Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

The Club - Temat Ogólny

56 postów w tym temacie

The Club to gra akcji, opracowana przez twórców bestsellerowej wyścigowej serii pt. Project Gotham Racing. Nowe dzieło utalentowanych developerów z brytyjskiego studia Bizarre Creations jest strzelaniną o dość interesującej fabule. Otóż umożliwiono nam wcielenie się w zabójcę, uczestniczącego w swoistych mistrzostwach profesjonalnych morderców.

Wszystko dzieje się pod auspicjami tajemniczego stowarzyszenia, zrzeszającego wielu potężnych ludzi z całego globu ziemskiego – gwiazdy muzyki, przywódców państw, rosyjskich oligarchów, arystokratów, bossów mafijnych etc. Organizacja owa nosi nazwę The Club i transmituje wspomniane mordercze zawody za pośrednictwem Internetu. Ponoć jej korzenie sięgają jeszcze XVIII wieku.

Naszym zadaniem jest więc wybranie jednej z dostępnych postaci i przystąpienie do walki z konkurencyjnymi eksterminatorami. Wszystko po to, aby piąć się w hierarchii zabójców na sam jej szczyt. Poszczególne misje wykonujemy w rozmaitych zakątkach planety i mamy do dyspozycji całkiem spory arsenał środków bojowych (ogółem siedemnaście śmiercionośnych narzędzi) – krótką i długą broń palną, materiały wybuchowe itp.

Tryb single player stanowi tylko wstęp do największej atrakcji gry The Club, czyli opcji zabawy wieloosobowej. Multiplayer oferuje zmagania internetowe, w których obowiązuje specjalny ranking, odzwierciedlający mordercze osiągnięcia poszczególnych uczestników.

Dynamiczna akcja w omawianym produkcie została przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby. Wykorzystano do tego celu nowoczesną technologię graficzną. Widowiskową warstwę wizualną uzupełniono nastrojowymi efektami dźwiękowymi oraz równie klimatyczną muzyką w wykonaniu Richarda Jacquesa, Chrisa Chudley''a i Jespera Kyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze w przyszłym tygodniu będzie się działo. Kilka nowych trailerów nadciągnie a i do wydania samej gry coraz, coraz bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, no gra godna uwagi. Tylko, żeby nie powtórzyło się tak jak w Kane&Lynch to, że gra zapowiada się świetnie a wychodzi średnio...Ciekawe czy gra będzie "żywotna" czy znudzi się po kilku tygodniach.

20080207155609

20080207155622

20080207155633

20080207155641

20080207155650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:10, Valentino S.A. napisał:

ściągnąłem i jak dla mnie boma :D chociaż w demie tylko 2 mapy i i na kazdej po jednym
trybie :/ mało ale mi się bardzo spodobało


A jakie to mapy i jakie tryby są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 17:02, Valentino S.A. napisał:

jest Wenecja a w niej tryb sprint , druga lokacja to Posiadłość i tryb oblężenie , i
tylko jedną postacią można grac a jest nim Nemo :)


A który to ten Nemo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się wynikami z dema :P.Ja w Wenecji miałem 11,324,687( na Insane).Ta gra jest rzeźnicka, ostatnio najlepsza w jaką grałem. Ciekawe, jaką ocenę dostanie w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że mało ludzi chyba się interesuje się tą grą.

Mam pytanie.

Czy ktoś wie którego konkretnie marca będzie rozsyłana ta gra??

Bo chciałem sobie ją w dniu premiery w Polsce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z tą grą. Toturial przechodzę bez problemów, ale w pierwszej misji tuż po wyjściu zza pierwszego rogu tracę kontrolę nad postacią, która sama się porusza. Biega tam i z powrotem, czasami strzeli sobie i niestety nie da się z nią nic zrobić. Co się dzieje? Jak to naprawić?
PS Mam oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 22:03, madridista2 napisał:

Mam poważny problem z tą grą. Toturial przechodzę bez problemów, ale w pierwszej misji
tuż po wyjściu zza pierwszego rogu tracę kontrolę nad postacią, która sama się porusza.
Biega tam i z powrotem, czasami strzeli sobie i niestety nie da się z nią nic zrobić.
Co się dzieje? Jak to naprawić?
PS Mam oryginał.


Mam identyczny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z tHe Club wygląda następująco: odpalam gierke i na początku śmiga ładnie po krótkim czasie wywala błąd z raportem windowsa (wysyłaj, nie wysyłaj) oczywiście gierka jest oryginalna, nie mam pojęcia co jest nie tak, tylko z tą grą mam taki problem wszystkie inne nawet te najnowsze ładnie śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować