Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Turok: Rebirth - Temat Ogólny

130 postów w tym temacie

Jeden z lepszych motywów gdy T-rex ucieka z twoim kolegą nagle goniąc go wpadasz na dół pełen małych T-rexow idąc już z tej dziury miałem łuk ze strzałami wybuchowymi wyskoczył na mnie mały T-rex dostał w nos ( tylko otworzył gembe i ze strachu bez celowania pusciłem klawisz mychy xD) ale był blisko mnie, mnie odrzuciło efektownie od wybuchu a dino zmarł :) była to niezła akcja szłem z napiętym łukiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 19:17, kozioł1990 napisał:

Btw. jak zmieniać strzały z normalnych na te wybuchowe? I jak rzuca sie granatami bo
poki co zaden klawisz niedziała :P


Shift + PPM - rzucanie granatami...

Shift + LPM - zmiana działanie broni ze zwykłego w specjalne, w skład czego wchodzi zmiana rodzajów strzał...


Jakby co to to jest napisane w opcjach, pod "tabelka" przypisywania klawiszy :D


A ja zacząłem grać po raz kolejny, tym razem na najwyższym poziomie trudności, lepiej żeby było ciężej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 17:51, edsonpele napisał:

A jak pokonać najlepiej T-Rexa, który pilnuje radia?


Jeszcze słabo kojarze co, gdzie i kiedy, ale z tego co pamiętam "na środku" tej lokacji jest drzewo z wysokim korzeniem, można wejść pod nie i czatować na gada i strzelać do niego... jak zajrzy do ciebie to mu naparzaj w ryja z shotguna (bo ma najlepszego kopa z bliska) albo z czego tam chcesz... ale uważaj, zagladajac pod drzewo moze cie on dorwac, mnie nie dorwal, ale bylo blisko :P

Jak się go troche pomeczy zaczyna padac na boki, a ty wtedy z nożykiem podbiegasz do niego i naciskasz wskazany przez gre przycisk... tak się zabija T-rexa nożem...


P.S. nie polecam wgłebień w skałach na około tego drzewa, za dużo Velociraptorów tam się pojawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takim problem. Obecnie mam misję, gdzie muszę dostać się do kanału wentylacyjnego, ale za chiny nie mogę tam wejść rozwaliłem wszystkich w koło przeciwników i tam tą kratę, ale nie daje rady jej rozwalić moi towarzysze też nie mają pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 11:09, Douzi napisał:

Mam takim problem. Obecnie mam misję, gdzie muszę dostać się do kanału wentylacyjnego,
ale za chiny nie mogę tam wejść rozwaliłem wszystkich w koło przeciwników i tam tą kratę,
ale nie daje rady jej rozwalić moi towarzysze też nie mają pomysłów.


A możesz dokładniej opisac co to za misja? Nie kojarze żadnych kanałow wentylacyjnych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 11:29, hunter22 napisał:

> Mam takim problem. Obecnie mam misję, gdzie muszę dostać się do kanału wentylacyjnego,

> ale za chiny nie mogę tam wejść rozwaliłem wszystkich w koło przeciwników i tam
tą kratę,
> ale nie daje rady jej rozwalić moi towarzysze też nie mają pomysłów.

A możesz dokładniej opisac co to za misja? Nie kojarze żadnych kanałow wentylacyjnych...
:P



Bodaj 14. Wpierw idę ze Stephardem i rozwalam po kolei wrogów potem wchodzę do pomieszczenia gdzie są broni wychodzę po drabinie i znajduję się wraz z resztą ekipy, która już tam była koło wielkiego wejścia do kanału, który jest zakratowany i piszę, że muszę tam wejść, ale nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanko.
czy ktoś widział turoka w Łodzi bo go nigdzie nie moge znaleźć a chciałbym w niego pograć?
Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żebyś w jakimkolwiek sklepie znalazł Turoka na PC ponieważ dzięki naszemu wspaniałemu CDP premiera została ponownie przesunięta na ~12 czerwca. Dziękujemy CDP, ja już sobie dałem spokój i nie dam im zarobić, albo używkę kupię albo jakoś z zagranicy sobie skminię.

A żeby było śmieszniej to jak chciałem anulować zamówieni to okazało się, że samo z siebie się anulowało bo nie zostało potwierdzone w terminie. WTF? Można potwierdzać najwczesniej 5 dni przed premierą (czyli około 7.06)a tu taki psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 13:26, Douzi napisał:

Bodaj 14. Wpierw idę ze Stephardem i rozwalam po kolei wrogów potem wchodzę do pomieszczenia
gdzie są broni wychodzę po drabinie i znajduję się wraz z resztą ekipy, która już tam
była koło wielkiego wejścia do kanału, który jest zakratowany i piszę, że muszę tam wejść,
ale nie wiem jak.


Już chyba zaczailem co to za misja... po drodze wyskoczyl T-rex i przy wielkim murze krażył? Jak to ta misja to ta krata powinna zostać wysadzona przez towarzyszy lub śmiglowiec wystrzelil przypadkiem rakiete w nia.. nie wiem jak to wyglądało bo zanim tam doszedłem w kracie była już dziura :P

Jakby co to wczytaj wcześniejszego sejwa, może to pomoże... towarzysze mogą się myślowo zawiesić i nic nie robić... SI towarzyszy pozostawia wiele do życzenia, oni są po prostu tępi, dinozaury już są mądrzejsze :P

***************************************

Co do wymagań Turoka:

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows XP/Vista. (wg gryonline.pl)

Ja gram na:
C2D E6600, 4 GB RAM-y, GF 8500 GT... myslałem ze nie pogram w high z tą kartą, ale śmiga ze aż milo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:36, hunter22 napisał:

> Bodaj 14. Wpierw idę ze Stephardem i rozwalam po kolei wrogów potem wchodzę do pomieszczenia

> gdzie są broni wychodzę po drabinie i znajduję się wraz z resztą ekipy, która już
tam
> była koło wielkiego wejścia do kanału, który jest zakratowany i piszę, że muszę
tam wejść,
> ale nie wiem jak.

Już chyba zaczailem co to za misja... po drodze wyskoczyl T-rex i przy wielkim murze
krażył? Jak to ta misja to ta krata powinna zostać wysadzona przez towarzyszy lub śmiglowiec
wystrzelil przypadkiem rakiete w nia.. nie wiem jak to wyglądało bo zanim tam doszedłem
w kracie była już dziura :P

Jakby co to wczytaj wcześniejszego sejwa, może to pomoże... towarzysze mogą się myślowo
zawiesić i nic nie robić... SI towarzyszy pozostawia wiele do życzenia, oni są po prostu
tępi, dinozaury już są mądrzejsze :P

***************************************

Co do wymagań Turoka:

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 18 GB HDD,
Windows XP/Vista. (wg gryonline.pl)

Ja gram na:
C2D E6600, 4 GB RAM-y, GF 8500 GT... myslałem ze nie pogram w high z tą kartą, ale śmiga
ze aż milo... :D



Tak to jest ta misja. Śmigłowca żadnego nie widziałem więc nie wiem czy trzeba poczekać czy jak. Towarzysze mówią tylko cicho więc nie wiem o co chodzi. Spróbuje pod początku zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dubluje, ale muszę. Niestety rozpoczęcie nic nie dało. Jakby ktoś mógł to prosiłbym o jakiś save albo coś co odblokowało by mi dalszą grę. O ile się nie mylę to po wejściu zaczyna się nowa bodaj ostatnia misja więc jakby ktoś mógł udostępnić jakiś unlocker poziomów albo save swój właśnie przed tą misję ew. po skończonej całej. Zawsze mogę powtórzyć poziom. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:52, Douzi napisał:

Sorry, że dubluje, ale muszę. Niestety rozpoczęcie nic nie dało. Jakby ktoś mógł to prosiłbym
o jakiś save albo coś co odblokowało by mi dalszą grę. O ile się nie mylę to po wejściu
zaczyna się nowa bodaj ostatnia misja więc jakby ktoś mógł udostępnić jakiś unlocker
poziomów albo save swój właśnie przed tą misję ew. po skończonej całej. Zawsze mogę powtórzyć
poziom. Byłbym bardzo wdzięczny.


A jak juz dochodzisz do tej kraty to obchodzisz teren? Z tego co pamietam helikopter nadlatuje jak się dochodzi do jednej barierki (nie wiem czy zawsze sie pojawia :)

Spróbuj dla pewnosci jeszcze raz ostatni sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować