Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2009 o 19:08, destro177 napisał:

Spoiler

Jak umieścić wirus FEV w zbiorniku, przy samym zakończeniu gry?



Podchodzisz do tego urządzenia zaraz przy drzwiach (takie przed wejście do oczyszczacza) i pojawia się opcja, musisz tylko nacisnąć odpowiedni klawisz (nie wiem który, bo w grę grałem na konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakie polecacie mody / kompilacje? Ta podana w przyklejonym poście jest niedostępna (link 404). Mam angielską wersję gry (taką wybrałem podczas instalacji) 1.6. Używam już kilku modów, m.in. Frederycks (czy jakoś tak) Weapon Pack, Sleep Bag i kilka innych. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 20:00, Assasin93 napisał:

Witam.
Jakie polecacie mody / kompilacje? Ta podana w przyklejonym poście jest niedostępna (link
404). Mam angielską wersję gry (taką wybrałem podczas instalacji) 1.6. Używam już kilku
modów, m.in. Frederycks (czy jakoś tak) Weapon Pack, Sleep Bag i kilka innych. Z góry
dzięki.

Link z przyklejonego posta jest po prostu nieaktualny, poniżej masz nowy do tego samego pliku:
http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-pl-modul-projekt-valkiria-echo-vt752.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego można pozyskiwać części do naprawy Pancerza Wspomaganego T-51B ? Ani z Pancerza Bractwa Stali , ani ze Wspomaganego Enklawy , Tesli i Wygnańców , nie ma pożytku.Zbroja jest najlepsza (chyba ) w grze , tyle że w coraz gorszym stanie , a handlarze nie naprawiają do zbyt wysokich wartości.Przynajmniej ja takiego NPCa nie znalazłem , a poza tym , kapsli na to potrzeba byłoby dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda te dodatki w Polsce? :>
I czy moglby mi ktos powiedziec, jak sie nazywala ta piosenka i jej wykonawcow, szlo to tak "bango bango bango when the troubles in the jungle I say woohowo " ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:45, KaRkAsZo napisał:

Kiedy beda te dodatki w Polsce? :>
I czy moglby mi ktos powiedziec, jak sie nazywala ta piosenka i jej wykonawcow, szlo
to tak "bango bango bango when the troubles in the jungle I say woohowo " ? :P

Civilization (Bongo, Bongo, Bongo) - The Andrews Sisters & Danny Kaye

I tekst idzie inaczej:
So bongo, bongo, bongo, I don''t wanna leave the Congo, oh no no no no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:45, KaRkAsZo napisał:

Kiedy beda te dodatki w Polsce? :>
I czy moglby mi ktos powiedziec, jak sie nazywala ta piosenka i jej wykonawcow, szlo
to tak "bango bango bango when the troubles in the jungle I say woohowo " ? :P



http://www.youtube.com/watch?v=KeX-GyoaIGI&feature=PlayList&p=E73A11688E758F05&playnext=1&playnext_from=PL&index=45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:13, The_Nemezis napisał:

Z tego co mi wiadomo to tylko u handlarzy można naprawiać.


Można też samemu naprawiać broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:35, Ecko09 napisał:

> Z tego co mi wiadomo to tylko u handlarzy można naprawiać.

Można też samemu naprawiać broń.

Chodziło mu tylko o T-51B którego nie da się samemu naprawić bo nie ma do niego części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 08:13, The_Nemezis napisał:

Z tego co mi wiadomo to tylko u handlarzy można naprawiać.



To szkoda.Wracam w takim razie do Pancerza Tesli i zwykłego hełmu wspomaganego.Naprawiane na max nie ustępują T-51B w niezłym stanie , nie muszę też biegać do handlarzy , tylko "na polu walki" sam dokonuję napraw , a brak +1 do charyzmy niewiele znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam strzelbę automatyczną z moda do F3 ( tam gdzie są wszystkie bronie z poprzednich części) jest bardzo dobra na wielu przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W vanilii jest kilka pancerzy i broni których nie można naprawić częściami, min. T51b. Pozostaje tylko naprawa u handlarzy lub mody usuwające ten brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba pkt mat wybuchowych by rozbroić bombę w megatonie ? 25 albo 30, tak ? To jakby było 30 i bym miał 25 to mógłbym uzyć jakiegoś ubrania by podkoczyło mi do 30 i wtedy rozbroić ? ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 18:28, Aurelinus napisał:

> Samsung na SATA.
No to masz odpowiedź - Samsung jest jedną z firm )oprócz tego Asus i kilka innych) nie
przestrzegających norm SATA odnośnie Securomu.


Po "ciekawej" dyskusji z Cenegą usłyszałem:"System operacyjny Windows 7 jest w fazie produkcji i nie został jeszcze oficjalnie wydany. W związku z tym gra nie była testowana pod kątem zgodności z tym systemem operacyjnym.". Na komentarz, że Bethesda potwierdziła, że F3 działa otrzymałem odpowiedź, że "Polskie wydanie gry różni się od wydania anglojęzycznego zasadniczo, ze względu na modyfikację plików szeroką polonizacją gry." Cały czas starano się oddalić sprawę od zabezpieczeń SecuROM, a na koniec otrzymałem informację, że "W sprawie problemów z działaniem napędu DVD firmy Samsung sugeruję zwrócić się bezpośrednio do producenta napędo, o ile posiada wsparcie techniczne dla systemu Windows 7."

Obecnie czekam na odpowiedź na drugiego maila, ale efektu pewnie nie będzie ;s Cóż - to nie pierwszy raz, kiedy mając polski oryginał jestem zmuszony do wsparcia nieoficjalnego.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pewien problem otóż przez przypadek skasowałem swój zapis gry był na około 16-17lv a gra mnie zbytnio nie w ciągła dlatego co parę dni grałem po 2-3godziny i dlatego nie chce mi się jej drugi raz przechodzić i stąd moje pytanie czy ktoś ma zapis z tego własnie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 17:26, Albii napisał:

Ile potrzeba pkt mat wybuchowych by rozbroić bombę w megatonie ? 25 albo 30, tak ? To
jakby było 30 i bym miał 25 to mógłbym uzyć jakiegoś ubrania by podkoczyło mi do 30 i
wtedy rozbroić ? ;)

Pozdr.

jakbyś miał 25 wystarczyłaby jedna tabletka mentatnów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować