Zaloguj się, aby obserwować  
Buhahahahaha

Fallout 3 - temat ogólny

8016 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 20:54, Davidskrk napisał:

duzo slysze o tej grze i naprawde nie wiem co niektorzy w niej widza... dlatego moglibyscie
mi troche przyblizyc o co w niej chodzi bo jakos po srcenach filmach to mnie to nie przekonuje
jest jakies demko w necie bo te co ja znalazlem to nie chca chodzic chodzi mi o 1 i 2 czesc
bo wiem ze 3 jeszcze nie ma :)


Screeny i filmy pokażą Ci głownie grafikę. Więc jeśli lubisz proste, next-genowe pseudoRPG, w których najważniejsza jest grafika, a fabuła czy różnorodność questów, o klimacie nie wspominając, to jedynie dodatek, to nawet do F 1 i 2 nie podchodź. Natomiast jeśli jesteś bardziej ambitnym i dojrzałym graczem, dla którego kwintesencją RPG jest klimat, fabuła, do tego ciekawie zaprojektowany, interesujacy swiat - kupuj Fallouta (1 i 2) w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika dla mnie nie gra jakies waznej roli bardziej sobie cenie klimat wlasnie i to jak sie w gre gra... bo jak sie gra fajnie to moze byl nawet grafa jak na komorce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika powala* w TES4.5: Obllout

komentarz:

1 screen - WTF? w tle jest daedryczny chram, po prawej kolumnada jak żywcem z TES, a przed tym wszystkim pasie się dwugłowa trzoda?

2 screen - oblivion minus drzewa plus szarawe tekstury

3 screen - ee... co to? tak wygląda RPG?

___
*) dosłownie, jeszcze teraz nie mogę się pozbierać

20080118174727

20080118174743

20080118174758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczami mej wyobraźni to wszystko widzę, jak będę biegał po Woszington DiCi w kioskach będę kupował sobie gazety a na rogu lemoniadę, jak wyskoczy jakiś mutant to będę do niego tak długo strzelał aż padnie, a jak ich będzie więcej to będę strzelał więcej, perki do niczego nie będą potrzebne z prostej zasady w F1 i F2 dzięki turom była losowość, coś się mogło udać a coś nie i tyle, tutaj będzie niezła naparzanka.....,
Kto wie może Fallout 3 będzie lepszy od Gears of War..;) a jeśli questy będą takie jak w oblivionie to ja się już uśmiecham... i nazwywam panow z B. ćwierć główkami..;) a co do reszty, znika raz na zawsze brudny klimat gry w której nawet grafika była brudna, w której radioaktywność wypływała z monitora a muzyka w nocy przy zgaszonym świetle budziła dreszczyk emocji....... kradło się zabijało, dawało w pysk gdy trzeba było.....

A jak będzie w F3..?
Znajdź książkę w dzielnicy tej a tej, jedź metrem tu i tu i oddaj ją temu a temu....<ciekawe> nic tylko czekać... a że nie będzie dema..?? Cóż no koment.....
Aha jeszcze jedna prośba dla wszystkich, z racji że ta gra jest robiona także pod iXa..... bez obrazy właścicieli fajna konsolka pewnie gdy będzie mnie stać sam sobie taką kupię niemniej czy mógłby mi ktoś podać przynajmniej jeden rasowy tytuł RPG wydany na tą konsolę..??
Rasowy czyli nie polegający na tym, że latasz strzelasz dostajesz lvl, bo tak było w Diablo już a diablo TO H&S...

POzdrawiam Fanów Fallouta.... i mam nadzieję że jeśli skopią f3 to skończą tak jak szef Valouta 13..... na zakończenie gry..:) wiadomo o co chodzi..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowe screeny na NMA
http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=40859
Dlaczego we wszystkich screenach jest tak jasno jakby to był jakiś świat fantasy? A no tak...to przecież The Elder Scrolls V: Fallout. Klimat Tesów trzeba zachować przecież.
A na poważnie...to tylko budynek na 4 screenie mi się trochę podoba oraz ostatni jest trochę ciekawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja właśnie męczę po raz n''ty oba Fallouty, zwłaszcza dwójeczkę z Restoration Project i znów jestem zakochany. Nie ma chyba lesiejszej gry dla mnie. Po screenach z f3...... jestem przerażony. Kupię na pewno, ale to już nie będzie to samo. Chociaż nie ma co gdakać przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:07, Astmatyk napisał:

Cóż, ja właśnie męczę po raz n''ty oba Fallouty, zwłaszcza dwójeczkę z Restoration Project
i znów jestem zakochany. Nie ma chyba lesiejszej gry dla mnie. Po screenach z f3...... jestem
przerażony. Kupię na pewno, ale to już nie będzie to samo. Chociaż nie ma co gdakać przed premierą.


Jesteś przerażony grafiką chyba nie myślałeś że twórcy Obliviona wydadzą grę o grafice przybliżonej do pierwszych (znakomitych) falloutów ?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:52, KHRoN napisał:

Grafika powala* w TES4.5: Obllout

faktycznie, zle to wyglada. Moja wrazenie jest takie, ze Fallout 3 bedzie tak samo "godnym" nastepca F1 i F2 jak Hellgate byl nastepca Diablo... wielu mlodszym graczom sie spodoba, ja zawsze bede twierdzil ze walka w czasie rzeczywistym + 3D nie sluzy grom cRPG, dlatego nie oczekuje zbyt wiele po tym tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:09, Bingolo napisał:

http://www.idg.pl/news/114112.html
Przeczytajcie togo newsa.

Matko...! Profanacja!!! Pozwolę sobie zacytować jeden z komentarzy do podanego artykułu: "Jeżeli tak chcą zrobić z tą grą to niech lepiej tytuł zmienią..."
Samą grą zapewne się zainteresuję, ale wątpię żeby coś z tego wyszło... Ta gra jest zrąbana już od pierwszej zapowiedzi... :(
Nie ma co - zabieram się za instalację Jedynych_Prawdziwych_Falloutów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie miał by za złe tego gdyby Bethesda tą grę wydała w takiej formie w jakiej jest prezentowana lecz pod inną nazwą zapewne nie było by żadnego słowa sprzeciwu, bo gra może i będzie wielka, lecz Falloutom nie będzie dorastać do pięt......
Brutalne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega właśnie zarobiła u mnie małego plusa. Otóż na stronie głównej ( http://www.cenega.pl) po prawej stronie ekranu widnieje ankieta dotycząca tłumaczenia słowa "vault"... Sami możemy zdecydować jak nazywać się będą te przedwojenne schrony w Falloucie 3. No właśnie schrony czy krypty? W internecie zazwyczaj spotykam się z nazwą ''schron'' jednak w samych grach, CDP przetłumaczyło to na ''krypty''. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? ja zagłosowałem na ''kryptę'', jak większość głosujących zresztą... Wydaje mi się, że skoro od samego początku byliśmy uczeni, że niektórzy mieszkali w kryptach to niech tak zostanie!

Ale to nie znaczy, że zmieniłem nastawienie do Fallouta 3, o nie! Nadal twierdzę, że pod względem "falloutowości" będzie to chłam jakich mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:54, Igor FCBayern napisał:

krypty? W internecie zazwyczaj spotykam się z nazwą ''schron'' jednak w samych grach, CDP przetłumaczyło
to na ''krypty''. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? ja zagłosowałem na ''kryptę'', jak
większość głosujących zresztą... Wydaje mi się, że skoro od samego początku byliśmy uczeni,
że niektórzy mieszkali w kryptach to niech tak zostanie!

otóż to, zwłaszcza że schron kojarzy się raczej z czymś tymczasowym, wkrótce po wybuchu (max kilka tygodni) wychodzi jeszcze to samo pokolenie. Natomiast krytpa to już co innego, jak zamknięta to zwykle na lata (a że nikt się raczej z takowych na zewnątrz nie wybiera, to już inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:59, adi54 napisał:

A są gdzieś podane wymagania gry????? Najważniejsze od jakich shaderów będzie ruszać gra.

Wymagań jeszcze raczej nie ma podanych, ale sądzę że będą dwa razy większe niż wymagania Obliviona :/ Czyli minimalnie będzie Pixel Shader 3.0, bo pewnie napchają tam bajerów itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:59, adi54 napisał:

A są gdzieś podane wymagania gry????? Najważniejsze od jakich shaderów będzie ruszać gra.


Nie wiem czy mogę to napisać...ale zaryzykuje. Na NMA oraz w 13 Schronie były skany zapowiedzi z czasopisma zagranicznego PCgaming. I tam znajdowała się mała tabelka odnośnie wymagań, które przedstawiały się następująco:
CPU: 2.6GHz Dual-Core
Ram: 2GB
Graphics: Geforce 8600
Oczywiście tymi wymaganiami nie należy się jeszcze sugerować, bo do października jeszcze wiele się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować