Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

To jest quest fabularny.

Spoiler

Na samym końcu ,,poszukiwania ogrodu edenu" czy jakoś tak(za nic sobie nie mogę przypomnieć dokładniej nazwy) zostajesz "przeniesiony" do Raven Rock. ;)



Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nie mówcie mi że musze zrobić coś

Dnia 12.08.2009 o 22:32, POZDRO-Grizzly napisał:

z głównego wątku żeby otworzyć tylko te drzwi.


Przecież jak już przedtem pytałeś o figurkę , to napisałem , iż główny wątek trzeba wykonywać , aby dostać się do tej lokacji.Innego sposobu nie ma.Chyba , że chcesz tylko podciągnąć Bronie Energetryczne na 100 nie wydając dodatkowych puynktów , to wtedy Pancerz Tesli dodaje 10 do umiejętności , podobnie jak fugurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:03, Albii napisał:

No, ale sa jeszcze osiągnięcia za figurki, a po za tym dużo figurek fajnie wygląda. :)


Owszem i dlatego też zebrałem cały komplet , aby się ładnie prezentował.Niestety , w niektórych przypadkach nie da się tego zrobić przy swobodnej eksploracji świata , tylko trzeba pójść zgodnie z fabułą i grymaszenie nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:15, walgierz napisał:

Z posta Aurelinusa:
"Jeśli komuś oryginalny Fallout 3 wydaje sie zbyt cukierkowy i nudnawy (mi tak, przestałem
grać, gdy tylko osiągnąłem 20 poziom, bo gra nie była już żadnym wyzwaniem) zapraszam
do skorzystania z "mega modułu:, który przygotowałem dla wersji PL: /.../"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&pid=4724

08.01.2008 [M - w]



Sory za głupie pytanie skąd mogę ściągnąć twój mod bo ten link prowadzi mnie do jakiejś stropny gdzie trzeba sią zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 19:40, MAZIIZAM napisał:

Sory za głupie pytanie skąd mogę ściągnąć twój mod bo ten link prowadzi mnie do
jakiejś stropny gdzie trzeba sią zarejestrować


Po prostu zmieniliśmy siedzibę:

http://ja.gram.pl/Aurelinus

lub bezpośrednio:

http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 09:12, Aurelinus napisał:


> Sory za głupie pytanie skąd mogę ściągnąć twój mod bo ten link prowadzi mnie
do
> jakiejś stropny gdzie trzeba sią zarejestrować

Po prostu zmieniliśmy siedzibę:

http://ja.gram.pl/Aurelinus

lub bezpośrednio:

http://tawerna.nstrefa.pl/topics56/fallout-3-kolekcja-modulow-zmiany-w-silniku-i-rozgrywce-vt752.htm

Zapraszam.


Dzięki za linki zagram najszybciej jak będę mógł (co się szybko niestety nie zdarzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:15, walgierz napisał:

Z posta Aurelinusa:
"Jeśli komuś oryginalny Fallout 3 wydaje sie zbyt cukierkowy i nudnawy (mi tak, przestałem
grać, gdy tylko osiągnąłem 20 poziom, bo gra nie była już żadnym wyzwaniem) zapraszam
do skorzystania z "mega modułu:, który przygotowałem dla wersji PL: /.../"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26706&pid=4724

08.01.2008 [M - w]


nie miałem czasu się z tym bawić ale czy to bedzie działać z dodatkami bo kupiłem the pit i operation ankor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 16:40, MAZIIZAM napisał:

nie miałem czasu się z tym bawić ale czy to bedzie działać z dodatkami bo kupiłem the pit i operation ankor


To pytanie musisz skierować do Aurelinusa raczej, bo ja Fallouta 3 na oczy nie widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 18:30, igor8472 napisał:

To może drzwi w takiej małej ''dolince'' z zabójczym promieniowaniem? Nie mogłem tam
wejść a widziałem że coś tam chyba było.


nie ;p To była przy jednych s tych anten. A to miejsce co ty mówisz to nie da się tam dojść. Próbowałem pare razy, co chwile lecząc promieniowanie ale kiedy rad wzrasta już do 600+ na 1 sek. to nie ma się szans dalej zajść :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi udało się tam dojść mimo promieniowania :P Po prostu nonstop trzeba brać antyrady. Ale w sumie nie ma po co tam iść, tych drzwi nie da się otworzyć. Są zablokowane w podobny sposób jak np. niektóre drzwi w krypcie 101: po prostu zamknięte i już, nic tu nie wskórasz, schowaj te wytrychy bo i tak nie otworzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 16:40, MAZIIZAM napisał:

nie miałem czasu się z tym bawić ale czy to bedzie działać z dodatkami bo kupiłem the
pit i operation ankor

Działac będzie, ale moduł nie jest aktualnie przeznaczony do gry z DLC. Sprzęt z z nich będzie generalnie za cienki i nieprzydatny (moduł zmienia sporo w mechanice rozgrywki i nie korzysta z oryginalnej broni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:35, Iverson7 napisał:

gdzie moge znalezc ten ladunek potrzebyn do uzbroienia bomby w megtonie?


Spoiler

Musisz porozmawiać o bombie z Burke, którego znajdziesz w górnym barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 08:26, Aurelinus napisał:

> nie miałem czasu się z tym bawić ale czy to bedzie działać z dodatkami bo kupiłem
the
> pit i operation ankor
Działac będzie, ale moduł nie jest aktualnie przeznaczony do gry z DLC. Sprzęt z z nich
będzie generalnie za cienki i nieprzydatny (moduł zmienia sporo w mechanice rozgrywki
i nie korzysta z oryginalnej broni).



dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować