Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Ulepszanie przeciwnika [StarCraft].

15 postów w tym temacie

Witam!

Kiedyś czytałem, o pewnym projekcie do StarCrafta. Była tam do pobranie nieoficjalna łatka, która powodowała, że komp w starcrafcie był wręcz niedopokonainia. Można, też było ustawiać poziomy trudności komputera. Pisali, też że kod żródłowy przeciwnika (?) jest 4 razy dłuższy od oficjalnego i dlatego gra tak świetnie.

Czy może zna ktoś tą strokę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:32, Tomi_323 napisał:

Witam!

Kiedyś czytałem, o pewnym projekcie do StarCrafta. Była tam do pobranie nieoficjalna łatka,
która powodowała, że komp w starcrafcie był wręcz niedopokonainia. Można, też było ustawiać
poziomy trudności komputera. Pisali, też że kod żródłowy przeciwnika (?) jest 4 razy dłuższy
od oficjalnego i dlatego gra tak świetnie.

Czy może zna ktoś tą strokę?


Nie wiem, ale może na blizzworld.net coś znajdziesz na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 08:55, Sephirath napisał:

Mi to śmierdzi trochę prywatnym modem, raczej Blizz takich rzeczy nie propagował...


Możliwe. Fani( i nie tylko) robiądużo poprawek. Słyszałem o jednym dodatku, ale nie był oficjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 12:32, Tomi_323 napisał:

Witam!

Kiedyś czytałem, o pewnym projekcie do StarCrafta. Była tam do pobranie nieoficjalna łatka,
która powodowała, że komp w starcrafcie był wręcz niedopokonainia. Można, też było ustawiać
poziomy trudności komputera. Pisali, też że kod żródłowy przeciwnika (?) jest 4 razy dłuższy
od oficjalnego i dlatego gra tak świetnie.

Czy może zna ktoś tą strokę?



masochista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 10:52, deput666 napisał:

> Kiedyś czytałem, o pewnym projekcie do StarCrafta. Była tam do pobranie nieoficjalna łatka,

> która powodowała, że komp w starcrafcie był wręcz niedopokonainia. Można, też było ustawiać

> poziomy trudności komputera. Pisali, też że kod żródłowy przeciwnika (?) jest 4 razy dłuższy

> od oficjalnego i dlatego gra tak świetnie.
>
> Czy może zna ktoś tą strokę?


masochista :D


Dlaczego? Przecież to normalne że gracze chcą sie sprawdzać z coraz trudniejszymi przeciwnikamia. oficjalnie do takich sprawdzianów jest BattelNet, ale jak ktoś nie ma możliwości to co ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 13:39, Gynvael napisał:

Dlaczego? Przecież to normalne że gracze chcą sie sprawdzać z coraz trudniejszymi przeciwnikamia.
oficjalnie do takich sprawdzianów jest BattelNet, ale jak ktoś nie ma możliwości to co ma zrobić?

nie wyobrazam sobie grania w SC na singlu , ile mozna ??? ta gra ma 8 lat a w battlenecie zostali sami wymiatacze (np z korei) , zadne AI nigdy nie zagra na tym poziomie, nie ma co porownywac.To swiadczy tez o tym co jest najlepszym RTSem wszechczasow - jaki inny tytul ma tylu maniakow:).Chcesz wyzwania to graj w BN.
jak nie ma sie stalego lacza do netu to juz lepiej pograc z kumplami po kablu czy w kafejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 13:51, dobrakos napisał:


> Dlaczego? Przecież to normalne że gracze chcą sie sprawdzać z coraz trudniejszymi przeciwnikamia.

> oficjalnie do takich sprawdzianów jest BattelNet, ale jak ktoś nie ma możliwości to co
ma zrobić?
nie wyobrazam sobie grania w SC na singlu , ile mozna ??? ta gra ma 8 lat a w battlenecie zostali
sami wymiatacze (np z korei) , zadne AI nigdy nie zagra na tym poziomie, nie ma co porownywac.To
swiadczy tez o tym co jest najlepszym RTSem wszechczasow - jaki inny tytul ma tylu maniakow:).Chcesz
wyzwania to graj w BN.
jak nie ma sie stalego lacza do netu to juz lepiej pograc z kumplami po kablu czy w kafejce


Kiedyś musze pozbieraćna kafejke, albo wybłagać rodziców o neta, bo faktycznie kiedyśgrałem na BN i fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 13:51, dobrakos napisał:

nie wyobrazam sobie grania w SC na singlu , ile mozna ??? ta gra ma 8 lat a w battlenecie zostali
sami wymiatacze (np z korei) , zadne AI nigdy nie zagra na tym poziomie, nie ma co porownywac.To
swiadczy tez o tym co jest najlepszym RTSem wszechczasow - jaki inny tytul ma tylu maniakow:).Chcesz
wyzwania to graj w BN.
jak nie ma sie stalego lacza do netu to juz lepiej pograc z kumplami po kablu czy w kafejce

Zawsze pozostają też kampanie tworzone przez graczy, a niektóre z nich są naprawdę wyzwaniem dużo większym niż podstawowa kampania. Sam trochę map kiedyś robiłem, i część nawet trudna mi wyszła (mowa o scenariuszach z konkretnymi celami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:06, Czedwik napisał:

Zawsze pozostają też kampanie tworzone przez graczy, a niektóre z nich są naprawdę wyzwaniem
dużo większym niż podstawowa kampania. Sam trochę map kiedyś robiłem, i część nawet trudna
mi wyszła (mowa o scenariuszach z konkretnymi celami).

Mi jakoś nie wychodziło tworzenie kampani. Wiem że to możliwe, ale jakiejś dobrej nigdy mi sie nie udało stworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam sobie ledwo w skirmishach (w kampanii to inna sprawa,ale też było momentami trudno...) radzę,więc ten mod by mnie po prostu jeszcze bardziej dobił:P.Wolę już jednak Total Annihilation - bitwy wielkie i znakomite,da się wygrać :P,pole do popisu ma się większe,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 16:47, Skywalker560 napisał:

A ja tam sobie ledwo w skirmishach (w kampanii to inna sprawa,ale też było momentami trudno...)
radzę,więc ten mod by mnie po prostu jeszcze bardziej dobił:P.Wolę już jednak Total Annihilation
- bitwy wielkie i znakomite,da się wygrać :P,pole do popisu ma się większe,itp.

Supreme Comander jest lepsze, i to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:09, NuGGet napisał:

Wiesz że odpowiadasz na posta sprzed pół roku?:D

eeeee tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:10, Rga napisał:

> Wiesz że odpowiadasz na posta sprzed pół roku?:D
eeeee tak.


... a na dodatek nie masz zupelnie nic do powiedzenia w temacie? Ostrzezenie za spam. Swoja droga watek o StarCrafcie na forum jest, wobec tego temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować