Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Battlestar Galactica (gra) - Temat Ogólny

10 postów w tym temacie

Battlestar Galactica jest klasyczną dwuwymiarową strzelanką, w której przemieszczamy się w określonej przez grę przestrzeni, przesuwając się nieustannie w stronę górnej części ekranu. Rola gracza ogranicza się właściwie wyłącznie do eliminacji pojawiających się na ekranie jednostek wroga. Opisywany produkt pod wieloma względami przypomina więc takie klasyki gatunku jak Raiden, czy Raptor. Omawiana strzelanka przygotowana została przez studio developerskie Auran Games, znane w głównej mierze dzięki serii symulatorów Trainz, ale także dzięki takim grom jak chociażby Dark Reign: The Future of War. Co ciekawe, w 2003 roku wydano zbliżony tematycznie i zarazem bardziej złożony symulator lotu. Nowa odsłona Battlestar Galactici powstała z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz Xboxów 360.

producent: Auran
wydawca: Vivendi Games
kategoria: zręcznościowe / strzelanina

Data Premiery:
Świat: październik 2007
Polska: obecnie brak planów wydania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem w necie co i jak i stwierdzam, że fajne. Przypominają mi się od razu gry takie jak Project-X czy R-Type. Tutaj już pełne mamy pełne 3D. Sam stateczek pokazany na screen''ach też jest podobny do statku z jakiegoś klasyka, tylko zapomniałem nazwy tamtej gry. :) Co do grafiki to jak na tego typu gierkę jest przyzwoita i może być, ciekawe jak wyglądają wybuchy... tych dużych statków kosmicznych...

Znalazłem też małe info od developera na temat gry:
Features:
- Single-Player Campaign – Pilot various ships and complete memorable missions from the TV series.
- Multiplayer Game Mode – Play online with 8 players in this relentless space-based action shooter in Firefight, Skirmish and Domination modes.
- Legendary Spaceships – Fly 4 Human and 4 Cylon ships from the Viper II to the Cylon Raider, each with unique weapon capabilities.
- Special Weapons – Coordinate attacks with a gallery of destructive weapons including the missiles, guns and more.
- Realistic Effects – Full 3D graphics to show off the detailed ships and cosmic environment.
- Defensive Maneuvers – Avoid annihilation with the barrel roll, quick turnabouts and other aerial moves.

A gry Vivendi to wydaje chyba CDP, nie?

20070818010619

20070818010629

20070818010636

20070818010651

20070818010658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się ta gierka bo dawno nie grałem w takie kosmiczne strzelanki nie wymagające dużego wysiłku intelektualnego. :) Znalazłem jeszcze cztery screenshot''y. Naprawdę nieźle to wygląda, może niedługo będzie jakiś trailer z gameplaya bo jak na razie to na większości ''dużych'' portali tego typu nie ma nawet teaser''a - nic nie ma.

20070818021154

20070818021201

20070818021208

20070818021215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nic nie obcięli. Promocja jest dość krótka, dlatego za dużo graczy się nie załapie, więc nic nie stracą a trochę zareklamują tym grę.
W wymaganiach napisali: 150 MB wolnej przestrzeni na dysku.

Nie oczekuj, że to będzie niewiadomo jak dobrze wyglądać ;)
A jeżeli chcesz sam wypróbować to łap teraz klucz do gry, bo później nie będzie (ściągnąć możesz za jakiś czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś podejrzanie mi to wygląda - wszędzie przewija się to słówko "client" (może to tylko jakaś beta MP?). Zresztą i tak sobie nie zagram - po zainstalowaniu okazało się, że nie spełniam wymagań xD. Szkoda, że tej informacji jakoś ktoś "zapomniał" umieścić na FilePlanet w widocznym miejscu :(.

Jakby ktoś był zainteresowany kluczem, to chętnie odstąpię (o ile się da, bo może być np. przypisany do mojego e-maila), bo upgrade''u swojego pieca w najbliższym czasie nie przewiduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, nic podejrzanego. "Client" wcale nie oznacza, że to beta. Zobacz przykładowo na fileplanet.com jakie wyniki dostaniesz po wpisaniu tego słowa, to jest po prostu takie coś co się ściąga, by grać w daną grę :P
Dali nawet na głównej stronie taki duży napis, że to pełna wersja, chyba by nie oszukiwali aż tak.

A klucz będzie dobry jeżeli go jeszcze nie aktywowałeś, normalnie po instalacji gry trzeba go wpisać i połączyć się z jakimś serwerem. Jak już to zrobiłeś to chyba u kogoś innego nie zadziała (ale nie sprawdzałem, więc nie wiadomo).

20080405174020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, do tej pory spotykałem się z takimi przypadkami, że na stronce było wołowymi literkami "Free Full Game", a potem okazywało się np. że owszem, jest to pełna wersja, ale działająca przez godzinę albo po ściągnięciu "instalki" okazywało się, że trzeba dossać za jej pomocą jeszcze "parę" MB (a na koniec jeszcze np. podać nr karty kredytowej), stąd moje podejrzenia. Wprawdzie jak do tej pory na FP nie spotkałem się z takimi przekrętami (choć te "darmowe" gry od Ubisoft wymagają specjalnej rejestracji i są oficjalnie tylko dla mieszkańców USA), ale parę razy te ich "full games" okazywały się de facto betami.

Klucza, jak się łatwo domyślić, nie aktywowałem (bo gra mi nie ruszy :)), ale nie wiem, czy nie jest on "przywiązany" do mojego adresu e-mail :) (dla mnie to i tak bez znaczenia, ale może być problem z jego przekazaniem komuś innemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować