Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 22:01, oOreVenOo napisał:

Jesteś daltonistą ? Bo ja widzę przewagę koloru brunatnego i rdzawego. Gdzieniegdzie
bardzo ciemna zieleń, ciemny szary.

Trochę jestem, ale serio - jak już mówiłem - nie grałem w grę no i po screenach tylko mogę powiedzieć i ja widzę przewagę zielonego, szarego... o.0
Nie wiem, kupię niedługo FO3, pogram i sam ocenię. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc albo monitor Ci nawala albo oczy bo jeżeli chodzi o kolory, barwy zawarte w grze to podchodzą one pod brunatne, rdzawe, szare itp. Tak czy siak gra daję radę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monitor mam dobrze, firmowo skalibrowany... -.-
Co do kolorów to spojrzałem jeszcze raz i fakt - jak zieleń, to ciemna. Pomyliłem się, bo na miniaturach fotek to screen się miesza z zielonkawym niebem, co powoduje dziwny efekt. Ale tak to fajnie wygląda.

btw. gdybym miał źle skalibrowany monitor, to we wszystkich grach kolor byłby do kitu... a tak to już zależy od gry, czy trawa jest ciemna czy jaskrawo zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 10:27, piecia997 napisał:

Jeśli dla kogoś mapa z Fallouta 1 i 2 była lepsza niż ta z trójki, niech zobaczy na to:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3157. Wspaniały pomysł - teraz modderzy
mogą budować wręcz nieskończoną ilość lokacji, nie tylko w okolicach Waszyngtonu, a w
całym USA!

Jak sobie narysują... Mapa tzn. granice obszaru renderowalnego bez straty FPS ma ograniczenie wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aurelinus ma rację. Nie wyobrażam sobie tego, aby dodawanie ciągłych lokacji itp nie wpłynęło na wydajność gry. Osobiście pomysł nie głupi ale wątpię aby został porządnie zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:05, Aurelinus I napisał:

Pojawiła się nowa aktualizacja dla wersji 1.09(03). Jest duża (23 MB) z powodu nowych/poprawionych textur i modeli kilku karabinków, poza tym dodano jeden nowy model damskiej wersji pancerza skórzanego oraz poprawiłem skopany plik HK CAWS, dodałem nowe dźwięki AK-47 i AKM, poprawki statystyk broni i cen (drobnica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:35, Arkads napisał:

Zależy. Ale pierwszy patch usuwa ten bug :)

A czy w sprzedaży na www.wirtus.pl FO3 ma już ten patch, czy trzeba go ściągnąć? I czy nie będzie się gryzł, jak zainstaluję sobie FO3 z wersją polską kinową? Ponoć się nie chciał niektórym zainstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już patch dla wersji polskiej. Gre raczej będziesz musiał spatchować, wątpię aby wypuścili już poprawione kopie. Tak czy siak możesz kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:58, Arkads napisał:

O, dzięki za link. :)

Dnia 21.01.2009 o 13:58, Arkads napisał:

A grę Ci polecam. Miałem okres, że przez tydzień siedziałem po 8h dziennie i nie mogłem
się doczekać kiedy włączę grę :)

I właśnie dlatego chcę kupić FO3. Z tego co oglądałem w necie i czytałem to musi być gra wypaśna. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś powiedzieć, gdzie ejst ta głupia figurka w krypcie 101? Już 2 raz gre przechdoze, a znaleźć nie moge (2 raz w krypcie jestem, jak był ten samouczek to tez nie widziałem nigdzie żadnej figurki...). Gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 20:19, Ecko09 napisał:

Moze mi ktoś powiedzieć, gdzie ejst ta głupia figurka w krypcie 101? Już 2 raz gre przechdoze,
a znaleźć nie moge (2 raz w krypcie jestem, jak był ten samouczek to tez nie widziałem
nigdzie żadnej figurki...). Gdzie ona jest?

Leży na stoliku obok starego, możesz ją wziąć, gdy zaczyna się scena przed KOZĄ, albo przed wyjściem, to jest to pomieszczenie, gdzie ktoś naprawia tego robota co rozwalił tort (czy jak ma ten robot).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować