdę
pozostawia przykry posmak. Ale co tam, ja tam gram dalej, nie kończąc main questa, i
świetnie się bawię. :D Zakończenia już widziałem, więc co tam.


Ale gdzies czytalem ze jest mozliwe iles tam tysiecy zakonczen:P i cos takiego tych tak zwanych perturbacji tak jak to bylo w Falloucie 2 czy 1... Juz nic nie kumam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa
Czytam sobie tak i czytam Wasze relacje z gry ale nadal siewaham czy kupić toto. Bo z jednej strony mam ujemne zainteresowanie tytułami pokroju Fallout''a, z drugiej zawsze mnie kręcił jego klimat (może i bym się kiedyś jakoś zmusił do gry, ale na chasło tura stawy mi sztywnieją i ciemnieje mi przed oczami:)
I tak miałem nadzieję, że wraz z nadejściem F3 walka w grze ucywilizuje się w kierunku... mniej hardcore''owym...innymi słowy: oczekiwałem od strzelanin w F3 czegoś na kształt S.T.A.L.K.E.R.-a. Ale na podstawie tego co tu wyczytałem wnioskuję, że walka w czasie rzeczywistym mocno w grze kuleje - że niby celność broni żałosna i efektywność starć znikoma-, a jeśli miałbym walczyć wyłącznie przy pomocy VATS''a to chyba....no sami wiecie. W związku z tym mam takie pytanie:
Czy na prawdę nie da się tu walczyć tak skutecznie jak w jak w normalnym FPS''ie? Tak ciężko o headshota podczas walki w czasie rzeczywistym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 00:34, zadymek napisał:

Czy na prawdę nie da się tu walczyć tak skutecznie jak w jak w normalnym FPS''ie? Tak
ciężko o headshota podczas walki w czasie rzeczywistym ?


moze nie tyle ze ciezko tylko wieksza waga w takim przypadku przywiazana do atrybutow bohatera niz do zrecznosci gracza, ja takze uzywam vats poniewaz na poczatku gry ammo mamy jak na lekarstwo a z reszta po prostu podobaja mi sie te animacje w slow motion :) nie ma to jak zdzielic bandziora bejsbolem w baniak :D hedszot jak ta lala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować