Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Turok: Rebirth - Temat Ogólny

130 postów w tym temacie

Turok: Rebirth jest siódmą z kolei częścią serii. Twórcy zapowiadają, że nie będzie to ani sequel, ani prequel, ani też remake. Wcielimy się w postać, nie Indianina jak to było w części pierwszej, ale byłego komandosa - Josepha Turoka. Postać stworzoną na potrzeby gry. Akcja osadzona będzie na mrocznej i tajemniczej planecie, a zadaniem gracza będzie zabicie swego dawnego mentora i przyjaciela - Rolanda Kane’a, który wybrał drogę kryminalisty. Stawimy czoła mutantom i żołnierzom zbuntowanym przez Kane’a. Brzmi całkiem obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:51, wdowiakm napisał:

Turok: Rebirth jest siódmą z kolei częścią serii. Twórcy zapowiadają, że nie będzie to ani sequel, ani prequel, ani też remake. Wcielimy się w postać, nie Indianina jak to było w części pierwszej, ale byłego komandosa - Josepha Turoka. Postać stworzoną na potrzeby gry. Akcja osadzona będzie na mrocznej i tajemniczej planecie, a zadaniem gracza będzie zabicie swego dawnego mentora i przyjaciela - Rolanda Kane’a, który wybrał drogę kryminalisty. Stawimy czoła mutantom i żołnierzom zbuntowanym przez Kane’a. Brzmi całkiem obiecująco.


Fajny wstęp. Szkoda, że gra jest robiona tylko na konsole. Jakby była wydawana również na PC to byłaby to pozycja obowiązkowa a tak to mogę sobie tylko o niej poczytać i pooglądać fotki. :( Nic, zobaczyłem w necie co gra oferuje i muszę przyznać, że naprawdę robi wrażenie.

Spis potwierdzonych dinozaurów występujących w grze:
- Tyrannosaurus rex,
- Utahraptor,
- Dilophosaurus,
- Carnotaurus,
- Compsognathus,
- Parasaurolophus,
- Pteranodon,
dodatkowo:
- Giant Scorpions,
- Miscellaneous giant insects,
- Miscellaneous sea serpent boss,
- "Mini Raptors",
i reszta, jeszcze nie potwierdzona (może coś dorzucą).

Oficjalna informacja od developera:
Key Features:
- Massive creatures - Encounter genetically altered dinosaurs, huge insects and other deadly creatures,
- Dino Luring - Lure dinosaurs to attack human enemies or battle each other,
- Dino Mauling - Dinosaurs pounce on Turok and he must struggle to pull himself from their jaws to avoid being eaten,
- Strategic combat - Obliterate enemies with excessive firepower or utilize "quiet kill" techniques with specific weapons (the bow and knife),
- Cinematic experience - A deep plot is conveyed through cut scenes and flashbacks,
- Dark, gritty sci-fi world - Realistic graphics and intense dynamic sound bring the planet to life,
- Realistic A.I. - Enemy soldiers respond dynamically to the player''s movements and dinosaurs react in unpredictable predatory behaviors,
- Multiplayer - Engage in online multiplayer modes for up to 16 players with terrifying creatures added to the mix.

Trailery z gry:

Turok E3 2007 Trailer
http://www.gametrailers.com/player/22062.html

Turok E3 2007 Onstage Demo
http://www.gametrailers.com/player/22117.html

Turok E3 2007 Weapons and A.I. Interview
http://www.gametrailers.com/player/22341.html

Turok E3 2007 Enemy Infiltration Gameplay
http://www.gametrailers.com/player/21648.html

Po tym wszystkim, to daję grze ocenę 9/10 bo naprawdę jest tego warta.
I na sam koniec screenshot''y w rozdzielczości ~1280x720:

20070818120825

20070818120835

20070818120844

20070818120852

20070818120900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny prezentują się świetnie, widać że graficznie gra będzie bardzo dobra co mnie cieszy, co do trailerów również muszę przyznać, że są świetne mimo wszystko żałuję, że gra wyjdzie tyko na konsole bo na prawdę byłby to łakomy kąsek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po prostu będzie wypasiona a screeny dobre.

Widziałem w trailerze w gram.TV że koleś będzie takie bestie gołymi rękoma zabijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 23:44, Meykan napisał:

Widziałem w trailerze w gram.TV że koleś będzie takie bestie gołymi rękoma zabijał.

Nieźle. Ubić bydle z pukawki to już nie lada wyzwanie, a co dopiero łapkami, przy (ewentualnym) użyciu scyzoryka.

20071205011624

20071205011641

20071205011658

20071205011715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 21:51, wdowiakm napisał:

Turok: Rebirth jest siódmą z kolei częścią serii. Twórcy zapowiadają, że nie będzie to ani
sequel, ani prequel, ani też remake. Wcielimy się w postać, nie Indianina jak to było w części
pierwszej, ale byłego komandosa - Josepha Turoka. Postać stworzoną na potrzeby gry. Akcja osadzona
będzie na mrocznej i tajemniczej planecie, a zadaniem gracza będzie zabicie swego dawnego mentora
i przyjaciela - Rolanda Kane’a, który wybrał drogę kryminalisty. Stawimy czoła mutantom
i żołnierzom zbuntowanym przez Kane’a. Brzmi całkiem obiecująco.


zapowiada sie niezly hit na blaszaki juz przypomina m isie pierwszy turok na pc i ta grafika z voodoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i drogie CDP poinformowało, że kolejna część Turoka pojawi się u nas w PEŁNEJ polskiej wersji językowej.

W związku z tym proszę o umożliwienie kupna w sklepie gram.pl angielskiej wersji gry Turok jako, że jest to pierwsza gra, którą uruchomiłem na swoim własnym komputerze i nie chciałbym aby wasza marna robota zepsuła mi sentyment do tej serii.

"Data premiery zostanie podana już wkrótce."
Nie śpieszcie się. I tak tej daty nie dotrzymacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale załamka.
Tu piszą (albo pisali a zrobili jak zawsze), że będzie kinówka. http://www.gram.pl/prod_8grgH%2C6_Turok.html Czyli za Turoka wyskoczy jakiś marny aktorzyna co lubi czytać z kartki do mikrofonu.
Przecież FPSów nie powinno się całkowicie tłumaczyć - jak już to tylko kinówka. Pełne lokalizacje to nie se robią do Herosów czy Neverwinterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spis aktorów podkładających głosy w Turoku:

Gregory Norman Cruz (Joseph Turok), Powers Boothe (Roland Kane), Sean Donnellan (Grimes)
Whiskey Company: Timothy Olyphant (as Cowboy), Ron Perlman (Slade), Donnie Wahlberg (Shepard), William Fichtner (Logan), Mark Rolston (Cole), Chris Judge (Jericho), Lombardo Boyar (Gonzales), Gideon Emery (Reese), Josh Gomez (Parker), Jon Curry (Foster), Jason Harris (Carter) and Steve Van Wormer (Henderson).

Może petycja by CDP nie robiło crapu i zrobiło "tylko" kinówkę?

A tak swoją drogą to jest już demo (1.17GB, Xbox Live) - tak więc konsolowców proszę o komentarze na temat demka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 01:18, Vormulac napisał:

Może petycja by CDP nie robiło crapu i zrobiło "tylko" kinówkę?


I tak ci geniusze to zignorują. Osobiście mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i będą wydawać gry tak jak Cenega, gdzie jest wybór czy chcemy grać po angielsku czy po polsku. Mam nadzieję, że Ultima zdecyduje się na sprzedaż paru egzemplarzy Turok 3 w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 11:28, Mistic napisał:

I tak ci geniusze to zignorują.

Kij z nimi. Jak zobaczą, że dochód jest mniejszy niż się spodziewali to może pójdą po rozum do głowy. Chociaż patrząc na S.T.A.L.K.E.R.a to wątpię by cokolwiek zrozumieli (pozwolenie CDP na piractwo).

Nowe screenshoty:

20080122014054

20080122014108

20080122014124

20080122014134

20080122014146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:41, Vormulac napisał:

Chociaż patrząc na S.T.A.L.K.E.R.a to wątpię by cokolwiek zrozumieli

Mnie się podobał głos podłożony w Stalkerze - dodawał grze klimatu. Moim zdaniem CDP nieźle się tu spisał :))

Dnia 22.01.2008 o 01:41, Vormulac napisał:

(pozwolenie CDP na piractwo).

??

Zapomniałem się zapytac czy ktoś z Was wie czemu przy cenie Turoka nie ma nic o WPLN ? Za wcześnie jeszcze, czy moze w ogóle nie będzie takiej możliwości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować