Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Mam prośbę xD
Otóż, wbiegłem do Oazy z powodu 2 ćpunów, którzy powiedzieli, że się tam wzbogacę.
Wychlałem jakieś soczki z drzewka, zrobiło się jasno, wszyscy zniknęli a ja pozostałem sam.
Znalazłem "Wilgotna Jaskinia" w środku Król błotniaków, błotniak i błotniak łowca.
Ubiłem wszystko i wyjścia brak.
Do jednego tunelu nihuhu nie mogę doskoczyć, a aby wrócić do Oazy muszę mieć klucz, który w dziwnych okolicznościach jest nie do znalezienia xD

Help mi. jak mam stamtąd wyjść ?!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 22:50, Nihlathak napisał:



Spoiler

W tym miejscu, gdzie się obudziłeś po wypiciu tego czegoś stoi takie drzewo na środku, pogadaj z nim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem nowego tematu bo chyba nie potrzeba.
Po zaciągnięciu tej najnowszej aktualizajci, zrobiłem wszystko tak jak było w "ReadMe". Włączam gre -> pliki danych i zaznaczam potrzebne plik. Gdy wchodzę w gre, po obrazie "wczytuję" gra się wyłącza... Wywala mnie na pulpit. To nie wina xfire.
Acha, po pobraniu pliku Mod_colletion_Fallout3_PL nie pobierałe potem ani jednej łatki, dopiero teraz tą 2.06.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:59, peryfraz napisał:

Nie zakładałem nowego tematu bo chyba nie potrzeba.
Po zaciągnięciu tej najnowszej aktualizajci, zrobiłem wszystko tak jak było w "ReadMe".
Włączam gre -> pliki danych i zaznaczam potrzebne plik. Gdy wchodzę w gre, po obrazie
"wczytuję" gra się wyłącza... Wywala mnie na pulpit. To nie wina xfire.
Acha, po pobraniu pliku Mod_colletion_Fallout3_PL nie pobierałe potem ani jednej łatki,
dopiero teraz tą 2.06.04


Instalacja oficjalnej łatki często wywala pliki z katalogu Data. Wrzuć wszystkie pliki z wersji 2.06 jeszcze raz (ew. tekstury HD) a potem najnowsza aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to... Jak nie urok to...
Już nie mam cierpliwości. Trudno, pobawie się w zwykłego nie modowanego fallouta...

edit: Wszystko działa, prawie, teraz gdzie niegdzie pojawiają się wielkie kwadraty koloru czerwonego z duzym znakiem "!" po środku... No a poza tym, nie za bardzo mi się spodobało rozwiązanie ze stimpakami. To jest tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 15:58, fearlord napisał:

Wyłączyłem ffdshow (czy coś) i teraz gra już nie wywala ale czasami ekran mi się "zamraża"


yyyy to nic nie daje ale jedyną metodą na crashe do wydania jakiegos patcha jest... WINDOW MODE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem :D Otóż po otrzymaniu zadania w Arefu (Locate the family), zlecono mi pier**** łażenie po metrach, tunelach i innych jaskiniach których nienawidzę. Jak się okazuje słusznie, lokacje gdzie prawdopodobnie jest rodzinka są trzy: metro, jakaś tunelojaskinia i .. kino ? pierwsze i ostatnie odwiedzone, zwiedzałem już również tą nibyjaskinie i mam zgrzyt. Na jej końcu znajdują się drzwi, przez które ni huhu się przejść nie da bez .. klucza.
Teraz pytanie: czy ja mam teraz buszować wszędzie w poszukiwaniu tego klucza czy ma on jakieś ustalone miejsce spoczynku (za instrukcje będe wdzięczny). Poza tym Lucy dowiedziała się, że jej rodzice są... nieosiągalni mimo to w pipboyu nadal mam q dotyczący dostarczenia jej wiadomości =.=.

Swoją drogą ciekawa gra, ale jak dla mnie zbyt skomplikowana, jakoś w poprzednie fallouty cisnęło mi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 16:57, peryfraz napisał:

Niech to... Jak nie urok to...
Już nie mam cierpliwości. Trudno, pobawie się w zwykłego nie modowanego fallouta...

edit: Wszystko działa, prawie, teraz gdzie niegdzie pojawiają się wielkie kwadraty koloru
czerwonego z duzym znakiem "!" po środku... No a poza tym, nie za bardzo mi się spodobało
rozwiązanie ze stimpakami. To jest tylko moje skromne zdanie.


Nie wiem jaki masz problem by zrobić kopiuj + wklej pilków w wersji 2.06 a potem aktualizacji - 5 minut roboty...
Czerwone wykrzykniki to właśnie efekt działania patcha - wyrzucił kilka tekstur. Jęsli chcesz je przywrócić, to przekopiuj moduł i pliki z 2.06.04. Patch nalezy instalowac po instalacji gry bezpośrednio. Skoro go nie miałeś, to nie było sensu instalowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 21:03, Kejter93 napisał:

Ja też mam problem :D Otóż po otrzymaniu zadania w Arefu (Locate the family), zlecono

Fallout 3 jest na poziomie instrukcji od młotka. Skoro nikomu nie dałeś listu to jaki chcesz mieć wpis?
Wejście do rodzinki jest z bocznicy Meresti lub z North-Seneca. To co mówi gość w Arefu to tylko trasa która pomaga znaleźć te lokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 21:03, Kejter93 napisał:

/.../

Jak już powiedział Aurelinus I, te trzy lokacje to tylko wskazówki. Najbardziej pomocną jest bodajże to metro, gdzie znajdziesz dwóch ghuli produkujących bodajże jet czy inne prochy. Tam też znajdziesz drzwi, za którymi stoją ze dwie beczki z jakimś zielonym, radioaktywnym świństwem. Łyknij sobie jednego Rad-X''a i podejdź do tych beczek, a zobaczysz, że przed nimi znajduje się właz kanalizacyjny. Wskocz szybko do niego i dalej już sobie poradzisz ;)

Gra faktycznie może się wydawać skomplikowana na początku, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia się. Dalej już się jakby rozkręca, ale do poprzednich Falloutów to ta gra nie ma nawet startu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem sobie internet i znalzłem ładny item "Rękawica Szpona Śmierci" czy coś w ten deseń xDD

Gdzie można szpony śmierci znaleźć ?:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:32, Bidasek napisał:

Najwięcej znajdziesz w okolicach Old Olney i rzecz jasna w Deathclaw Sanctuary. Czasem
też pojawiają się jako random encounter.



gdzie to mniej więcej jest na mapie ?xDD
Mogłbyś zaznaczyć ?:3

i czy trudno takiego ubić ?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 16.03.2009 o 16:56, Nihlathak napisał:


i czy trudno takiego ubić ?XD


Oj tak. Są to jedne z najgroźniejszych bestii, trudno ubić, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w symulacji komputerowej w krypcie 112 i ta Betty prosi bym rozwalił małżeństwo Rockwellów, ja pogadałem z nimi i sąsiadami i nie wiem jak to zrobić. A jest jakiś sposób żeby tego zadania nie robić i pokonać tą Betty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Claw Sanctuary jest w północno-zachodniej części pustkowi, poszukaj tego miejsca na tej mapie:
http://www.wikicheats.com/flash/fallout3map/fallout3_map.swf
Powinieneś sobie poradzić o ile nie wpadniesz na więcej niż jednego na raz i utrzymasz dystans na tyle długo aby nafaszerować go przyzwoitą ilością ołowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób aby uniknąć wykonywania dla niej zadań to wejście do opuszczonego domu i zagranie odpowiedniej melodii na przedmiotach które są rozstawione na parterze - to ujawni konsolę pozwalającą na kontrolowanie symulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować