Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 13:41, Xantus napisał:

Ponawiam pytanie: Czy jest latarka jakas w Fallout? Nic nie widze w podziemiach :/ (chociaz
pewnie czesciowo to przez moj 8 letni monitor ;(


jak przytrzymasz dłużej TAB to włącza się latarka z pipboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:05, 332 napisał:

Jak można schować broń? Za pomocą jakiego klawisza?

Przytrzymujemy klawisz R
Jeśli masz ustawienia domyślne oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonał ktoś misję z Deklaracją Niepodległości? Ja właśnie tak i mam zaciesz ;D
A tak w ogóle, w D.C. można spotkać 2 ''nacje'', jedni mają w nazwie coś na ''T'', a drudzy to bodajże Regulatorzy. Co zrobiłem że wszyscy mnie pacyfikują? Uciekam przed Mutkami, mega kernydż kurde, widzę - ludzka ''osada'' - jestem ocalony, a oni co? Pacyfikują mojego biednego afroamerykańskiego blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieba mi spadacie z ta latarka ;)

PS. Teraz mam maly probelm w kryjowce hamiltona (nidaleko arefu). Nie moge znales cklucza do pomieszczenia znajdujacego sie za krata. Ktos moze przypadkiem pamieta gdzie on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:32, Xantus napisał:

Z nieba mi spadacie z ta latarka ;)

PS. Teraz mam maly probelm w kryjowce hamiltona (nidaleko arefu). Nie moge znales cklucza
do pomieszczenia znajdujacego sie za krata. Ktos moze przypadkiem pamieta gdzie on?



klucz jest niepotrzebny, do kryjówki rodziny dostaniesz się metrem, lepiej opisane wejscie tam kilkanascie postów temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:36, sevrond napisał:

> Z nieba mi spadacie z ta latarka ;)
>
> PS. Teraz mam maly probelm w kryjowce hamiltona (nidaleko arefu). Nie moge znales
cklucza
> do pomieszczenia znajdujacego sie za krata. Ktos moze przypadkiem pamieta gdzie
on?


klucz jest niepotrzebny, do kryjówki rodziny dostaniesz się metrem, lepiej opisane wejscie
tam kilkanascie postów temu


Xantusowi raczej nie chodzi o zadanie z rodziną, tylko o schowek w kryjówce. Klucz można dostać od Three Doga po zadaniu z radiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:26, Vincent Law napisał:

Wykonał ktoś misję z Deklaracją Niepodległości? Ja właśnie tak i mam zaciesz ;D


Owszem *spoiler* jeśli ta łowczyni skarbów która pomagała Ci przy tym queście przeżyła to w Statesman Hotel możesz znaleźć wiadomość do niej od jej ojca - jak ją dostarczysz to w nagrodę otrzymasz jej podrasowany pistolet maszynowy *koniec spoilera*.
Talon Mercenaries zostają wysłani za Tobą w chwili gdy rozbroisz bombę w Megaton (choć niekoniecznie od razu się na nich natkniesz), nie wiem coś Ty zrobił że wkurzyli się też na Ciebie Regulatorzy ale zgaduję że musiało to być coś wrednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 16:21, Lex napisał:

/ciach/
Nic nie straciłeś, bo polskie wydanie gry na blaszaki nie obsługuje Live! :/


A to jeszcze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie znajduje się siedziba bandytów - "Rodzina" z misji otrzymanej w Arefu?
Szukam i szukam, ale nie moge znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobiłem? Najgłupszą rzecz świata. Wziąłem ten detonator od pana Burka, zabiłem go, zamontowałem detonator, poszedłem do Tenpennego, wysadziłem Megatone, po czym wyrąbałem w pień cały wieżowiec. Czyli podpadłem wszystkim -_-, ale zacząłem od nowa grę, i jestem wierny Tenpennemu (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do Northwest Seneca Station, na tyłach pomieszczeń zajmowanych przez ghula-chemika znajduje się właz prowadzący do siedziby Rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawać toster, klej, spinki itd.itp.? Te śmieci takie niepotrzebne? Czy zostawić? Przydadzą sie do czegoś? Np. budowy broni czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeżeli masz schematy broni, to możesz złożyć z tych śmieci fajną pukawkę/minę/granat. Jednak możesz pozbyć się całego złomu, z tego co zauważyłem handlarz posiadający plany do budowy broni ma też części do jej budowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był tu kiedyś link do mapy z zaznaczonymi wszystkimi lokacjami w grze... przybliżył by mi ktoś łaskawy ponownie?
PS. Jak można zrobić paczenie na naszego wybrańca ''od przodu'', tak żeby był ładny screen? Bo twarz można tylko u fryzjera oraz w krótkich momentach bullet-time''a zobaczyć, a chciałbym się napatrzyć na mojego Choosen Ona ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:57, Ecko09 napisał:

Sprzedawać toster, klej, spinki itd.itp.? Te śmieci takie niepotrzebne? Czy zostawić?
Przydadzą sie do czegoś? Np. budowy broni czy coś?


Tak jak Lex powiedział, śmieci często służą do konstruowania różnych rzeczy. I poza tym nie są do niczego potrzebne.
Ale.. nie spinki. Spinki to nie śmieci. Służą do otwierania zamków. Poza tym spinki nic nie ważą, więc nie trzeba się ich pozbywać.

To co jest śmieciem lub nie możesz poznać po obrazku jaki się wyświetli w pipboyu. Przedmioty które śmieciami nie są, mają swoje własne unikalne obrazki, np. spinki. Natomiast wszystkie śmieci mają jeden wspólny obrazek (w tej chwili jednak nie pamiętam co to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre śmieci czasem można oddawać różnym npckom za kase/xp.
Chyba "Złom" zbiera ludek z oczyszczalni wody z Megatony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Małe pytanko, czy polecicie grę maniakowi RPG? Nie grałem w poprzednie Fallouty, więc mi na tym że gra nie jest prawdziwy sequelem FO nie zależy. Recenzje plasuję grę wysoko, mam nadzieje że podzielacie tą opinię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować