Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 16:01, madfrog napisał:

Tak się zastanawiam do jakiego gatunku można zaliczyć Fallout''a III


Coś miedzy ścigałką a managerem piłkarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 16:02, SoundWave napisał:

> Nawiasem mowiac, uwazam, ze zamiast biadolic, hardkorowi fani Fallouta powinni starac

> sie pomoc przy tworzeniu gry

Powiedz mi, ile wiesz i co o stosunkach bethesda - fani Fallouta. Bo widac cos malo.


Byc moze masz racje. Wiem tyle ile czytam na forach, a tam trafiam glownie na narzekanie pezproduktywna krytyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 16:03, Astmatyk napisał:


Byc moze masz racje. Wiem tyle ile czytam na forach, a tam trafiam glownie na narzekanie
pezproduktywna krytyke.


Widac, ze malo, widac. No to mam pytanie. Skoro piszesz "hardkorowi fani Fallouta powinni starac sie pomoc przy tworzeniu gry." to skad mozesz wiedziec, ze takie proby nie zostaly wczesniej podjete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:12, Astmatyk napisał:

Dobra, nie mam ochoty z toba dyskutowac, jestes mastah, nie podskocze.


Jej, pada kolejny mit o tym, jakoby NMA nie chcialo pomagac przy tworzeniu Fallouta 3, a userzy NMA byli zaslepieni.

Kiedy dostane podpis Myth Buster nad avatarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:12, Astmatyk napisał:

Dobra, nie mam ochoty z toba dyskutowac, jestes mastah, nie podskocze.

IMO Tobie, Waść, argumentów Ci do kłótni brakuje. Namawiam tedy do zaprzestania kłapania paszczą na lewo i prawo o sprawach, na temat których widocznie nie macie, Waść, pojęcia. Acz, Wasza ironia i złośliwość muszą zaś Was głęboko dowartościowywać.
Wybaczcie, łaskawco, jeślim ja, bidny roboczek, was tym postem uraził, ale na Waszą głupotę tolerancyjnym okiem patrzeć nie będę.

SoundWave, jak jest naprawdę z tymi fanami? Pomagają, czy nie? Warto by się było dowiedzieć. :P
I, na litość losu, trzymajcie się tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbędny komentarz. Jak mowilem, swoje przemyslenia wzoruje na tym co sam zauwazylem, nie jestem az takim fanem, zeby wiedziec wszystko. I mowie SoundWave, ze byc moze ma racje, nie uwazam sie za wyrocznie w tym temacie. Ale, jak tez mowilem nie zamierzam wdawac sie w dyskusje z fanboyami bo nie znajduje w tym sensu. Zwlaszcza kiedy widze jak ktos wyraznie chelpi sie zwoja wiedza. Natomiast Twoje trzy grosze mozna sobie bylo spokojnie darowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:12, Machoni92 napisał:

IMO Tobie, Waść, argumentów Ci do kłótni brakuje.


Kończ Waść, wstydu oszczędź. ;]

Tutaj żadnych argumentów nie trzeba, bo dyskusja jest bez sensu. Chłop się wygłupił z tym tekstem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:20, Astmatyk napisał:

Zbędny komentarz. Jak mowilem, swoje przemyslenia wzoruje na tym co sam zauwazylem, nie
jestem az takim fanem, zeby wiedziec wszystko. I mowie SoundWave, ze byc moze ma racje,
nie uwazam sie za wyrocznie w tym temacie. Ale, jak tez mowilem nie zamierzam wdawac
sie w dyskusje z fanboyami bo nie znajduje w tym sensu. Zwlaszcza kiedy widze jak ktos
wyraznie chelpi sie zwoja wiedza. Natomiast Twoje trzy grosze mozna sobie bylo spokojnie
darowac.


Twoje również. Cytuję:
"> to jest odpowiedź na posta dodanego przez madfrog

Dnia 10.07.2008 o 18:20, Astmatyk napisał:

Tak się zastanawiam do jakiego gatunku można zaliczyć Fallout''a III

Coś miedzy ścigałką a managerem piłkarskim."

Takie teksty to tylko przejaw głupoty i cwaniactwa. Czym Ty się chciałeś wykazać? Jaki był cel Twojego postu? O to tylko mi chodzi.

A co do kogokolwiek wiedzy na temat Fallouta 3 i pracą nad nim, to najwięcej wiedzą jedynie Ci, którzy nad nim pracowali. Tak więc Bethesda i fani zaangażowani, między innymi w betatesty i tym podobne. Warto czasem zajrzeć na forum Beth, żeby dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy o pracach nad F3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na glupie pytania udzielam glupich odpowiedzi, natomiast cala dyskusja nie miala z tym akurat postem nic wspolnego.
Anyways, ja ten temat odfajkowuje, co zapewne Was ucieszy a i ja nie bede marnowal czasu na pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:30, Machoni92 napisał:

Coś miedzy ścigałką a managerem piłkarskim."

Takie teksty to tylko przejaw głupoty i cwaniactwa.


IMO zwykły żarcik. Głupotą by się wykazał, gdyby to stwierdzenie w jego oczach było prawdziwe.

Swoją drogą zastanawiam się jak w końcu wyglądają te dialogi... hmm. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:12, Machoni92 napisał:

SoundWave, jak jest naprawdę z tymi fanami? Pomagają, czy nie? Warto by się było
dowiedzieć. :P
I, na litość losu, trzymajcie się tematu!


Stay a while and listen.

Kiedy bethesda kiedystam w 2007 oficiajlnie juz pokazala, ze pracuje nad FO3, a na stronie pojawily sie pierwsze arty fani naplywali falami na forum bethesdy. Pojawialo sie wiele tematow i ankiet- czy wolisz tury czy real-time, czy wolisz izo czy fpp, czy dzieci powinno sie zabijac czy nie, czy sex powinien byc czy nie itd. Powstawaly tematy gdzie ludzie wypounkotwywali co w Falloucie MUSI byc, co jest dla Fallouta wazne itd. Bez zadnej pyskowki- fani wiedzieli, ze bethesda jest zielona jesli chodzi o Fallouta wiec chcieli pomoc w tworzeniu. I co? I bethesda dala wyraznie znac, ze nie ma ochoty sluchac fanow, poczawszy od starego "isometric isn''t what we do well" do terazniejszego " It worked well in Oblivion". NMA jest najwiekszym zbiorowiskiem fanow Fallouta, zaraz obok jest Duck and Cover. Moznaby pomyslec, ze developerzy by sie tam wypowiadali, jak np. ludzie z ArenaNet na forum GuildWarsGuru. Ale tak sie nie stalo- bo po co? Oni wiedza lepiej o co chodzi, nie?
A, i jeszcze jedno- kiedy Leonard Boyarsky (teraz lead world designer czy cos pracujacy nad D3) zglosil sie do Bethesdy, by pracowac nad FO3- odmowili mu. To ladnie pokazuje co bethesda mysli o fanach Fallouta i o samym Falloucie.

Zreszta to nie 1szy raz, kiedy bethesda pokazuje, ze ma fanow gleboko. To samo zrobili z fanami StarTreka. Wiecej mozna poczytac tutaj- http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=34770
Ale strzez sie, gdyz jest to artykul na stronie NMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety muszę przyznać rację, Bethesda jest studiem wyjątkowo "zamkniętym" na
propozycje fanów(w przeciwieństwie do ś.p. Black Isle :P). Od początku mieli "wizję"
jak ma wyglądać ich Fallout(czerpiąc garściami z Obliviona) i nie było tam miejsca
na sugestie Falloutowego community. Na prawdę szkoda, bo projekt mógł na tym wiele
zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem czy można by to było nazwać wizją, jeśli Gra będzie bardzo podobna do Obliviona to stwierdzić będzie można iż ta gra jest tylko nie dość że zwykłą kalką, to do tego jeszcze dowodem na to, iż B. potrafi operować tylko w jednym stylu a wszelakie zmiany wprowadzone na przykład do silnika są dla nich nie do przejścia z racji swoistej ograniczoności...

O tym, że B. zamknęła drogę fanom fallouta wiedziałem od samego początku, zresztą forum B. o Falloucie pewnego czasu osiągnęła poziom totalnego dna gdy admini kasowali posty osób które w nie dość przychylny sposób <nie wulgarny> wypowiadały się na temat tej gry.....

Nie wiem jak wy ale ja uważam, że firma tworząca gry powinna być bardziej otwarta, no chyba, że wychodzi z założenia, że ludzie to ciemna masa która na niczym się nie zna, a jedyną prawdą tą ostateczną jest to co nam B. przedstawi - a oczywistym jest dla B. że to co pokaże będzie 100% super mega hitem a do tego jeszcze najlepszą RPG wszech czasów..:)

Tak czy siak panowie i panie pierwsze mity na temat tejże gry zostaną rozwiane już w poniedziałek <może>

Fallout 3 Demo on Mondaye
If you’re waiting for your chance to see Fallout 3 in action, G4’s got you covered on Monday. Beginning at 7PM (Eastern Time), they’ll be airing a two-hour E3 Preview Show featuring a Fallout 3 demo from Todd Howard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:41, marselus napisał:

JA nie wiem czy można by to było nazwać wizją,


Zwróć uwagę, że napisałem "wizja" a nie wizja ;)
Ale to smutny fakt, że producenci gier coraz częściej odcinają się
od swojego community, słuchając tylko tego co mówią
im "spece" od marketingu - co mają zrobić, żeby gra się
dobrze sprzedała. Wiadomo - gry były, są i będę tworzone dla pieniędzy,
ale kiedyś liczyła się też jakość i to co myślą na temat produktu
przyszli odbiorcy.

No cóż... takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 12:45, Gawełek napisał:

Na NMA oraz 13 Schronie jest wzmianka o drugim nowym trailerze z TES V: Fallout.
http://www.gametrailers.com/player/36040.html link bezpośredni do niego.
Jak dla mnie...nędzne nawiązanie do intra z jedynki i nie czuję klimatu.


Gawełek, wiem, że z ciebie porządny osioł jest, ale czy musiałem mi to pokazywać!? Muzyka normalnie przypomina mi tempem jakiś thrash metal, jakość obrazu na tym telewizorze to normalnie jakieś HD, kamera ucieka jakby nadlatywała rakieta balistyczna i zawsze muszą pokazać jakiegoś człowieka - normalnie jakby chcieli pognębić fanów Fallouta widokiem niepierwszosobowym. Jedynie ten szkielet jest dobry, chociaż ułożenie fotela i sofy względem telewizora jest co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować