Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 22:17, Gosu napisał:

Mam problem w grze, a wlasciwie to chyba blad gry. Jestem w

Spoiler

Latarence i mam przejsc
do krypty 87, gadam z tym gowniarzem co jest tam burmistrzem zeby mi otworzyl brame,
ten sie zgadza biegnie na gore i nic sie nie dzieje, ja sam tez nie moge uzyc tych dzwigni,
nie wiem o co chodzi.


Wczytaj wcześniejszego sejwa, mi też się tu czasem skrypty blokują, jak nie pomoże, to znaczy, że czegoś jeszcze nie zrobiłeś, pogadaj z każdym i może jakoś pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 22:28, zajacisko napisał:

> Mam problem w grze, a wlasciwie to chyba blad gry. Jestem w

Spoiler

Latarence i mam przejsc

> do krypty 87, gadam z tym gowniarzem co jest tam burmistrzem zeby mi otworzyl brame,

> ten sie zgadza biegnie na gore i nic sie nie dzieje, ja sam tez nie moge uzyc tych
dzwigni,
> nie wiem o co chodzi.


Wczytaj wcześniejszego sejwa, mi też się tu czasem skrypty blokują, jak nie pomoże, to
znaczy, że czegoś jeszcze nie zrobiłeś, pogadaj z każdym i może jakoś pójdzie.


Dokladnie tak jak napisales, on po prostu musial to otworzyc z drugim szczeniakiem, ktory zaczal gadac z jeszcze innym przez co sie poblokowali, oczywiscie kiedy to odgadlem najpierw odstrzelilem kazdemu lep, a pozniej zrobilem loada, ehhh...przynajmniej mozna odreagowac za bledy w grze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout to nie jest taka zła gra na jaką wygląda ... tylko że cholera, za każdym razem ilekroć do niej podchodzę mnóstwo rzeczy mnie odrzuca. Nie wiem jak innym ale mnie dość mocno wadziło to że ... główna postać imo bardzo wolno się poruszała. Tak wiem, to nie jest typowy fps a''la run''n''gun ale ja odnosiłem wrażenie że postać się cholernie wlecze. Da się to jakoś zmienić przez mody lub pliki gry? Oczywiście - podróżować można szybciej przez Pip-Boya ale nawet w obrębie danej lokacji [ zwłaszcza tych większych ] poruszanie się jest zwyczajnie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 19:16, Tyler_D napisał:

Da się to jakoś zmienić przez mody lub pliki gry? Oczywiście - podróżować można szybciej
przez Pip-Boya ale nawet w obrębie danej lokacji [ zwłaszcza tych większych ] poruszanie
się jest zwyczajnie męczące.

Spróbuj tego podwieszonego u góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed NV chciałem sobie jeszcze pograć w trójkę,zainstalowałem,gra działa poprawnie,jest płynna itp.ale zwiesza się co jakiś czas i to dość często.Mam Windows 7,a kiedy jeszcze korzystałem z XP takich problemów nie było.
Ściągam właśnie patcha,zobaczę czy pomoże.
Miał już ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten temat dotyczy również Fallout''a na konsole, no ale dobra... Bo mam taki trochę lewy problem, mianowicie, po pobraniu dodatku za 800 MSP nie będę mógł w niego grać tylko dlatego, bo mam polską wersję gry a dodatek jest po angielsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 22:24, Azeix napisał:

Nie wiem czy ten temat dotyczy również Fallout''a na konsole, no ale dobra... Bo mam
taki trochę lewy problem, mianowicie, po pobraniu dodatku za 800 MSP nie będę mógł w
niego grać tylko dlatego, bo mam polską wersję gry a dodatek jest po angielsku ??


Tak niestety jest. Nie wiem dokładnie czemu, ale na tym forum dostałem taką odpowiedź. Może Cenega weźmie się do roboty i zrobi dodatki pod wersję PL na klocka, tym bardziej, że już live w Polsce jest, więc chyba nie powinno być teraz większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie tak biednemu Azeixowi nadzieje robić. Wszyscy wiemy, że nie ma najmniejszej szansy na to, by C. dostosowała dodatki do polskiej wersji gry sprzed 2 lat. Niecne to i grama godności w takowym zachowaniu dostrzec nie można, ale cóż... Nie powiem, że czas się przyzwyczaić, bo takie zachowania trzeba piętnować, jednakże warto brać poprawkę na tzw. polską mentalność i z góry założyć czarny scenariusz, człowiek mniej się zawiedzie.

@Azeix
Co byś waszmość rzekł na wysłanie maila do lokalnych włodarzy "Live!"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na start 2 pytania, czy patch 1.7 rozwiązuje problem z zawieszaniem się gry?, a jak nie to pytanie 2 czy jest jakiś sposób aby gra się nie zawieszała? Win7x64, oczywiście wszystko oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 18:31, kindziukxxx napisał:

Witajcie, na start 2 pytania, czy patch 1.7 rozwiązuje problem z zawieszaniem się gry?,
a jak nie to pytanie 2 czy jest jakiś sposób aby gra się nie zawieszała? Win7x64, oczywiście
wszystko oryginały

To nie jest kwestia patcha (bo zwiechy teoretycznie rozwiązywał patch 1.035) tylko polskiej wersji gry. Jeśli masz premierówkę, to będzie się sypać, zwłaszcza gdy doinstalujesz DLC (albo i nie), jeśli masz GotY powinno być o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:28, Aurelinus napisał:

> Witajcie, na start 2 pytania, czy patch 1.7 rozwiązuje problem z zawieszaniem się
gry?,
> a jak nie to pytanie 2 czy jest jakiś sposób aby gra się nie zawieszała? Win7x64,
oczywiście
> wszystko oryginały
To nie jest kwestia patcha (bo zwiechy teoretycznie rozwiązywał patch 1.035) tylko polskiej
wersji gry. Jeśli masz premierówkę, to będzie się sypać, zwłaszcza gdy doinstalujesz
DLC (albo i nie), jeśli masz GotY powinno być o niebo lepiej.


mam premierówkę działa już bez problemu problemem było HT w procesorze:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63561&pid=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę sobie przez pustkowia w poszukiwaniu przygody, chciałem sobie odpuścić wątek główny na jakiś czas.
Trafiam na stację napraw pojazdów i

Spoiler

okazuje się że jest pod nim krypta z numerkiem 112. Dość zaskakujące ale po drodze natrafiłem też na inną kryptę więc ok. Wchodzę do środka i co? Witaj główny queście....gah. To się nazywa fart. Tak czy inaczej, ominęło mnie coś w tym laboratorium ojca? Bo oczywiście tam nie byłem by dowiedzieć się że on jest w krypcie 112.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę cie ominęło chyba, raz F3 zaliczyłem i w tej siedzibie Bractwa dowiadujesz się właśnie specjalnie gdzie są krypty. Teraz już bez tego wątku wiesz gdzie są.
Czy to coś drastycznie zmienia, nie wiem.
Jest też myk że być może pominąłeś misje dla tego DJ radiowego jak mu było, gdzie robisz coś dla niego i wtedy Ci daje cynk na ojca.
Ja tak tą misje pominąłem bo mi się zwiedzać zachciało bez ciągnięcia głównego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 10:11, Aurelinus I napisał:

Jeśli komuś oryginalny Fallout 3 wydaje sie zbyt cukierkowy i nudnawy (mi tak, przestałem
grać, gdy tylko osiągnąłem 20 poziom, bo gra nie była już żadnym wyzwaniem) zapraszam
do skorzystania z "mega modułu:, który przygotowałem dla wersji PL: .....

Dnia 07.01.2009 o 10:11, Aurelinus I napisał:


Mam prośbę... czy mógłbyś wrzucić jeszcze raz linka do tej modyfikacji? Powyższy link niestety nie działa, pewnie za sprawą niszczącej mocy przemijania :). Byłbym wdzięczy na podanie odnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować