Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 18:15, Gawełek napisał:

Ciekawy jestem czy w TES V: Fallout będzie można znaleźć dedaryczną zbroję, oby tak! Bardzo ją lubiłem, była fajna i w ogóle respekt taki wzbudzała. No i mam nadzieje, że mojej ulubiona rasa jak Argonian nie wyleci z gry :(. Przecież bez nich TES nie będzie już TES`em :<.


Daedryczny Pancerz Wspomagany... Możliwe, że jakiś boss będzie ją miał. :) Ciekawe ile będzie dodawała do statów: ja bym dał +20 do siły i +20 do ciężkiego pancerza. Albo będzie można znaleźć ją w jakiejś skrzynce na ostatnim poziomie jakiejś krypty i "zakląć?" u starszych z Bractwa Stali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:15, Gawełek napisał:

1. To chyba będzie jakaś nowa zbroja starożytnych krasnoludów, tutaj widać Cesarską, która
prezentuje się w takowej. Ciekawe jak w grze będzie ona wyglądać?
2. O w mordę! Będą szturmowcy imperialni z Gwiezdnych Wojen!
3. Tutaj widać jakieś prototypy broni starożytnych krasnoludów, przecie jak wiemy w serii TES
opowiadano sporo o krasnoludach, którzy to posiadali niezwykłą technologie, ale niestety zginęli
z niewyjaśnionych przyczyn. Pewno w TES V: Fallout ktoś znalazł te plany i opatentował je (wiecie
aluzja do chyba, jak się mylę poprawcie mnie, Leonarda Da Vinci, który chyba miał plany maszyny
do latania czy coś).
4. Wow! To chyba cesarscy z bogatej dzielnicy! Zwróćcie uwagę na te płaszcze! Pewno jak to
zwykle bywa w takich grach NPC będą podzieleni na tych bogatych i na tych biednych. Ci to pewno
jacyś magnaci czy inne wpływowe ryby. Pewno w grze będą nosić jakieś wartościowe błyskotki,
gracze grający złodziejami na pewno się ucieszą.
5. Ten ostatni to chyba nord we zbroi krasnoludzkiej nowej generacji.

Kurde! Ciekawy jestem czy w TES V: Fallout będzie można znaleźć dedaryczną zbroję, oby tak!
Bardzo ją lubiłem, była fajna i w ogóle respekt taki wzbudzała. No i mam nadzieje, że mojej
ulubiona rasa jak Argonian nie wyleci z gry :(. Przecież bez nich TES nie będzie już TES`em
:<.


Czy jest jeszcze nadzieja, że wielka zorganizowana grupa fanatyków Falloutowych, który są moderami
i skończą Van Brauna lub tak zmodyfikują TES V: Fallout, że nie będzie kolejnym TES`em tylko
naprawdę prawdziwym Falloutem z mutantami (a nie z umięśnionymi zombie czy orkami z młotami
paladynów lub wielkimi ura-szakal), bez tego durnego questa z wysadzeniem bomby atomowej w
mieście, z grywalną kamerą izo z turami, z nowymi modelami broni i w ogóle zrobią prawdziwego
Fallouta. Bo im nowsze nowinki czytam, tym bardziej załamuje się ;/.


Hmmm....czytam już wiele postów na forum, z jednymi się zgadzam, z innymi nic....ale jak czytam to, co napisałeś....mam ochotę kupić flaszkę i Ci pocztą wysłać. Lepiej bym tego nigdy nie ujął. A za świetną ironię, którą idealnie pokazałeś, czym jest ObliFallout, to jeszcze 2 flaszkę bym Ci postawił ;] POZDRAWIAM GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:23, Flash606 napisał:

Jak by ci to delikatnie powiedzieć? Masz pistolet, idź do drugiego pokoju i zrób swoje. Ewentualnie
wysadź się pod siedzibą Bethesdy z okrzykiem "Niech żyje prawdziwy Fallout".


Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... ten człowiek użył tak miłej dla ucha i sensownej ironii, jednocześnie tak dobrze ujmując temat, że jedynie mu pogratulować. Chyba, ze się z ktorymś punktem nie zgadzasz, to proszę bardzo, zmieszaj go z błotem i zniszcz swoimi powalającymi argumentami ;] Bo na razie żadnych nie słyszałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:36, Vormulac napisał:

Daedryczny Pancerz Wspomagany... Możliwe, że jakiś boss będzie ją miał. :) Ciekawe ile będzie
dodawała do statów: ja bym dał +20 do siły i +20 do ciężkiego pancerza


Niestety ale będzie levelv scaling i te +20 nic Ci nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:15, Gawełek napisał:

3. Tutaj widać jakieś prototypy broni starożytnych krasnoludów, przecie jak wiemy w serii TES
opowiadano sporo o krasnoludach, którzy to posiadali niezwykłą technologie, ale niestety zginęli
z niewyjaśnionych przyczyn. Pewno w TES V: Fallout ktoś znalazł te plany i opatentował je (wiecie
aluzja do chyba, jak się mylę poprawcie mnie, Leonarda Da Vinci, który chyba miał plany maszyny
do latania czy coś).


Wiesz, w TES V: Fallout (aka ObliFallout) nie ma problemu ze znalezieniem czegokolwiek, nawet tajnych technologii krasnoludów! Przecież wszędzie zaprowadzi Cię STRZAŁKA! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:18, hehe napisał:

> Daedryczny Pancerz Wspomagany... Możliwe, że jakiś boss będzie ją miał. :) Ciekawe ile
będzie
> dodawała do statów: ja bym dał +20 do siły i +20 do ciężkiego pancerza

Niestety ale będzie levelv scaling i te +20 nic Ci nie da :)


No niestety. Ale zauważ, jak bardzo dbają oni o klienta. Przynajmniej grając w TES V: Fallout mały, 10-cio letni Jasio nie przybiegnie do mamusi z płaczem, ze nie przejść pierwszego etapu, bo go zabija szczur ;] Jak widać, Bethesda dba o klientów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:16, NLX napisał:

Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... ten człowiek użył tak miłej dla ucha i sensownej ironii,
jednocześnie tak dobrze ujmując temat, że jedynie mu pogratulować. Chyba, ze się z ktorymś
punktem nie zgadzasz, to proszę bardzo, zmieszaj go z błotem i zniszcz swoimi powalającymi
argumentami ;] Bo na razie żadnych nie słyszałem ;]


Ja po prostu bardzo pokrętnie odpowiedziałem na jego pytanie (zamiast napisać "nie"). Ale twoje sugestie są bardzo przydatne - zmieszam go jednak nie z błotem, ale wrzucę do kadzi z radioaktywnym świństwem, zniszczę nie argumentami a Gauss Rifle i nie Gawełka a kogoś innego. ;]
Gawełkowi chyba bardziej spodoba się ten deadryczny pancerz niż flaszka (a nawet dwie).

Dnia 10.01.2008 o 22:16, NLX napisał:

No niestety. Ale zauważ, jak bardzo dbają oni o klienta. Przynajmniej grając w TES V: Fallout mały, 10-cio letni > Jasio nie przybiegnie do mamusi z płaczem, ze nie przejść pierwszego etapu, bo go zabija szczur ;]


Ale ponoc już porzucili level scaling, więc mały Jasio będzie mógł się pastwić nad kolegami z klasy, że on przeszedł jakiś quest (nie ważne, że na kodach) a oni nie.

Dnia 10.01.2008 o 22:16, NLX napisał:

Jak widać, Bethesda dba o klientów :P


Ale nie o fanów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:21, Flash606 napisał:

Ale nie o fanów :/.


W takim wypadku wybacz, z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem (błędnie, jak widzę), że się z jego argumentami nie zgadzasz. A tu trudno jakoś zarzucić mu nieprawidłowości, bo faktycznie te rysunki mało falloutowo wyglądają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:44, NLX napisał:

> Ale nie o fanów :/.

W takim wypadku wybacz, z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem (błędnie, jak widzę), że się z jego
argumentami nie zgadzasz. A tu trudno jakoś zarzucić mu nieprawidłowości, bo faktycznie te
rysunki mało falloutowo wyglądają :/

zgadzam się z tobą co do rysunków 1,4,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za spam ale zapomniałem dopisać że Fallout 3 będzie cholernie rozbudowany!Wygląd tych pukawek zapowiada że będą questy polegające na spryskiwaniu roślin w kryptopolis!No i pewnie będziemy mieli do wyboru rasę albo postać(cycata elfka łuczniczka,ork z wieeeelllllkiiiim młotem pladyna(chyba Thrall;),nekromanta gohul(a raczej zombiak) i człowiek kapłan!


A tak na serio to najbardziej będą mnie wkurzać teksty fanów fallouta"jedynka i dwójka mają rozjebaną grafę i nie trzymają klimatu świata gry...ale trójka to dopiero kultowa gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:45, hehe napisał:

> A tak na serio to najbardziej będą mnie wkurzać teksty fanów fallouta

Fanów ?? :)

chodziło mi o fanów trójki którzy nie grali w 1 i 2 i się teraz podniecają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:50, Bingolo napisał:

> > A tak na serio to najbardziej będą mnie wkurzać teksty fanów fallouta
>
> Fanów ?? :)
chodziło mi o fanów trójki którzy nie grali w 1 i 2 i się teraz podniecają...


Noooo, a już się przestraszyłem :P CO do tych screenów, to mi jeszcze te bronie nie pasują. Ok, same w sobie nie są złe, ale nie trzymają klimatu Falloutów. Jakbym oglądał arsenał z jakiejś futurystycznej strzelanki :/

A co do tych tekstów, to masz rację. Chociaż mnie chyba jeszcze bardziej będą wkurzać gadki "znawców", którzy głównie zagrywali się Oblivionem, a potem zagrają w F3. I te wszystkie ochy i achy, i nazywanie go kultowym, i do tego jeszcze mówienie, że o wiele lepszy od poprzednich, że najlepsza część SERII. A na pytanie, ile grali w F 1 i F2, odpowiedź: "E tam, po co w to grać, to staroć, grafika z epoki kamienia łupanego!". Tego chyba najbardziej nie cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 17:15, Bingolo napisał:

Ale zbyt dużo jest ludzi dal których stare gry to shit a nowe wręcz przeciwnie


Ano niestety... zamiast pasji jest business, tak to jedynie można podsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:39, Bingolo napisał:

A możecie powiedzieć coś o tym fanowskim faloucie 3 bo jakoś nie słyszałem

Też niewiele wiem, ale generalnie to i-play zanim zanim sprzedał prawa do serii betshidzie, zdążył zrobić w pełni grywalne demo (z jedną mapką, npctami przedmiotami itp), które potem "wyciekło" do internetu. Sama gra zaś była już ukończona w ok 80%, ale niewiem czy fani mają dostęp do tych materiałów, czy tylko samego dema.
edit: von bouren bo o niego tu chodzi nigdy nie był oficjalnie falloutem 3 (technicznie rzecz biorąc i-play nigdy nie zaczoł nad nim prac, bo ani prace nad von bourenem ani f3 nie zostały oficjalnie rozpoczęte, o wszystkim było wiadomo dzięki dziennikarzom, którzy chadzali z programistami na piwo), wiec go nie sprzedano wraz z całą resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 16:40, Bingolo napisał:

sorry za spam ale zapomniałem dopisać że Fallout 3 będzie cholernie rozbudowany!Wygląd tych
pukawek zapowiada że będą questy polegające na spryskiwaniu roślin w kryptopolis!


Czyli szykują się arcyciekawe questy rodem z Oblivona typu "uratuj moje biedne szczury w piwnicy"? Ech, "Oto ja, kolejny poszukiwacz przygód... przedzierający się przez krzaczory w poszukiwaniu szczęśliwej strzały jakiegoś gościa" - ten cytat z dziennika z Baldur''s Gate doskonale oddaje moje uczucia.

Dnia 11.01.2008 o 16:40, Bingolo napisał:

No i pewnie
będziemy mieli do wyboru rasę albo postać(cycata elfka łuczniczka,ork z wieeeelllllkiiiim młotem
pladyna(chyba Thrall;),nekromanta gohul(a raczej zombiak) i człowiek kapłan!


A także możliwość stworzenia twarzy naszego avatara, jak to było w Oblivionie. Tyle że jakoś nijak mi się nie podobały, były jakieś dziwne. Może to przez te wbudowane jarzeniówki?

Dnia 11.01.2008 o 16:40, Bingolo napisał:

A tak na serio to najbardziej będą mnie wkurzać teksty fanów fallouta"jedynka i dwójka mają
rozjebaną grafę i nie trzymają klimatu świata gry...ale trójka to dopiero kultowa gra".


Zamknąć w pokoju na tydzień i niech grają w Fallouta, albo jeszcze starszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duzo slysze o tej grze i naprawde nie wiem co niektorzy w niej widza... dlatego moglibyscie mi troche przyblizyc o co w niej chodzi bo jakos po srcenach filmach to mnie to nie przekonuje jest jakies demko w necie bo te co ja znalazlem to nie chca chodzic chodzi mi o 1 i 2 czesc bo wiem ze 3 jeszcze nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:54, Davidskrk napisał:

duzo slysze o tej grze i naprawde nie wiem co niektorzy w niej widza... dlatego moglibyscie
mi troche przyblizyc o co w niej chodzi bo jakos po srcenach filmach to mnie to nie przekonuje
jest jakies demko w necie bo te co ja znalazlem to nie chca chodzic chodzi mi o 1 i 2 czesc
bo wiem ze 3 jeszcze nie ma :)

NO wiesz po scenerach i filmach to dużo się mogłeś domyślić:)
A teraz grę możesz kupić tylko za 20 zł i to wszystkie częsci na pc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować