Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 09:42, Nvaier napisał:


No to wypada czytać ze zrozumieniem:

Torrence Davis - właściciel blogu the Bitbag.com wysłał e-mail do Pete''a Hinesa z pytaniem czy jest to prawda. W odpowiedzi PR-owiec przesłał informację, że "Nie będzie takiego patcha, który usuwałby koniec gry na Xboxa PC czy też PS3". Dodał też, że "Jeden z DLC, który przygotowujemy dla 360 i PC będzie zawierał taką możliwość. Trzeba zauważyć, że będzie to część DLC. Nie możecie zdobyć go w żaden inny sposób i na żadną inną platformę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 09:55, Aurelinus I napisał:

>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45474&u=89

No to wypada czytać ze zrozumieniem:


Nie czytałem tego artykułu kolego, więc z takimi chamskimi
uwagami to nie do mnie. Błędnie wywnioskowałem z tytułu
artykułu, że nie będzie takiej możliwości - każdy się może
pomylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak sie ma charzyzma do statystyki spech? Wiadomo, że wpływa na handel i gadanie. Teraz gram z postacią o charyźmie 1 przez co nie ma szans na opcje dialogowe. Tak sie zastanawiam czy jak bym sobie podbił statystykę spech do 100, czy po prostu troche ją podił to mimo charyzmy 1 miałbym większe, a nawet 100% szanse na zaliczenie opcji dialogowej? Obecnie gram na najwyższym poziomie trudnosci. Ciężko o kase, ale to właśnie pobija klimat. Jednak czasem szkoda tych opcji dialogowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:47, Ceteris Paribus napisał:

Wiecie jak sie ma charzyzma do statystyki spech? Wiadomo, że wpływa na handel i gadanie.
Teraz gram z postacią o charyźmie 1 przez co nie ma szans na opcje dialogowe. Tak sie
zastanawiam czy jak bym sobie podbił statystykę spech do 100, czy po prostu troche ją
podił to mimo charyzmy 1 miałbym większe, a nawet 100% szanse na zaliczenie opcji dialogowej?
Obecnie gram na najwyższym poziomie trudnosci. Ciężko o kase, ale to właśnie pobija klimat.
Jednak czasem szkoda tych opcji dialogowych.


Mam jeden punkt charyzmy i i przy retoryce na poziomie około 70 punktów mam wysokie szasne na udaną "konwersację" (zwykle w okolicach 70%). Charyzma nie ma tu prawie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, o to mi własnie chodziło. Zastanawiam sie teraz czy nie zacząc od początku, ale raczej zostawie sobie to na kiedy indizej. W sumie konwersacje to zazwyczaj tylko jedno z możliwych wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:46, Nvaier napisał:

Nie czytałem tego artykułu kolego, więc z takimi chamskimi uwagami to nie do mnie. Błędnie wywnioskowałem > z tytułu artykułu, że nie będzie takiej możliwości - każdy się może pomylić.


Chciałeś się popisać, nie wyszło ci i jeszcze masz o to do kogoś pretensje??? Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:37, Aurelinus I napisał:

Chciałeś się popisać, nie wyszło ci i jeszcze masz o to do kogoś pretensje??? Nieźle.


Z reguły nie piszę na forach internetowych żeby się przed kimkolwiek popisać.
Chciałem dokonać sprostowania, bo wydawało mi się, że popełniłeś błąd.

A twój post wprost kipi hipokryzją, bo to właśnie ty chciałeś się popisać,
waląc ten chamski tekst o czytaniu ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś po prostu napisał o tym, co znalazłeś w internecie, a czego nie byłeś nawet łaskaw przeczytać, pewnie nawet nie zauważyłbym tego posta, ale przyczepiłeś się do mnie.

Jeśli widzisz coś chamskiego w moim słormułowaniu, a w gruncie rzeczy wyłącznie sugestii o tym, żeby artykuł przeczytać, (bo z kilometra zaśmierdziało, że nawet go nie obejrzałeś), to:
1) albo bardzo chcesz to widzieć, 2) albo cierpisz na chorobliwą nadwrażliwość.
Twój problem, ale zejdź już ze mnie, bo i tak nie zamierzam ciągnąć tej bezcelowej dyskusji. Każdy, kogo to zainteresuje - w co wątpię, że kogokolwiek - wyciągnie sobie sam wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostęna wersja 2.01 kolekcji modułów. Zapraszam.
http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Nowa wersja nie wymaga gry od nowa, jeżeli graliście już w wersję 2.00 (na 1.09 też może udać się, ale z powodu patcha 1.35 nie jestem w stanie tego zagwarantować)

Zmiany/poprawki:
1. brakujące tekstury bielizny,
2. migoczący karabin myśliwski i plazmowy P 94
3. poprawki mechaniki karabinów, cen, ilości przedmiotów, wagi itp.
4. poprawka wyposażenia jednego z typów supermutanta, zmiana/poprawka animacji kilku karabinów i strzelb.
5. usunięte łuski z broni bezłuskowej, właściwe animacje typu łusek dla poszcz. karabinów i poprawki celowników
6. dodano możliwość zacinania się broni, jeśli jest w złym stanie - upierdliwe czasem, ale realistyczne... (postać najczęściej naprawia ją sama przez ponowne przeładowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 18:46, michal15f napisał:

Witam. Kupiłem dzisiaj F3 i nie wiem którego patcha mam instalować. Wiem że niedawno
wyszedł jakiś nowy. Czy to jego mam ściągnąć?


Tak, ma nr 1.1 albo coś takiego (czasem podawany jest nr 1.35, w każdym razie jest spory ok. 49 MB).

Pełna nazwa brzmi: cenega_poland_f3-11035-PL.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grę ukończyłem bez patcha bezprobl;emowo.

Mam pytanie: jak jest szkołą w Sprigevale to jest tam tunel, są tam na końcu mrówki i taka jakby skarpa. Da radę tam jakoś wejsć czy to juz koniec tego tunelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 21:44, Ceteris Paribus napisał:

Ja grę ukończyłem bez patcha bezprobl;emowo.

Mam pytanie: jak jest szkołą w Sprigevale to jest tam tunel, są tam na końcu mrówki i
taka jakby skarpa. Da radę tam jakoś wejsć czy to juz koniec tego tunelu?


Wejść się da, wystarczy pokombinować z beczkami ;).

Jednak nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:53, pitors89 napisał:

Wie ktoś może kiedy będzie wydana wersja Fallout 3 PL na Xbox360?


Tego nikt nie wie. Ja obstawiam, że jak już wyjdzie to ze wszystkimi trzema dodatkami w super przystepnej cenie 219zł lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie, jestem skrajnie rozczarowany "Operation Anchorage". Dno i bąbelki/wodorosty. I jeszcze każą płacić za takie pseudo-dodatki? W każdym razie nic nie wskazuje na to, by dodatki miały tę grę skierować bardziej ku cRPG. Idzie za to wyraźnie FPSowatość do kwadratu a i jako ten gatunek średnio się sprawdza, choć to akurat bardziej wina niskiego/żadnego poziomu trudności gry, ale dodatek swoje dokłada. Błe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:45, Aurelinus I napisał:

Na razie, jestem skrajnie rozczarowany "Operation Anchorage". Dno i bąbelki/wodorosty.
I jeszcze każą płacić za takie pseudo-dodatki? W każdym razie nic nie wskazuje na to,
by dodatki miały tę grę skierować bardziej ku cRPG. Idzie za to wyraźnie FPSowatość do
kwadratu a i jako ten gatunek średnio się sprawdza, choć to akurat bardziej wina niskiego/żadnego
poziomu trudności gry, ale dodatek swoje dokłada. Błe.


Czyli nie warto? Właśnie zastanawiałem się jak oni to rozwiążą, ale jak to ma być fps to bezsensul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować