Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Właśnie sobie uświadomiłam, że w F3 nie będzie turowych walk. Ale ze mnie ciemna masa :/ jakieś opóźnienie umysłowe... szkoda, że to takie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to koniec gadania " nie wiesz jak wyglada gra itp to nie prorokuj "

Juz zobaczylismy... Fallout 3 = Doom 3 tylko w innym swiecie.
Zwykle fpp z elementami fallouta jak pip-boy itp zeby bylo jakies nawiazanie.

Ide wlaczyc Fallouta 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 22:13, SoundWave napisał:

Za pozno na edit :(

http://www.gametrailers.com/player/36202.html
Caly trailer i oczywiscie zawiedliscie sie misiaczki jesli mysleliscie, ze zobaczycie
jakies dialogi! Ha! Strzelanie i wiecej strzelania- oto caly Fallout!



Chryste! To wygląda jak niskobudżetówka rodem z City Interactive Ci zaś przynajmniej się z tym nie kryją.

- Fajny widok zza pleców, brzydki FPP
- Zachowanie oponentów woła o pomstę do nieba; w szczególności polecam kawałek z shotgunem
- Strzelił gościowi w łeb, a rozpadło się całe ciało? Mocne.
- Modzik do Obliviona ... w szczególności eksploracja.
- Każdy chce naszej śmierci
- Wyrzutnia pocisków nuklearnych ciut ... zawodzi?
- Jedyne co przypomina mi starego Fallouta, to dźwięk włączanej turówki

Może i będzie dało się w to grać, ale to co pokazali z pewnością musi doprowadzać ortodoksyjnych fanów do rozpaczy Zresztą entuzjazm udzielał się także zgromadzonej publiczności, jeśli "słyszycie" o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:42, SoundWave napisał:

O booosze! :((( Nie mam siły tego komentować więc zacytuję:
"Ta gra upadnie bardzo nisko. Fani Fallouta już jej nienawidzą, fani RPG jej nie tkną bo to FPS, a fani FpS zostaną przy HL2 lub GoW który jest o wiele lepszy w tej klasie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się, zawiodłem się na nowym Falloucie strasznie...

Oczywiście można mówić, że to tylko krótka prezentacja gry, że pokazano tylko mniej ważną "część" rozgrywki i wszystkie najlepsze smaczki zostawione na później i na premierę... Ale nie wydaje mi się, że będzie aż tak kolorowo. Tak prawdę mówiąc - gra jest strasznie szaro-bura :D. Wielkie miasto to nie to samo co pustkowie i rozwalające się "wiochy". Wszystko wygląda podobnie, przestrzeń jest ogromna i szczegółowa - ale jednocześnie pusta. Po prostu wiem już, że tak jak w Oblivionie poruszać się będziemy po wyznaczonych wcześniej ścieżkach - bo co mam zapuszczać się gdzieś dalej? By spotkać wrogów? Bez żartów. Do tego ten "ephicki" actionRPG nastawiony jest na walkę. W ogóle po co dodano ten dziwny-pseudo-turowy system celowania? Żeby fani dawnych falloutów się cieszyli? Powiem jeszcze raz - BEZ ŻARTÓW. Równie dobrze mogę sobie celować i bez niego - w Falloucie było to ciekawe urozmaicenie i UTRUDNIENIE (a nóż trafię w głowę!). W Falloucie 3 wygląda mi to na UŁATWIENIE dla graczy którzy nie wiedzą jak złapać pada i wycelować. A potem... Okropna mini wyrzutnia pocisków nuklearnych (założę się, że to będzie łatwo dostępna broń :/), rozpadające się ciała (wiem, że to perk :D - do tego wygląda świetnie)... No nie wiem - poczekam jeszcze na prezentacje questów nie opierających się na walce, wtedy może przekonam się do gry.

Teraz jest to dla mnie Oblivion na sterydach :). Obek nie był zły - ale w porównaniu do starego Fallouta, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 22:13, SoundWave napisał:

Za pozno na edit :(

http://www.gametrailers.com/player/36202.html
Caly trailer i oczywiscie zawiedliscie sie misiaczki jesli mysleliscie, ze zobaczycie
jakies dialogi! Ha! Strzelanie i wiecej strzelania- oto caly Fallout!


Może dostanę ostrzeżenie ale jestem tego świadom....
Jeśli to gówno ma być falloutem 3 to ja jestem świętym Tureckim, co za badziew nawet jako FPS nie ma to pożądnej akcji a jako RPG jest po prostu śmiechu warte....

No coment oto pseudowizja Pseudo ludzi.....
Fallout leży martwy tym razem już na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, obejrzałem...zapłakałem.... jeżeli ktoś dalej będzie nazywać ten mod do Obliviona Falloutem3...ta osoba nie będzie przeze mnie szanowana. Toś to jest 100% zwykły FPS.
Todd Howard...utop się...proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To więcej RPG widziałem w Gameplayu STALKER Clear Sky, i po tym co dziś zobaczyłem, to tylko na tą grę jeszcze czekam a Fallout 3 może się wypchać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak o to możemy spokojnie zakopać Fallouta 3... Zresztą, nazywanie tego Falloutem jest obrazą dla poprzednich części. Co to ma być, jedna wielka rzeźnia? W serii Fallout zabijanie owszem było, ale nas interesuje mechanika, świata, a nie dowód, że świat będzie brutalny, kolorowy, że będzie miał hdr i Bóg wie co jeszcze. Według mnie, wystarczyło jedynie poprawić grafikę. Całą mechanikę mogli zostawić, dorobić tylko fabułę i byłoby wszystko ok. W ostateczności coś dodać. Niestety, zawiodłem się. Tak samo jak zawiodłem się, gdy wyszedł Oblivion. Zawiodę się pewnie ponownie, gdy będzie premiera. Obym się jednak mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... wszyscy narzekają, a to "coś", bo jak wiadomo, Falloutem tego nie nazwę, i tak się sprzeda. Już widzę jak tumany graczy konsolowych, wstając od Call of Duty 4 się na to rzuca, bo "syszałem że fajna seria i dużo krwi" zakupuje swój egzemplarz... A bogatsi(amerykańscy...) fani poprzednich części i tak kupią, bo "to Fallout, nawet jak szmira, to jednak Fallout i co mi szkodzi parę dolarów wyłuskać". I to jest błąd. Ja tego nie tknę. Na moją kasę nie mają co liczyć. Boże, prezentacja kilku minutowa cRPGa, w 90% skupiająca się na walce... podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:17, Sylwassss napisał:

Tamten filmik był do niczego. Ten jest bardziej konkretny bo pokazuje realny gameplay:
http://pl.youtube.com/watch?v=kwdtkl_aPlM


Właśnie ten filmik widziałem i właśnie o tym filmiku uważam że jest do... tego miejsca gdzie się kończą plecy, a zaczyna brzydka część ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą się teraz wypowiedzeć wszyscy ci co mówili, że mamy postęp, że nie wolno stać w miejscu, że izo i tury to przeżytek, że, że, że jesteśmy zatwardziałymi fanbojami pseudograczami itd... niech ten ktoś mnie ślepemu wyjaśni gdzie tutaj jest ta właśnie ewolucja i co do jasnej.... jest w tym czymś Falloutopodobnego..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:23, marselus napisał:

Czy mogą się teraz wypowiedzeć wszyscy ci co mówili, że mamy postęp, że nie wolno stać
w miejscu, że izo i tury to przeżytek, że, że, że jesteśmy zatwardziałymi fanbojami pseudograczami
itd... niech ten ktoś mnie ślepemu wyjaśni gdzie tutaj jest ta właśnie ewolucja i co
do jasnej.... jest w tym czymś Falloutopodobnego..??

Ewolucja jest taka, ze robot dostal z rakiety i ledwo sie ruszyl. Widziales kiedys taka fizyke w grach?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:23, marselus napisał:

Czy mogą się teraz wypowiedzeć wszyscy ci co mówili, że mamy postęp, że nie wolno stać
w miejscu, że izo i tury to przeżytek, że, że, że jesteśmy zatwardziałymi fanbojami pseudograczami
itd... niech ten ktoś mnie ślepemu wyjaśni gdzie tutaj jest ta właśnie ewolucja i co
do jasnej.... jest w tym czymś Falloutopodobnego..??


Jeśli patrzeć ogólnie, w skali świata - społeczeństwo jest coraz bardziej zgłupiałe, zaganiane, nie myśli samemu, po prostu "programuje się i prze do przodu", więc jak nie trudno się dziwić, wszelakie firmy chcą na tym zarabiać. Tak, to jest ewolucja, ale w totalnie złym kierunku. I w takim świecie nie chcę żyć. I w takie gry grać :P. Mam nadzieję że Fallout 3 sprzeda się słabo, to może do Bethsedy dotrze, że są jeszcze jednak ludzie, dla których liczy się coś więcej niż strzelanie, akcja i krew w grach. No dobra, ale już nie jadę po tej grze. Zobaczę pierwsze recenzje... ale na razie jestem niesamowicie zawiedziony. Jedna z najlepszych gier na świecie, jeden z najlepszych cRPGów wszech czasów... doczekał się kontynuacji będące prawie że grą FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiadomo dlaczego na 3 platformach na raz - 3 platformy więcej kasy, a dla konsolowców kolejna rombanka...
Sorry ale jak na razie dla mnie to czysta rombanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chcieli parszywie zarobić na legendzie tej gry, na tym że ludzie kochali poprzednie części. Miejmy nadzieję, że się nauczą kultury wobec graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinniśmy zacząć pisać w dziale: Oblivion - mody. 0_o
Co to jest do jasnej ciasnej????

gameplay styrany, ja rozumiem ze to prezentacja i gość ma wszystkie bronie, ale żeby podczas 3 minut w DC zabić 5 raiderów i bota jakiegoś i patrol enklawy z atomówki, to to przeludnienie jakieś i co to ma wspólnego z tym pięknym klimatycznym RPG zwanym Fallout.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować