Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Gra powstaje głównie z myślą o "konsoli nowej generacji xbox 360", wiec cRPGa w stylu Fallouta, w sumie nie było co oczekiwać. Podsumowując, co uważam o Falloucie trzecim i jego twórcach:

"- Bethseda why?
- For money"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam narzekacie.. dlaczego ? Ano dlatego że F3 to przede wszystkim gra nex-genowa a co za tym idzie graficznie musi sprostać oczekiwaniom graczy, po drugie F3 delikatnie odchodzi od założeń poprzednich części, aby trafić do szerszej grupy odbiorców - a po co to robi? wiadomo, że nie dla samej idei, koszty produkcji gier pokroju F3 są tak ogromne, że developerzy muszą postępować w sposób jaki postępują - nie chcą być stratni - a to chyba rzecz normalna.

Jak dla mnie nowy Fallaout powinien wyglądać właśnie tak jak wygląda - mamy XXI wiek i tego oczekują gracze.. i proszę nie nazywajcie go "rombanką"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:40, crazyfox22 napisał:

E tam narzekacie.. dlaczego ? Ano dlatego że F3 to przede wszystkim gra nex-genowa a
co za tym idzie graficznie musi sprostać oczekiwaniom graczy, po drugie F3 delikatnie
odchodzi od założeń poprzednich części, aby trafić do szerszej grupy odbiorców - a po
co to robi? wiadomo, że nie dla samej idei, koszty produkcji gier pokroju F3 są tak ogromne,
że developerzy muszą postępować w sposób jaki postępują - nie chcą być stratni - a to
chyba rzecz normalna.

Jak dla mnie nowy Fallaout powinien wyglądać właśnie tak jak wygląda - mamy XXI wiek
i tego oczekują gracze.. i proszę nie nazywajcie go "rombanką"..

Grafika- straszna, wszedzie blur i szarosc, fizyka nie istnieje, tak samo AI. 0 dialogu, same walki. Gdzie ten next-gen? To juz Half-Life 2 byl o wiele bardziej next-genowy, ai lepsze, fizyka lepsza, grafika lepsza.

Rombanka.
Powiedz mi- jesli Fallout byl dla waskiej grupy odbiorcow (za waskiej jak dla bethesdy widocznie), to dlaczego bethesda wziela sie za Fallouta, a nie za kolejnego TES''a, lub nie zrobila swojej innej gry?
I ktorzy gracze oczekuja tego czegos? Fani obliviona? Wara od Fallouta- Fallout ma by dla fanow Fallouta a nie dla fanow Obliviona. Wiec zaskocze cie- bethesda NIE sprostuje wymaganiom fanow Fallouta-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:40, crazyfox22 napisał:

E tam narzekacie.. dlaczego ? Ano dlatego że F3 to przede wszystkim gra nex-genowa a
co za tym idzie graficznie musi sprostać oczekiwaniom graczy, po drugie F3 delikatnie
odchodzi od założeń poprzednich części, aby trafić do szerszej grupy odbiorców - a po
co to robi? wiadomo, że nie dla samej idei, koszty produkcji gier pokroju F3 są tak ogromne,
że developerzy muszą postępować w sposób jaki postępują - nie chcą być stratni - a to
chyba rzecz normalna.


Niby prawda, ale...

Dnia 14.07.2008 o 23:40, crazyfox22 napisał:

Jak dla mnie nowy Fallaout powinien wyglądać właśnie tak jak wygląda - mamy XXI wiek
i tego oczekują gracze..


Przepraszam, jesteś ślepy? Nie widziałeś jakichś ostatnich 50 komentarzy? Tego właśnie NIE oczekują gracze. Założę się że fanów Fallouta jest tylu, że gdyby zrobili grę w starym stylu i tak by zyskali, ale nie, wypięli się na fanów i tworzą grę dla miłośnika akcji. I zarobią podwójnie, fani kupią z sentymentu, żeby sprawdzić, czy poco kolwiek innego, a fani "szczelanin" kupią żeby zobaczyć juchę.. To już ewidentnie "wredne" podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj przesylabizuję to koledze
Ro-mba-nka....
Jak na razie nic specjalnego ze soba nie prezentuje jak zaznaczyłem wcześniej CoD 4 jest lepszą rombanką niż to coś... dalej, nieźle za niedługo wszystkie gry sprowadzą się do jednego gatunku odmóżdżających jak najbardziej bowiem myślenie boli a nikt nie chce skręcać się z bólu....

Jeśli zaś owo uproszczenie i sposób postrzegania tego dla kogo gry są robione, można stwierdzić, że świat w większości wypadkow zamieszkany jest przez Debili- Debilizm jest bowiem chorobą umysłową której cechą główną jest niski poziom IQ

Nie wiem gdzie kolega widzi tą delikatność.. bo ja jakoś nie mogę choćbym bardzo chciał wyczuć tej subtelności - Gra była by w porządku tylko w jednym wypadku nie żerowała by na schedzie pozostawionej po wcześniejszych Falloutach, chcesz mówic kolego o grach next-genowych popatrz na diablo niby inne a jednak takie samo - no i jak na razie tylko na PC, co jak co, ale Blizzard jako jedna z nielicznych firm stale jeszcze docenia gracza myślącego - z mózgiem - B. pokazuje nam tylko to, jak to pokazać co robić by spieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to ujął kolega SoundWave fallout miał być dla fanów fallouta, jak chcieli zrobić "swoją" grę to niech nie nazywają jej Fallout. Nie tego oczekiwali fani Fallouta to na pewno. Ja oczekiwałem pięknego odświeżonego izo jak chociażby w Starcrafcie 2 i nieporównywalnie dłuższej i większej gry z powodu zwiększenia pojemności nośników. I to by mnie jarało jak Fallout 1 i 2 przez kolejne 5 lat zanim by się nie pojawił Fallout4. A to co widze?...Żal... No further comments....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie najbardziej boli i zadziwia. Na razie te filmiki prezentują tylko... walkę. Powód? Chcą kasy! Kto jest winny? Społeczeństwo! Coraz więcej graczy woli fps, w których jedynie się strzela itp. Ja nie chcę kolejnej strzelanki. Seria Fallout starała się pokazać, jak wyglądałoby społeczeństwo po wojnie nuklearnej. Pierwszy błąd, to jedno miasto. Urokiem poprzednich części, były różne miasta o różnym klimacie. Jak na razie, to świat przedstawiony na tych filmikach, nie zachęca mnie do poświecenia mojego cennego czasu. Jestem ciekaw, czy będą jakieś elementy czarnego humoru...

Swoją drogą, rozwalił mnie Marines'' Hymn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki będzie jeszcze coś więcej na temat F3 czy raczej to wszystko co widzieliśmy ma nam starczyć na kilka miesięcy..?? chciało by się zobaczeć trochę więcej przynajmniej jakiś dialog albo coś....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po obejrzeniu tego gameplay''a tego Fallouta nie da się porównać do niczego... Albo jest jeden produkt. Wyszedł on w 2001 roku a nazywa się Red Faction. Śmieszne? A czemu prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:53, M3rc3n0r napisał:

Jestem ciekaw,
czy będą jakieś elementy czarnego humoru...


Hehe, to kolega nie zauważył CZARNEGO HUMORU w tej prezentacji??? przecież w tym Oblivion modzie bohater miał coś co przypominało vault suit i pip boya na ręce.....To jest właśnie czarny humor... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:55, Davw napisał:

Dla mnie po obejrzeniu tego gameplay''a tego Fallouta nie da się porównać do niczego...
Albo jest jeden produkt. Wyszedł on w 2001 roku a nazywa się Red Faction. Śmieszne? A
czemu prawdziwe!


dla mnie Fallout, zawsze zostanie Falloutem. Zostaną zawsze czasy i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:53, M3rc3n0r napisał:

czy będą jakieś elementy czarnego humoru...


W jednym ze starszych wywiadów, ktoś tam z Bethsedy gdakał, że jedynym "śmiesznym elementem" ma być np. że po zabiciu kogoś tam," w pip boy''u pojawia się vault boy z wrednym uśmieszkiem, o ile ktoś uważa to za śmieszne, ponieważ świat Fallouta jest poważny, dlatego podjęliśmy decyzję, o ograniczeniu tego typu elementów w dialogach i grze do minimum." mniej więcej tak to szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 23:45, SoundWave napisał:

Grafika- straszna, wszedzie blur i szarosc, fizyka nie istnieje, tak samo AI. 0 dialogu,
same walki. Gdzie ten next-gen?


Heh. Przecież to był 4min gameplay, autorzy zdecydowali pokzać sie jak funkcjonuje walka w Falloucie, a nie jak wyglądają dialogi w grze. Więc za przeproszeniem co ty pitolisz. Jak zero dialogów. Same walki ?
Szarość? A co ty chciałeś kwiatki i piękne kolory mieć w Fallouce. Przecież to świat zdewastowany przez bombe nuklearną. Chłopie nie pisz takich postów więcej bo się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie myślę o falloucie 3 jako naciąganiu na kase. Uważam że to będzie super gra. Murowany hit. V.A.T.S będzie super, chętnie pooglągam rozbryzgujące się głowy w bullet time :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:06, Sylwassss napisał:

Heh. Przecież to był 4min gameplay, autorzy zdecydowali pokzać sie jak funkcjonuje walka
w Falloucie, a nie jak wyglądają dialogi w grze. Więc za przeproszeniem co ty pitolisz.
Jak zero dialogów. Same walki ?

O, to twoja wlasna interpretacja? Jak milo. Autorzy postanowili POKAZAC FO3. Oczywiscie pokazuje sie to, czego jest najwiecej, to na czym skupia sie gra i to co chcesz zeby ludzie zobaczyli. Pokazali tylko walke, a raczej strzelanie. Fajny rpg

Dnia 15.07.2008 o 00:06, Sylwassss napisał:

Szarość? A co ty chciałeś kwiatki i piękne kolory mieć w Fallouce. Przecież to świat
zdewastowany przez bombe nuklearną. Chłopie nie pisz takich postów więcej bo się kompromitujesz.

Buahaha, popatrz sobie na screena z pewnej gry i powiedz mi z powaznym wyrazem twarzy, ze wszystko jest szare- obiecuje, ze postaram sie nie wybuchnac smiechem. Moze ktos powinien zagrac w Fallouty zanim zacznie sie o nich udzielac

20080715002131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:22, SoundWave napisał:

O, to twoja wlasna interpretacja? Jak milo. Autorzy postanowili POKAZAC FO3. Oczywiscie
pokazuje sie to, czego jest najwiecej, to na czym skupia sie gra i to co chcesz zeby
ludzie zobaczyli. Pokazali tylko walke, a raczej strzelanie. Fajny rpg


A nie pomyślałeś choć przez chwile że wszyscy tak narzekali na VATS nie wiedzieli jak on funkcjonuje i dlatego zdecydowali się go pokazać.
>Buahaha, popatrz sobie na screena z pewnej gry i powiedz mi z powaznym wyrazem twarzy, ze wszystko jest >szare- obiecuje, ze postaram sie nie wybuchnac smiechem. Moze ktos powinien zagrac w Fallouty zanim >zacznie sie o nich udzielac
To se zobacz na screeny Fallout 3 i tam pokaż mi że wszysko jest szare. Ja Twojego posta zinterpretowałem że bardziej chciałbyś jakieś kwiatki, dzrewka itp. I nie napinaj się już tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 00:29, Sylwassss napisał:

A nie pomyślałeś choć przez chwile że wszyscy tak narzekali na VATS nie wiedzieli jak
on funkcjonuje i dlatego zdecydowali się go pokazać

A nie pomyslales, ze bethesda w FO3 nie ma zadnych glebokich i rozwinietych dialogow, a strzelanie do zlych zombie, ups, ghuli i orkow, ups, super-mutantow to jedyne co jest "warte pokazania"?

Dnia 15.07.2008 o 00:29, Sylwassss napisał:

To se zobacz na screeny Fallout 3 i tam pokaż mi że wszysko jest szare.

To se zobacz na trailer- http://www.gametrailers.com/player/36197.html

Dnia 15.07.2008 o 00:29, Sylwassss napisał:

I nie napinaj się już tak ;)

Ojej, co jest? Wczesniej "bo sie kompromitujez", a teraz "nie napinaj sie tak"? Sprawiales wrazenie, jakbys mial wielkie cohones, a tu zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczący panowie pytanie - czy będzie jeszcze coś więcej pokazane z tego fallouta czy to raczej wszystko...?? co bedzie dane zobaczeć w tej chwili..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:33, SoundWave napisał:

> To se zobacz na screeny Fallout 3 i tam pokaż mi że wszysko jest szare.
To se zobacz na trailer- http://www.gametrailers.com/player/36197.html

Pokazali fragment gameplaya, a na screenach w sieci jest widać wyrważnie że nie wszystko jest szare.
Więc twoje pitolenie mnie nie interesuje.

Dnia 15.07.2008 o 00:33, SoundWave napisał:

> I nie napinaj się już tak ;)
Ojej, co jest? Wczesniej "bo sie kompromitujez", a teraz "nie napinaj sie tak"? Sprawiales
wrazenie, jakbys mial wielkie cohones, a tu zero.

Narazie to ty masz zero, ale w inteligencji. No ale tak to już jest gdy mama odstawi odstawi od cyca :P
Jak można oceniać gre oglądając zalednie jej fragment ? To tak jak by zobaczyć fragment meczu i oceniać jaki to był mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować