Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Idąc za głównym wątkiem fabularnym dostaniesz się do Cytadeli, a tam już Cię nauczą korzystać ze wspomaganego pancerza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:16, szczena napisał:

może mi ktoś powiedzieć gdzie jest gościu, który może mnie nauczyć korzystać
z pancerza wspomaganego?


Jest w Cytadeli ale na razie nie masz po co tam iść - aby dostać się do środka i otrzymać trening musisz najpierw popchnąć do przodu główną fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:28, Karharot napisał:

Jest w Cytadeli ale na razie nie masz po co tam iść - aby dostać się do środka i otrzymać
trening musisz najpierw popchnąć do przodu główną fabułę.


Mniej więcej ile jeszcze, bo na razie załatwiłem nową antenę rozgłośni Trzy Pies? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misję z muzeum narodowym na którym levelu robiliście? Ja jestem na 8 i nie wiem jak tam się dostać metrem czy powierzchnią.

Podziękowałbym też jakby ktoś powiedział jak dostać się do Riverty City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:43, sevrond napisał:

Misję z muzeum narodowym na którym levelu robiliście? Ja jestem na 8 i nie wiem jak tam
się dostać metrem czy powierzchnią.


Wydaje mi się że można tam dojść tylko metrem więc wielkiego wyboru nie masz.

Dnia 20.11.2008 o 15:43, sevrond napisał:

Podziękowałbym też jakby ktoś powiedział jak dostać się do Riverty City


Najłatwiej jest iść wzdłuż rzeki (wschodnim brzegiem) na południe a potem jak już miniesz ruiny miasta udać się w stronę lotniskowca (Rivet City znajduje się właśnie na tym lotniskowcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 15:47, Karharot napisał:

> Misję z muzeum narodowym na którym levelu robiliście? Ja jestem na 8 i nie wiem
jak tam
> się dostać metrem czy powierzchnią.

Wydaje mi się że można tam dojść tylko metrem więc wielkiego wyboru nie masz.

> Podziękowałbym też jakby ktoś powiedział jak dostać się do Riverty City

Najłatwiej jest iść wzdłuż rzeki (wschodnim brzegiem) na południe a potem jak już miniesz
ruiny miasta udać się w stronę lotniskowca (Rivet City znajduje się właśnie na tym lotniskowcu).



Bo nie wiem mapka w pip-boyu mi szalaje po prostu jak wystukuje do muzeum :) 2h dzisiaj szukałem drogi ale oprócz bandy gości którzy mnie szukają i chcą ubić nic nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapka pokazuje Ci najkrótszą drogę do muzeum ale uwzględnia że musisz użyć podziemnych tuneli. Dlatego zamiast bezpośrednio do muzeum kieruje Cię do najbliższego metra którym można tam przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa okolicy ( nie świata ) pokazuje w pipboyu dokłdnie do którego wejscia musisz się udać żeby dotrzec na miejsce. Taki duży znacznik. Nie da się zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 21:34, Karharot napisał:

1. W nagrodę dostaje się karmę i pewnie też xp (ja wykonałem to zadanie na 20 levelu
więc tego drugiego nie jestem całkiem pewien). Poza tym chyba nic więcej.
2. Obskakuj co pewien czas kupców, nie polegaj jedynie na Moirze - w Rivet City czy u
jednego z wędrownych handlarzy (zwłaszcza jeśli zainwestujesz w jego ofertę) też można
kupić amunicję. Najwięcej jednak zdobywa się na przeciwnikach i przeszukując pojemniki.



o jakiej ofercie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozwiążesz problem z dwójką wariatów w Canterbury Commons pogadaj z burmistrzem na temat karawan, pojawi się opcja zainwestowania w każdego z czterech handlarzy pewnej sumy pieniędzy (najpierw 200 potem 500 kapsli), każda inwestycja sprawi że u wybranego handlarza będzie można kupić więcej towarów (poza tym jeśli pogadasz z danym kupcem po dokonaniu obydwu wpłat to otrzymasz od niego małą nagrodę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Moriarty? W tym jego barze go nie ma. Przed barem tez nie stoi. Ten GPS każe mi wyjść z Megatony, a jak wyjde każe mi do niej wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Czy jest jakieś miejsce w którym mogę spokojnie pozostawić mój sprzęt i żeby nie zaginą ? Bo mi już raz Wisienka z domku uciekła po savie i wczytaniu gry, a pancerz wspomagania trochę waży i nie mam już cap''a aby wszystko nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ponadto to co mozna znalezc/zdobyc na pierwszych poziomach czyli na poczatku gry sa jeszcze jakies fajne bronie ? Znudzilo mi sie bieganie przez 10 lvl z plasma rifle i chinskim ak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 19:52, hehe napisał:

Czy ponadto to co mozna znalezc/zdobyc na pierwszych poziomach czyli na poczatku gry
sa jeszcze jakies fajne bronie ? Znudzilo mi sie bieganie przez 10 lvl z plasma rifle
i chinskim ak...



Strzelba bojowa :) Działko obrotowe, Olbrzym, Wyrzutnia Rakiet , ja nic ciekawszego nie znalałem.. No i jakis energetyczny big gun, ale ja z takich nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to wszystko prawie od samego poczatku. Zero zabawy ze znajdowaniem nowych broni. Jednynie sporo frajdy mi daje strzelba Lincolna ktora ostatnio znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:03, hehe napisał:

Mam to wszystko prawie od samego poczatku. Zero zabawy ze znajdowaniem nowych broni.
Jednynie sporo frajdy mi daje strzelba Lincolna ktora ostatnio znalazlem.

Jeszcze Karabinek, czy coś takiego, Sydney czy jakoś tak, tej co pomaga nam Deklaracje Niepodległości zabezpieczyć, przy full stanie chyba z 50 obrażeń zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować