Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

> po tyle dniach gry nadal nie mogę odgadnąc do czego, oprócz znaczników
> na kompasie, przydaje się percepcja, bo na precyzje strzału na odległość przy użyciu

> VATS nie ma najmniejszego wpływu.

Pisze w opisie ;)
Z tego co pamiętam to na materiały wybuchowe i coś jeszcze, ale w tej chwili nie pamiętam.


Biernie wpływa na statsy mat. wybuchowych, broni energetycznej i otwierania zamków.

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

Co się naprawdę przydaje? Naprawa wyśrubowana na maksa
> ; z pomysłem na zużycie broni spotykam sie nie po raz pierwszy ale jeszcze nigdy
nie
> widziałam aby sprzęt się sypał w takim tempie jakbym używała strzelby do walenia
mutantów
> po głowach. Ani chybi wściekłe, zmutowane bakterie żelazożerne.

To też mi przeszkadza, choć nie tak bardzo bo Naprawę rozwijałem ;) Gorzej jak brak odpowiednich
rzeczy do naprawy. Ale masz rację, ze zbyt szybko się wszystko psuje. Nie wiem może zależy
to od umiejętności w posługiwaniu się broni. Zgaduję tutaj tylko, bo znaleziona Rakietnica
mi się psuła całkowicie po 2 strzałach, ale nie rozwijałem Big Guns. Strzelby aż tak
szybko jak rakietnica mi się nie psują.


Być może coś w tym jest. Zauważyłem również, że kiedy miałem broń energetyczną na maksie to rzeczywiście nie psuła się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 05:38, Dranimrev napisał:

Szkoda, że nie chce zadziałać. Zainstalowałem grę w innym miejscu niż domyślnie i patch
nie umie jej znaleźć.


Ja też tak zrobiłem i u mnie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 08:12, Wojman napisał:

T34 nie po to dostales BANa, zeby za chwile wracac pod nowym wcieleniem. BAN


To zbanuj sobie jeszcze to konto panie Wazelina (ban za krytykę CDP i brak znajomości elementarnych zasad języka polskiego przez Wojmana) i dalej dowartościowuj się wśród dzieci.
Jeżeli ci żyłka jeszcze nie pękła to zostaw info w jaki sposób usuwa się konta permanentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na pełnej angielskiej wersji gry od Cenegi, to jakiego patcha mam zainstalować? Tego co wydali, czy do jakiejś wersji UK czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 12:01, peryfraz napisał:

A ja potrzebuje informacji czy dostępna jest EK Fallout''a 3???? Na święta :P


Na gramie nie było i nie będzie, na Cenedze już nie ma, na wirtusie i ultimie jest. I może jeszcze coś zostało w MediaMarkt lub Saturnie.
Ultimy nie polecam, bo drogo i obsługa klienta badziewna. Przynajmniej w moim przypadku tak było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 12:10, heyboy napisał:

> A ja potrzebuje informacji czy dostępna jest EK Fallout''a 3???? Na święta :P

Na gramie nie było i nie będzie, na Cenedze już nie ma, na wirtusie i ultimie jest. I
może jeszcze coś zostało w MediaMarkt lub Saturnie.
Ultimy nie polecam, bo drogo i obsługa klienta badziewna. Przynajmniej w moim przypadku
tak było :/

Ja na razie zawsze kupowałem empik/media... Raz nawet w media (nie w necie odziwo) udało mi się dostać EK Frontlines :P. Jesli chodzi o sklepy internetowe to zawsze gram preferowałem, Saturn też dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 05:38, Dranimrev napisał:

> Patch do polskiej wersji jest już dostępny - szczegóły tu: http://www.cenega.pl/?ID=6356


Szkoda, że nie chce zadziałać. Zainstalowałem grę w innym miejscu niż domyślnie i patch
nie umie jej znaleźć.


Ja też zainstalowałem grę na innej partycji i instalator jej nie wykrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 21:23, Splocky napisał:

Dałem 100 pkt. do Small Guns i kołyszenia już nie stwierdzam.


Bardzo możliwe ale 100 pkt drogą nie chadza a taki sam efekt osiąga się z magnum 0.44 w łapce, bez perków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:08, sevrond napisał:

Grając przez godzinę gra wywaliła mnie do windowsa ze 3 razy. tez macie taki problem


Czasami wywala, czasami się zawiesza w najmniej spodziewanych momentach dlatego klawisz F5 twoim największym przyjacielem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

To jest problem każdej gry, w której występuje jakieś większe miasto. Nie pamiętam dokładnie
jak to było w Baldursach,


BG to zły przykład bo akurat we Wrotach każdy dom miał drzwi i można było godziny spędzić zwiedzając owe domostwa. Nie pamiętam natomiast w której grze takie deski dawało się bez problemów rozwalić , nawet bez specjalnego perku "atomowy kop".

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

Nie wiem jak inaczej można by te drzwi zablokować, poza kupą gruzu leżącego przed nimi.


Nie blokowac? ;)
Rozumiem, to dodatkowa , ogromna robota ale to nie zmienia faktu że około 10 dostępnych budynków na terenie w sumie ogromnego miasta, nawet w stanie rozwałki, to malutko. I można by jednak zróznicować wyposażenie bo ma się wrażenie chodzenia ciągle po tej samej lokacji.
Podobnie ubogo potraktowano Pustkowia ; 70 lat po wojnie i ludzie nadal żyją w małych grupkach z tego co znajdą w SuperDuperMarketach? A amunicja rodzi się w skrzynkach? Jedyne rozsądne skupisko ludzkie, Enklawa , jest niedostępne aż do finału. Aż korci zapytać czy im nie szkoda było roboty ...
Ta gra to jedno, wielkie pasmo niewykorzystanych wątków.

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

Brakuje mi tu tylko opcji przekonfigurowania wieżyczek tak by raziły naszych wrogów zamiast
nas.


Tutaj aż się prosi o możliwość wpisania ; duże, zielone, z wątpliwym poczuciem humoru i podprowadzania opisanych obiektów pod wieżyczki. Chodźby tyle :(
W ogóle jak na fps to niestety gra cierpi na kompletny brak elementów taktycznych bo trudno nazwac taktyką stawanie piersią w pierś z uzbrojonym w wyrzutnie rakiet mutantem, bo akurat jakiś murek zasłania, jakieś pręty nie do przebicia ... kto raz rzucił granatem pomiędzy takie, zdawało by się szeroko rozstawione pręty i granat wylądował mu pod nogami wie, co się wtedy czuje. I jakie słowa lecą w kierunku ekranu ...
W całym ogromnym, chodź nieco zdewastowanym mieście miałam jedną okazję ostrzelania okupowanego przez mutantów placyku z wysokości pierwszego piętra przylegającego do placu domu. Tych drzwi chyba zapomniano "zadeskowac" ... Poza tym normalka; idziemy na rympał ,kto ma większą giwere i celniej strzela ten przeżyje. Nieco urozmaicenia wprowadza skradanie się ale ile można sunąć z nosem przy gruncie żeby w trakcie nie zasnąć?

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

Plus odkrycie położenia wszystkich krypt.
Lub zagrania w prościutką grę tekstową (w siedzibie Habris comics) :)


Zgadza się, to są te nieliczne smaczki. Wszystkie dwa ....dobra, jest jeszcze 3 inne i pies. Kanarka nie stwierdzono ;)

Dnia 19.11.2008 o 20:52, Daimon_Frey napisał:

A gram tylko na VATSie.


Chyle czoła bo ja mam wrażenie że po kwadransie na VATSie musiałabym rzucać kamieniami aż do szczęśliwego odnalezienia następnej skrzynki a amunicją :) Poczekam na patch w którym będzie można rzucić w kierunku przeciwnika kwestie ; moje małe, zielone maleństwo, podejdź bliżej bo powyżej 50 metrów broń na VATSie ma rozrzut ponad przeciętną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli gra toczy się w Waszyngtonie, to czy można znaleźć w niej Biały Dom i Pentagon? Chętnie bym pozwiedzał :)
2. Raczej nie preferowałem chodzenia z pomocnikiem/botem ale ten którego można znaleźć w krypcie 87 jest naprawdę dobry. Trochę byłem zaskoczony gdy po wyjściu z siedziby Enklawy spotkałem go i miał w łapach laser Gatlinga :) Teraz już mi nikt nie podskoczy.
3) Projektanci tej gry to naprawdę chorzy ludzie. Żeby po jednym strzale z karabinu myśliwskiego mutantowi głowa wybuchała, to już przesada.
4) Wie ktoś gdzie można dostać ciekawe questy poboczne oprócz pierwszego miasta i tankowca?
5) Jak dla mnie to super mutanci w tej grze w porównaniu z Falloutem 1,2 i Tactics są bardzo ale to bardzo słabi. Nawet sami noszą zazwyczaj broń lekką. Z poważnych przeciwników stali się po prostu dużymi celami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie jest watek techniczny ale co tam, sporo osob tu zaglada moze ktos mi pomoze:) otoz, nie moge uruchomic gry tylko non stop wlacza mi sie konfiguracja sprzetowa! Aaaaaaaaa! obojetnie czy odpalam z launchera czy z glownego .exe efekt jest ten sam. Ciagle testuje kompa a nie moze sie wlaczyc... No o co chodzi:(

Aha, patch zainstalowany. Wszelkie stery, poprawki itp najnowsze... Mam Vista x64, 4G ram, Geforce 260, Pentium C2D E8400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:55, reesvin napisał:

1. Jeżeli gra toczy się w Waszyngtonie, to czy można znaleźć w niej Biały Dom i Pentagon?
Chętnie bym pozwiedzał :)

Biały Dom jest, przynajmniej taka lokacja (jeszcze nie byłem)

Dnia 20.11.2008 o 13:55, reesvin napisał:

2. Raczej nie preferowałem chodzenia z pomocnikiem/botem ale ten którego można znaleźć
w krypcie 87 jest naprawdę dobry. Trochę byłem zaskoczony gdy po wyjściu z siedziby Enklawy
spotkałem go i miał w łapach laser Gatlinga :) Teraz już mi nikt nie podskoczy.
3) Projektanci tej gry to naprawdę chorzy ludzie. Żeby po jednym strzale z karabinu myśliwskiego
mutantowi głowa wybuchała, to już przesada.

To postrzelaj trochę z Rock-It Launchera, to łby będą wybuchać nawet od pluszowych miśków.

Dnia 20.11.2008 o 13:55, reesvin napisał:

4) Wie ktoś gdzie można dostać ciekawe questy poboczne oprócz pierwszego miasta i tankowca?
5) Jak dla mnie to super mutanci w tej grze w porównaniu z Falloutem 1,2 i Tactics są
bardzo ale to bardzo słabi. Nawet sami noszą zazwyczaj broń lekką. Z poważnych przeciwników
stali się po prostu dużymi celami.

Za wyjątkiem Behemotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:55, reesvin napisał:

1. Jeżeli gra toczy się w Waszyngtonie, to czy można znaleźć w niej Biały Dom i Pentagon?
Chętnie bym pozwiedzał :)


Pentagon tak, co do Białego Domu to nie wiem - nie odnalazłem go ale też niezbyt gorliwie przeszukiwałem te okolice przy pierwszym podejściu.

Dnia 20.11.2008 o 13:55, reesvin napisał:

4) Wie ktoś gdzie można dostać ciekawe questy poboczne oprócz pierwszego miasta i tankowca?


W różnych naprawdę dziwnych miejscach, np. quest dzięki któremu zacznie nadawać jeszcze jedna stacja radiowa rozpoczyna się gdy pogada się ze staruszką mieszkającą w samotnym (i dość dobrze schowanym) domku pośrodku niczego. Takich zadań może być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!:)
Mam postać na 19 levelu chodząc tylko po stacjach metra i tłukąc motków, może mi ktoś powiedzieć gdzie jest gościu, który może mnie nauczyć korzystać z pancerza wspomaganego? ;[ Wspominali mi rycerze i paladyni o jakimś starszym, ale nie mogę go namierzyć :(
Oraz jak dostać się do Cytadeli, bo jakiś Paladyn przed wejściem, nie chce mnie jeszcze wpuścić. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować