Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 20:04, sofa napisał:

Kiedy będzie ten fallout 3 bo się nie moge doczekać ?fallouty sa w cip....kto tak nie myśli
ten jest poie...!!!


Fallouty 1 i 2 są świetne. A ObliFallout''a nie kupię, poczekam na to, aż fani dokończą projekt Van Buren. Czyli prawdziwego, rasowego Fallout''a 3, a nie Oblivionopodobną napieprzankę FPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac
Faktycznie ten Pip Boy nawet nieźle się przentuje.
Tylko czy fani starszych Falloutów się w tym połapią.

NLX
Z tego co wiem to Fallout 3 nie będzie naparzanką.Przed każdym strzałem włącza się ekranik systemu(zapomniałem nazwy) taki jak w starych Falloutach(czasami się coś takiego włączało).

Sofa
To się nazywa płytki komentarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:20, Bingolo napisał:

Z tego co wiem to Fallout 3 nie będzie naparzanką.Przed każdym strzałem włącza się ekranik
systemu(zapomniałem nazwy) taki jak w starych Falloutach(czasami się coś takiego włączało).

V.A.T.S czyli połączenie upośledzonej (ograniczenia czasowe) aktywnej pauzy oraz też okrojonego (nie da się po genitaliach) systemu celowania w konkretną część ciała. a naparzanką jak najbardziej będzie, bo twórcy jasno stwierdzili że to będzie mało ważna opcja dla sentymentalistów, bez problemu się będzie dało przejść grę bez korzystania z tego trybu.
ps ja tam czekam raczej na wasterlands3, tam przynajmniej są jeszcze szanse na porządną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny który ocenia grę nawet w nią nie grając...
Sugeruje zaczekać na premierę i kupić, przekonać się samemu bo powtarzanie takich "argumentów" bez końca przestaje mnie bawić(myślę ze tych co czekają na F3 też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:21, Konował napisał:

Kolejny który ocenia grę nawet w nią nie grając...
Sugeruje zaczekać na premierę i kupić, przekonać się samemu bo powtarzanie takich "argumentów"
bez końca przestaje mnie bawić(myślę ze tych co czekają na F3 też).

a czemu mam kupować skoro z zapowiedzi samych twórców (które zwykle są mocno przesadzone na korzyść gry) wynika że to będzie fallout tylko z nazwy? fabuła kuleje (odrzuca to co się działo w poprzednich częściach, jest tak jak by główne questy nie zostały wykonane), świat do zwiedzenia malutki, realizmu nie stwierdzono. Gdyby miało być demo, to może bym się z tobą zgodził, ale betsha się takowym jeszcze nie skaziła przy żadnej swojej grze, więc i tu nie będzie (tak więc trzeba by kupić w ciemno, a potem żałować wydanej kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam z zapartym tchem na tego Fallouta 3, mam takie przeczucie że twórcy nie spieprzą tego projektu :) Gra po screenach prezentuje się okazale, teaser podtrzymuje klimat Fallouta, Pip-boy wygląda całkiem nieźle, proces tworzenia postaci także zapowiada się na ciekawy, o tym systemie walki V.A.T.S to wypowiem się dopiero jak zobaczę go w akcji. Nigdy nie skazuję gry na straty po wypowiedziach innych, dopiero jak zobaczę grę na własne oczy to wtedy będę wiedzieć czy ta gra będzie świetna, czy tylko wielką klapą. Z tego co czytałem to na ostatnich GC czy jakiś innych targach był zamknięty pokaz Fallouta 3 i gra bardzo spodobała się recenzentom :)

PS. sig. Ty nie czekasz przypadkiem na Wasteland 2 a nie jakieś wasterlands3? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego wszystkiego wydawanie osądów na temat gry która jeszcze ma premierę przed sobą jest zwyczajnie głupie. Tyle mam ci do powiedzenia i wszystkim którzy w tej chwili jadą po Falloucie 3 jak opętani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:29, Konował napisał:

Mimo tego wszystkiego wydawanie osądów na temat gry która jeszcze ma premierę przed sobą jest
zwyczajnie głupie. Tyle mam ci do powiedzenia i wszystkim którzy w tej chwili jadą po Falloucie
3 jak opętani.


Taka krytyka rzeczywiście byłaby niesprawiedliwa, gdyby dotyczyła tytułu w ogóle (lub prawie) nie znanego. Ale to jest Fallout, uznawany za jednego z najlepszych RPG-ów. Ma już swój niepowtarzalny styl i klimat, a przede wszystkim przynależność do gatunku RPG, a nie do FPS-ów. Bethesda niemal całkowicie zmienia te zasady (chociażby czas rzeczywisty) i, co oczywiste, niewielu fanom się to spodobało. My chcemy Fallouta 3 jako porządny RPG, a nie strzelankę osadzoną w jego świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:29, Konował napisał:

Mimo tego wszystkiego wydawanie osądów na temat gry która jeszcze ma premierę przed sobą jest
zwyczajnie głupie. Tyle mam ci do powiedzenia i wszystkim którzy w tej chwili jadą po Falloucie
3 jak opętani.


To wejdź na gry.wp.pl Zerknij sobie, jak OCENILI gracze Fallout''a 3... na 9.1 !!! Ciekawe, po czym? Więc skoro OblivioFallout''owcy już mogą oceniać, to czemu MY nie?

Sprawa druga, że własnie na takich jak Ty Tworcy nabijają sobie kiesę. "A, kupię, sprawdzę, co to, a potem ocenię". Dajesz kasę i... dalej twórcom WISI, czy Ci się spodoba, czy nie! Mają Twoją kasę, i najważniejsze z głowy! Własnie taką techniką nabijają tych, którzy jak Ty, "wolą KUPIĆ i ocenić". Tak więc gratuluję bycia zmanipulowanym!

A co do zapowiedzi, to oceniać go już można. Ktoś, kto grał w poprzednie części, i widzi, że system został MONO uproszczony, specjalnie na potrzeby multiplatformowego wydania zrobione FPP, nie może ocenić inaczej F3 jak negatywnie. Nie mówię, że F3 będzie grą ZŁĄ! Będzie, a raczej już JEST grą złą, jako KONTYNUACJA F 1 i 2. Ale twórcy, zamiast nazwać to inaczej, wolą zerować na nazwie, bo wielu frajerów i tak kupi "Bo najpierw trzeba KUPIĆ, żeby ocenić"... Heh, ale Twoją kasę już mieć będą. Jak widać, marketing odnosi skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:38, Steel Dogg napisał:

nie rozumiem mówicie że gra bedzie zła bo ma widok FPP ludzie przeciez swiat nie kończy sie
na zucie izometrycznym xD


Nie chodzi tylko o FPP. Chodzi o to, że F3 w zasadzie jedyne, co będzie miał ze starego Fallout''a to uniwersum. Nic więcej. W zasadzie zmienili całą resztę, poczynając od stylu walki, a na modyfikacjach rozwoju postaci (okrojeniu) kończąc. Nie chodzi o to, że sama GRA będzie zła, ale że nie powinna się ona nazywać F3, jako że nie bazuje na F1 czy 2, ma z nimi niewiele wspólnego. Kiedyś Interplay wydało F:T. I to było ok. Bo to nie była kolejna część F., opierała się na innych założeniach, i uczciwie inaczej ją nazwali. Fakt, było sporo krytyki, ale większość rozbijała się o stwierdzenie: "Nie porównujcie do F 1 i 2, bo to inna gra". A tu? Odcinanie kuponów, żerowanie na popularności serii, bo przecież to jest KONTYNUACJA. Jakby nazwali F3 np. Fallout: Nuclear Apocalypse, nie miałbym żadnych "ale". Ok, inna gra, inny system, tylko świat ten sam. Ale wiadomo, że jak napiszą Fallout 3, to Oblivionowcy kupią, bo ładna grafika, a wielu Falloutowców, bo "No niby kontynuacja, to aż głupio nie zagrać". Marketing i skok na kasę jedynie, kosztem kultowości serii, jaką był F1 i 2. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wydawanie osądów na temat gry na podstawie tego co mówią sami twórcy ? Bethesda sama mówi że F3 nie będzie grą dla fanów 1 i 2 i nie będzie mieć zbyt wiele z nimi wspólnego. Skoro więc z Fallouta zostanie tylko nazwa, to czemu nie wolno wyrażać swojej opini ? Szczególnie że wiadomo z grubsza jak będzie wyglądać i na czym polegać. Gra sama w sobie może i nie będzie zła, ale nazywanie jej Fallout 3, to głupia zagrywka marketingowa. Dlatego też jak najbardziej można jechać po twórcach. Samej grze dostaje się przy okazji, bo chociaz nie jej wina że nazwali ją tak a nie inaczej, ale również przez to nie uniknie porównań do poprzedniczek ( w końcu jest kontynuacją ). A skoro w kontynuacji zmienia się wszystko dzięki czemu 1 i 2 stały się hitami, trudno oczekiwać pochlebnych opini. Gdyby dali jej inną nazwę może byłaby i hitem, a tak będzie przez fanów postrzegana jako nieudolna kontynuacja. Pewnie spodoba się dzieciakom które będą się jarać że grają w "Fallouta 3" , a nie będą mieli pojęcia tak naprawdę co to takiego fallout - siła marketingu.... A potem będą mówić że F3 to gra kultowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o rzut izometryczny. Dam Ci przykład. Gdyby następna część Heroesów została pozbawiona turowego systemu walki a widok byłby FPP, to co zostałoby z Heroesów ? Ta gra podobnie jak Fallout stała się kultowa między innymi dzięki rozgrywce - pozbawienie jej podstawowych elementów dzięki którym stała się sławna raczej nie wrózy nic dobrego :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:53, hehe napisał:

Nie chodzi o rzut izometryczny. Dam Ci przykład. Gdyby następna część Heroesów została pozbawiona
turowego systemu walki a widok byłby FPP, to co zostałoby z Heroesów ? Ta gra podobnie jak
Fallout stała się kultowa między innymi dzięki rozgrywce - pozbawienie jej podstawowych elementów
dzięki którym stała się sławna raczej nie wrózy nic dobrego :D ?


Racja. F3 to będzie tylko strzelanka w postnuklearnym świecie i nic więcej. Wszystko dla jak największego zysku: wprowadzenie czasu rzeczywistego, no ale żeby fani się nie burzyli za bardzo, to dorzucimy im to całe celowanie. Tjaa, super bajer. Przecież przeciętny gracz (a przynajmniej na pecetach, bo nie wiem jak sytuacja z konsolami) niemalże automatycznie strzela w poszczególne części ciała. A że jeszcze większość z niech będzie celować w głowę... ech, to już nie to samo. A jak już wylewam żale - wygląd supermutatnów. Przecież mutacja była bardzo szybka, a tu wywalili nam... szkoda gadac, po prostu wielkiego faceta żrącego ruskie sterydy.

20080107201324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:16, Flash606 napisał:

A jak już wylewam żale - wygląd supermutatnów. Przecież mutacja była bardzo szybka, a tu wywalili
nam... szkoda gadac, po prostu wielkiego faceta żrącego ruskie sterydy.

zapomniałeś o trzymanym przez niego magicznym młocie. Betsheida ma w ręce wspaniałą serię, ale niestety zdecydowała się ją zabić dla zarobku (a szkoda, bo możliwości silnika obivona są potężne, o czym świadczy np zrobiona na nim civilizacja 4. więc da się w turach, trzeba tylko w przeciwieństwie do programistów betshy umieć zrobić coś innego niż zręcznościówkę z crpgowym systemem rozwoju postaci).
ps jak już tu pisano po usunięciu cyfry 3 z tytułu nie było by sprawy, tak jak nie było z serią warlords battlecry która w przeciwieństwie do zwykłych warlordsów (strategie turowe) do rtsa został zdegradowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając twoje posty sobie właśnie to sobie uświadomiłem.Fallout 3 nie był by zły gdyby był pod inną nazwą i rozpoczął się inaczej(nie wiem może z innej krypty wyruszył by bohater albo coś).Gdyby nie był kontynuacją a kolejną grą w uniwersum Fallouta.Tak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować