Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Turok: Rebirth - Temat Ogólny

130 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 18:03, rafekx 12 napisał:

Właśnie dowiedziałem sie że Turok wychodzi w Marcu

Marzec? Chyba już wiem, co chcę na urodziny :D a wiadomo jakiego sprzętu wymagał będzie Turok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:24, Jakub Wędrowycz napisał:

> Właśnie dowiedziałem sie że Turok wychodzi w Marcu
Marzec? Chyba już wiem, co chcę na urodziny :D a wiadomo jakiego sprzętu wymagał będzie
Turok?


Ja sam o to pytałem ale odp. dostałem nie na gram.pl ale na innym forum,wymaganie będą podobne do GoW coś między GoW a Crysis,napewno będą mniejsze od Crysis''a tego możemy byc pewni.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:34, rafekx 12 napisał:

/.../

Szkoda, bo GoW nie działa mi najpłynniej... No ale sądząc po screenach naprawdę będzie na co popatrzeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek ściągnąłem z PS Store demo Turoka.
Wrażenia? Hm, pozytywne. Gra się nieźle, tym bardziej że gra jest dość dynamiczna. Na początku jesteśmy w jaskini, z której musimy się wydostać razem z kompanem, by znaleźć się w dżungli. Grafika samej dżungli jest ładna, ale w jaskiniach, kiedy zbliżymy się do ścianki tekstura nie jest najlepszej jakości. W grze jest dość duży wybór broni, co według mnie jest plusem. Ponadto jeżeli złapie nas dinozaur, musimy klepać R2, aby trzymać jego paszczę i go odepchnąć. Ogólnie jest nieźle, ale szczerze mówiąc nie rewelacyjnie. Niby fajne, ale pozostaje niedosyt, moja skromna ocena to jakieś 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porcja screenshotów z wersji na PC (generalnie to ustawienia typu medium-high, rozdzielczość 1280x720). Na samym high wygląda o wiele lepiej ale komp też musi być high. :)

20080410224017

20080410224027

20080410224047

20080410224104

20080410224233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby napisać mi wymagania Turok''a ? Grałem na ESWC i bardzo mi się spodobał. Chętnie bym kupił, lecz nie wiem czy mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:07, Baal Namib napisał:

Czy ktoś mógłby napisać mi wymagania Turok''a ? Grałem na ESWC i bardzo mi się spodobał.
Chętnie bym kupił, lecz nie wiem czy mi pójdzie.


Masz tu wymagania z Gry-online.pl: Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows XP/Vista.

Te wymagania są "rozsądne" czyli aby uruchomić gre można mieć słabszą maszyne:)

P.S a czy date premiery zna ktoś w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na poziomie "Ghost in the Shadows" dochodze do sporego obozu z mnóstwem broni ale jest niemal pusty (przed wejsciem w tak jakby przedsionku bylo 3 kolesi ) // ten oboz jest za tym jak podchodzisz do zwłok wybucha c4 i wchodzi paru kolesi pozniej idziesz dalej przez konar i tam jest ten oboz )
Mam w tym obozie zadanie " Reserach bla bla with Cowboy" strzalka z F1 kieruje mnie na sciane skalna podchodze do niej to pokazuje zamnie punkt jest przed sciana stoje tam stoje rozwalilem co sie da zadnego Cowboya niewidzialem ... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania co do Turoka.
1.Czy w grze istnieje latarka? (PC)
2.Jak przejść epizod Dolina Śmierci? Doszłem do jaskiń, ale chodzę tam na ślepo i nie wiem gdzie iść bo tam jest ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 17:13, edsonpele napisał:

Mam dwa pytania co do Turoka.
1.Czy w grze istnieje latarka? (PC)


Latarki nie ma, poźniej jedynie płomień miotacza ognia robi jako tako za latarke cjoć i tak słabo świeci, i jeszcze mozna flare shotgunem wystrzelić, flara rozświetna i jednocześnie daje nam znać o obecnośći gadów w okolicy, bo dinozaury dziwnym trafem lgnał do tych flar, jak ćmy do światła...

Dnia 18.05.2008 o 17:13, edsonpele napisał:

2.Jak przejść epizod Dolina Śmierci? Doszłem do jaskiń, ale chodzę tam na ślepo i nie
wiem gdzie iść bo tam jest ciemno.


Szczerze mówiąc, przeszedłem calą grę i nigdzie nie było az tak ciemnej jaskini, by nie dalo się przejść... i tak w ogóle nie kojaże jeszcze wszystkich miejsc, bo tylko raz przeszedłem, moze screena dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 18:54, edsonpele napisał:

Już nieaktualne. Rozjaśnienie ekranu pomogło jak screena chciałem dać :D


Najprostsze rozwiązania problemow są najlepsze :P


A tak przy okazji to wrzuce trochę screenow :D

20080518190134

20080518190229

20080518190308

20080518190354

20080518190423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować