Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Byłem w bunkrze 106. Pozwiedzałem itp. Znalazłem w jakimś szybie miniatomowke i teraaz pytanie czy moge tym albo jakimis ladunkami wybuchowymi cos rozwalic*sterte kamieni w zawalonym tunelu(> Sa wogole takie miejsca w grze czy jak jest zawalone to znaczy koniec trasy i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:05, Ceteris Paribus napisał:

Byłem w bunkrze 106. Pozwiedzałem itp. Znalazłem w jakimś szybie miniatomowke i teraaz
pytanie czy moge tym albo jakimis ladunkami wybuchowymi cos rozwalic*sterte kamieni w
zawalonym tunelu(> Sa wogole takie miejsca w grze czy jak jest zawalone to znaczy
koniec trasy i tyle?


Miniatomówki to amunicja do wyrzutni Fat Man (w polskiej wersji Grubas). Ogromna siła rażenia i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 10:05, Ceteris Paribus napisał:

Sa wogole takie miejsca w grze czy jak jest zawalone to znaczy koniec trasy i tyle?


Niestety jest właśnie tak że jak jest zawalone to oznacza że koniec trasy i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś miejsce w którym mógłbym zdobyć troszkę więcej Nuka Coli niż tylko jedną sztukę?

PS; Oczywiście chodzi o tą Quantum co trzeba zbierać do tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:29, Coxsik napisał:

Zna ktoś jakieś miejsce w którym mógłbym zdobyć troszkę więcej Nuka Coli niż tylko jedną
sztukę?

PS; Oczywiście chodzi o tą Quantum co trzeba zbierać do tego zadania.


W każdej lokacji powinno być ze dwie sztuki, czasami jedna. Więcej będzie w Superduper market ten od questa od moiry i w miesicie gdzie są łowcy niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:26, darkwind21 napisał:

W kilku miejscach znalazłem butelki z krwią które dają +1 do PW, czy ten plus jest na
stałe czy tylko czasowo?


Odnawiają jeden punkt wytrzymałości. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli wykonasz zadanie z Rodziną w pokojowy sposób to dostaniesz perka dzięki któremu krew będzie Ci przywracała 20 punktów życia, jeśli nie ma się owego perka krew jest raczej nieprzydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:29, Coxsik napisał:

PS; Oczywiście chodzi o tą Quantum co trzeba zbierać do tego zadania.


Najwięcej Qunatumów jest w fabryce Nuka Coli. Sprawdź sobie gdzie jest na mapce i udaj się tam. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 18:29, Coxsik napisał:

Zna ktoś jakieś miejsce w którym mógłbym zdobyć troszkę więcej Nuka Coli niż tylko jedną
sztukę?

PS; Oczywiście chodzi o tą Quantum co trzeba zbierać do tego zadania.


W pobliżu Old Olney (północny wschód mapy) jest ciężarówka Nuka-Coli, w której znajduje się parę Quantum. W ruinach rozlewni Nuka-Cola Plant znajdziesz ich trzy sztuki (jedna w ciężarówce na zewnątrz, dwie po uruchomieniu taśmy produkcyjnej). W domu szefa łowców niewolników w Paradise Falls, pod schodami, również jest kilka butelek. No i Super Duper Mart.

Ja głupi przez połowę gry je wypijałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się. Mam wrażenie że w F3 losowe spotkania i questy są generowane bardziej po to aby ożywić i urozmaicić świat niż jako forma nagrody za wysoki współczynnik szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:18, Emeraldar napisał:

> Zna ktoś jakieś miejsce w którym mógłbym zdobyć troszkę więcej Nuka Coli niż tylko
jedną
> sztukę?
>
> PS; Oczywiście chodzi o tą Quantum co trzeba zbierać do tego zadania.

W pobliżu Old Olney (północny wschód mapy) jest ciężarówka Nuka-Coli, w której znajduje
się parę Quantum. W ruinach rozlewni Nuka-Cola Plant znajdziesz ich trzy sztuki (jedna
w ciężarówce na zewnątrz, dwie po uruchomieniu taśmy produkcyjnej). W domu szefa łowców
niewolników w Paradise Falls, pod schodami, również jest kilka butelek. No i Super Duper
Mart.

Ja głupi przez połowę gry je wypijałem ;P

Hehe wielkie dzięki bo kurcze przechodzę 2 raz grę no i tylko tego questa oraz 2 innych questów w grze nie wykonałem jeszcze.

4ny4 tobie też dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wysadzeniu Megatony wszystkie questy są "blokowane" oprócz jednego. Chodzi tutaj o NPC Moirę, która zmienia się w Ghoula i dalej ma zamiar napisać Przewodnik po Pustkowiach. Pamiętaj aby wziąć figurkę Vault-Tec''a z domu Lucasa Simmsa (szeryf).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:55, Arkads napisał:

Pytanie: czy jak wysadzę Megatonę, to będe miał jakieś questy w Tennpeny? Prócz oczywiście
zabicia ghula.

Musisz pytać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera - ta odp była zupełnie niechcący ;P Mam taki tick że zawsze jak wchodzę to chcę komuś odpowiadać, a tu sam pytanie zadałem.

btw: pytanie nie do Ciebie ;P

Dostanę dom w Tenpenny? A jak tak, to będę mógł go urządzić jak w Megatonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:39, Arkads napisał:

Dostanę dom w Tenpenny? A jak tak, to będę mógł go urządzić jak w Megatonie?


Dostaniesz apartament, i owszem będziesz miał możliwość jego urządzenia.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 22:39, Arkads napisał:

O cholera - ta odp była zupełnie niechcący ;P Mam taki tick że zawsze jak wchodzę to
chcę komuś odpowiadać, a tu sam pytanie zadałem.

btw: pytanie nie do Ciebie ;P

Dostanę dom w Tenpenny? A jak tak, to będę mógł go urządzić jak w Megatonie?

Jeżeli wysadzisz Megatone to będziesz miał apartament w TTempeny Tower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasypuję gradem pytań, ale cóż, lepiej się upewnić niż żałować. A Ty Wilku chyba stąd najlepiej znasz grę ;P

Karawany kursują w Tenpeny? I czy jakieś figurki tam znaleźć można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować