Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 17:06, Ceteris Paribus napisał:

Czyli nie warto? Właśnie zastanawiałem się jak oni to rozwiążą, ale jak to ma być fps
to bezsensu.


Dla samego karabinu Gaussa, zresztą - jak zwykle udziwnionego i przegiętego - na pewno nie. Ja przynajmniej nie czekam na takie dodatki; udawanie, wymuszanie pseudo-fabuły na siłę, jaki Oblivion, taki Fallout 3...
Dobrze, że chociaż podstawka jest niezła, a druga dobra wiadomość to kompatybilność z modułami, niewiele trzeba poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:28, Aurelinus I napisał:

Dla samego karabinu Gaussa, zresztą - jak zwykle udziwnionego i przegiętego - na pewno
nie. Ja przynajmniej nie czekam na takie dodatki; udawanie, wymuszanie pseudo-fabuły
na siłę, jaki Oblivion, taki Fallout 3...
Dobrze, że chociaż podstawka jest niezła, a druga dobra wiadomość to kompatybilność z
modułami, niewiele trzeba poprawiać.


Jestem ciekaw czy ta broń nie będize tez dostępna w innych dodatkach. Znaczy się masz wersje na Peceta? Myślałęm, że u nas jedynym wyjśceim jest x360 by w to zagrać. No chyba, że masz legalnieinaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostepna kolekcja modułów w wersji 2.02. Zapraszam.

Oprócz standardowych korekt błędów:
1. nowy strój pustynny - czarna koszulka bez emblematu punishera, poprawki nazw
2. poprawki karabinu Gaussa
3. dodano muzykę z Fallout 2, konwersja autorstwa Quemaqua
4. dodano karabin M4 w wersji z tłumikiem, autorstwa Nitem4re
5. wstępna kompatybilność z dodatkiem "Operacja Anchorage" (będzie osobna wersja modułu dla posiadających ten dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nic nie wskazuje na to,

Dnia 31.01.2009 o 16:45, Aurelinus I napisał:

by dodatki miały tę grę skierować bardziej ku cRPG. Idzie za to wyraźnie FPSowatość do
kwadratu


Do podobnych wniosków doszli recenzenci z GOLa , wytykając brak elementów RPG w dodatku.Ot , Bethesda wykorzystuje możliwość zarobienia kilku $ ekstra za byle co , dzięki wykorzystywaniu znane i cenionej marki.Podobnie jak np w przypadku zbroi na konia w Oblivionie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, az wyjda wszystkie 3 dodatki na F3 - wtedy wroce do tej gry, po odkryciu wszystkich lokacji juz nie ma co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:07, JaMES` napisał:

Ja czekam, az wyjda wszystkie 3 dodatki na F3 - wtedy wroce do tej gry, po odkryciu wszystkich
lokacji juz nie ma co robic


Pozostaje masa modów, pod warunkiem że ktoś lubi tego typu rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:08, 4ny4 napisał:

Pozostaje masa modów, pod warunkiem że ktoś lubi tego typu rzeczy. :)


kilka probowalem, ale jednak jak wyjda wszystkie 3 dodatki to machne sobie z modami za jednym zamachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno dodatek Operation Anchorage do Fallouta 3 zbiera kiepskie recenzje... a jest już wiadomo, kiedy będzie on w Polsce na PC?
btw. w jakiej kolejności trzeba patche instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:39, KrzychW napisał:

Do podobnych wniosków doszli recenzenci z GOLa , wytykając brak elementów RPG w dodatku.Ot
, Bethesda wykorzystuje możliwość zarobienia kilku $ ekstra za byle co , dzięki wykorzystywaniu
znane i cenionej marki.Podobnie jak np w przypadku zbroi na konia w Oblivionie itp.


Ale ogólnie recenzja jest cienka jak rosól z wróbla, tym nie mniej trzeba docenic fakt, że gra która sprytnie żeruje na legendzie, będąc rzeczywiście bardziej FPSem niż cRPGiem (albo po prostu modułem do Obliviona, jak wielu twierdzi) sprzedaje się w 5 mln egzemplarzy.
Ja mam do gry pełen szacunek, bo po wydaniu GECKa (najlepszy toolset jaki dotąd widziałem i prosty silnik wbrew pozorom), każdy może z tej gry zrobić to co chce. ja np. pracuję, by F3 wrócił do rodziny.

BTW:
Stety lub nie już jest na horyzoncie wersja 2.03 bo pojawiło się kilka nowych ciekawostek...:

1. dodano pistolet beretta autorstwa burpo (autoryzowano), tekstury kolt166
2. dodano karabin AK-74U portowany ze Stalkera autorstwa Sprut i Silbert (wolna licencja)
3. poprawki do zakończenia gry i możliwości kontynuowania dalej (nieistotne, ale interesujące zmiany)
4. pozy postaci, które można zwerbować autorstwa JansonMercenary
5. zmieniony model karabinu snajperskiego (rezerwisty) DKS-501 autorstwa Tekn0megA (de facto retextura i drobne detale)
6. zmieniona tekstura unikalnego rewolweru magnum (Blackhawk) autorstwa grffnhwk, można go teraz znaleźć w kilku miejscach, Agatha daje inny prezent
7. dodano właściwy kaliber i amunicję dla beretty i mausera - 9mm Parabellum


Byc może dziś/jutro go wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:36, Kalejdoskop86 napisał:

Podobno dodatek Operation Anchorage do Fallouta 3 zbiera kiepskie recenzje... a jest
już wiadomo, kiedy będzie on w Polsce na PC?
btw. w jakiej kolejności trzeba patche instalować?


Żadnej, zainstaluj ostatni. Rzuć okiem na pierwszy post na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:40, Aurelinus I napisał:

Żadnej, zainstaluj ostatni. Rzuć okiem na pierwszy post na tej stronie.

Ja nie chcę z modem grać, jeżeli o to chodzi.

Co do patchy to wiem, że Polska wersja ma swoje patche, tylko nie wiem, czy instalować je w jakiejś kolejności, czy można już tylko ten najnowszy albo jakiś pack tych łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:51, Kalejdoskop86 napisał:

> Żadnej, zainstaluj ostatni. Rzuć okiem na pierwszy post na tej stronie.
Ja nie chcę z modem grać, jeżeli o to chodzi.

Pierwszy post na tej stronie mówi o patchu, o modzie mówi podwieszone info. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:39, Aurelinus I napisał:

Ale ogólnie recenzja jest cienka jak rosól z wróbla,


To prawda , że jest bardzo ogólnikowa , ale sam fakt , iż mamy do czynienia tylko z 4 questami , oraz brak jakichkolwiek wyborów rodem z RPG , a zamiast tego jedynie możliwość parcia do przodu , daje trochę do myślenia.Określenie "skok na kasę" samo się nasuwa.

tym nie mniej trzeba docenic fakt,

Dnia 01.02.2009 o 23:39, Aurelinus I napisał:

że gra która sprytnie żeruje na legendzie, będąc rzeczywiście bardziej FPSem niż cRPGiem
(albo po prostu modułem do Obliviona, jak wielu twierdzi) sprzedaje się w 5 mln egzemplarzy.
Ja mam do gry pełen szacunek,


W przypadku Fallout 3 zawsze trzeba pamiętać , że grę oceniamy jako kontynuację kultowej serii , a jako kontynuacja Falloutów , F3 wygląda dość zadziwiająco.Wszystko się zmienia , gdy przestanie się brać pod uwagę poprzednie części.Wtedy ten tytuł nie jest zły.I znowu się nasuwa wniosek , iż skorzystanie ze znanej marki miało na celu tylko dodatkowy zarobek , ponieważ przy tak wielu zmianach wręcz trudno mówić o jednej spójnej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 03:27, Aurelinus I napisał:

Pierwszy post na tej stronie mówi o patchu, o modzie mówi podwieszone info. :(

To chyba masz inaczej ustawione forum, bo na ilości postów na stronę nie widzę żadnej informacji o patchu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:22, Kalejdoskop86 napisał:

> Pierwszy post na tej stronie mówi o patchu, o modzie mówi podwieszone info.
:(
To chyba masz inaczej ustawione forum, bo na ilości postów na stronę nie widzę żadnej
informacji o patchu. :(



Post nr [5053]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować