Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 23:58, XMA Trainer napisał:

no... ale nie znam nikogo w pobliżu kto mógłby zrobić ze mną taki eksperyment ;/ bo z
kimś kto nie zna mojej albo ja jego okolicy to bardzo trudno się będzie spotkać w świecie
astralnym


Ja będę mieć okazję za jakieś 2 tygodnie przy odrobinie szczęścia :)
Tyle, że muszę najpierw ponownie nauczyć się wchodzić w OoBE...I robić to w przyzwoitym czasie - 2-3h (podejrzewam, że tyle zajmie mi osiągnięcie tego stanu na jawie) to trochę długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziptofaf co powiesz na solówe w OOBE rozwalił bym cie teleportami xDD A tak na serio to osobicie uzywam metody wizualizacji. Robie to tak kłade sie na łózku najwygodniej jak moge patrze w sufit i wyobrazam sobie astralną line ktorą tylko moge złapac za pomocą astralnych rąk. Trzeba to probowac az w koncu poczujesz ze sie oddzielas czyli takie uczucie jak bys sie halucynów narzarL xDD Powodzenia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:09, BulusMaximus napisał:

Ziptofaf co powiesz na solówe w OOBE rozwalił bym cie teleportami xDD A tak na serio
to osobicie uzywam metody wizualizacji. Robie to tak kłade sie na łózku najwygodniej
jak moge patrze w sufit i wyobrazam sobie astralną line ktorą tylko moge złapac za pomocą
astralnych rąk. Trzeba to probowac az w koncu poczujesz ze sie oddzielas czyli takie
uczucie jak bys sie halucynów narzarL xDD Powodzenia xP


Tyle, że ja mam psiballe i tarcze (jeszcze nie wiem, czy działają w OoBE, ale mam nadzieję, że tak) :) Poza tym, dobrze wiesz, że najwcześniej za 2 tygodnie (23-24 sierpnia). Do tego czasu muszę się jeszcze ponownie nauczyć wchodzić w OoBE i nauczyć teleportacji :)
A co do metody, jakiej używasz - widzę, że prawie wszyscy używają wirtualizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało się. Gdy się położyłem to czekałem ok 3 minuty i coś zaczęło się dziać przed oczami zrobiło się biało i czułem jakbym się kręcił. trwało to ok 5 minut i niestety zaczęła mnie boleć noga :/ spróbuję jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:22, BogSumerow napisał:

Niestety nie udało się. Gdy się położyłem to czekałem ok 3 minuty i coś zaczęło się dziać
przed oczami zrobiło się biało i czułem jakbym się kręcił. trwało to ok 5 minut i niestety
zaczęła mnie boleć noga :/ spróbuję jutro :D

...Jak to zaczęła boleć cię noga? Takie rzeczy trzeba przetrzymać nawet przy wchodzeniu do LD czasami, a tobie coś tak drobnego przeszkodziło w osiągnięciu OoBE? :) Cienki jesteś. :) :)
A tak serio - niektórym znacznie lepiej wychodzi, gdy próbują w dzień. Może też spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:34, ziptofaf napisał:

> Niestety nie udało się. Gdy się położyłem to czekałem ok 3 minuty i coś zaczęło
się dziać
> przed oczami zrobiło się biało i czułem jakbym się kręcił. trwało to ok 5 minut
i niestety
> zaczęła mnie boleć noga :/ spróbuję jutro :D
...Jak to zaczęła boleć cię noga? Takie rzeczy trzeba przetrzymać nawet przy wchodzeniu
do LD czasami, a tobie coś tak drobnego przeszkodziło w osiągnięciu OoBE? :) Cienki jesteś.
:) :)
A tak serio - niektórym znacznie lepiej wychodzi, gdy próbują w dzień. Może też spróbujesz?


Oj ja mam takie bóle nogi, że nie wiem kto by przetrzymał :D no, ale nic trening czyni mistrza dzisiaj w nocy też spróbuje, a w dzień to raczej nie dam rady, bo zawsze mi ktoś przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:36, BogSumerow napisał:

Oj ja mam takie bóle nogi, że nie wiem kto by przetrzymał :D no, ale nic trening czyni
mistrza dzisiaj w nocy też spróbuje, a w dzień to raczej nie dam rady, bo zawsze mi ktoś
przeszkodzi.


Masz te bóle nogi tylko podczas koncentracji na OoBE/LD, czy zawsze? Bo jak to pierwsze, to można się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:41, BulusMaximus napisał:

Zipto nie wiedziałem ze podczas wchodzenia w LD masz ból xDDDD nigdy go nie miałem xP
moze dlatego ze on poprostu sam mi wychodzi i sie nie "wspomagam" xD


Eeeeee, ja nie mam bólu....Z postem BogSumerow ci się pomyliło :)
Poza tym też się nigdy sztucznie nie wspomagałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:40, ziptofaf napisał:

> Oj ja mam takie bóle nogi, że nie wiem kto by przetrzymał :D no, ale nic trening
czyni
> mistrza dzisiaj w nocy też spróbuje, a w dzień to raczej nie dam rady, bo zawsze
mi ktoś
> przeszkodzi.

Masz te bóle nogi tylko podczas koncentracji na OoBE/LD, czy zawsze? Bo jak to pierwsze,
to można się ich pozbyć.

Nie te bóle nie są związane z OoBE ani LD. Poprostu mam takie bóle " wzrostowe" bardzo upierdliwe. Miałem taki dzień poprostu. Teraz już bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:13, ziptofaf napisał:

wirtualizacji :)


Nie wirtualizacji, a wizualizacji ;-)

A tak btw. to mam straszne problemy z wejściem do OoBE... Może robię coś źle? Mógłbyś mi opisać (dokładnie, ze szczegółami) jak ty to robisz? Mam nadzieję że to ja coś robię źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:56, KooK napisał:

> wirtualizacji :)

Nie wirtualizacji, a wizualizacji ;-)

A tak btw. to mam straszne problemy z wejściem do OoBE... Może robię coś źle? Mógłbyś
mi opisać (dokładnie, ze szczegółami) jak ty to robisz? Mam nadzieję że to ja coś robię
źle...


Jezeli chodzi o mnie to opisałem to kilka postów wyzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:56, KooK napisał:

Nie wirtualizacji, a wizualizacji ;-)

Pomyliło mi się z pojęciami komputerowymi... :) :)

Dnia 09.08.2008 o 13:56, KooK napisał:

A tak btw. to mam straszne problemy z wejściem do OoBE... Może robię coś źle? Mógłbyś
mi opisać (dokładnie, ze szczegółami) jak ty to robisz? Mam nadzieję że to ja coś robię
źle...

Siadam na łóżku (po turecku), przymykam oczy i skupiam się na wizualizacji wyjścia z ciała. Na razie jeszcze tą metodą nie miałem pełnego sukcesu, bo mi brat przeszkodził, ale prawie się udało.
Wcześniej używałem 4+1 z pomocą wizualizacji. Niektórzy jeszcze dodatkowo walą sobie dźwięki hemi-sync, ale to zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Pewnym sensie jak walniesz sobie jakis dzwiek to nie bedziesz slyszał co sie dzieje w otoczeniu i np nie obudzie cie twoj brachol. Nie probowałem dzwiekow moze kiedys sproboje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 14:20, BulusMaximus napisał:

w Pewnym sensie jak walniesz sobie jakis dzwiek to nie bedziesz slyszał co sie dzieje
w otoczeniu i np nie obudzie cie twoj brachol. Nie probowałem dzwiekow moze kiedys sproboje
:P

Używanie metod typu hemi-sync nadaje naszemu mózgowi takich fal, że osiągamy stany, które w ogóle nie powinny istnieć...Wpisz sobie w google hemi-sync f25, a sam zobaczysz... (3 i 4 link od góry)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 14:49, ziptofaf napisał:

Używanie metod typu hemi-sync nadaje naszemu mózgowi takich fal, że osiągamy stany, które
w ogóle nie powinny istnieć...Wpisz sobie w google hemi-sync f25, a sam zobaczysz...
(3 i 4 link od góry)...


Hmm coś jak i-doser ;// to to mam xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh po wielu nocach treningów nie udało mi sie osiągnąć ani ld ani oobe. Do ld próbowałem najróżniejszych metod, mildów i nadal nic. A oobe nawet nie próbowałem ;p

Ale co ciekawe, odkąd zacząłem trenować ld, itd. to zauważyłem że częściej mi sie coś śni, i zapamiętuje po 2 a czasami 3 snów jednej nocy. Czasami nawet, w danym momentach zachowuje sie tak jakbym sie zachował w realu. Czy to coś znaczy? Czy jednak jestem coraz bliżej ld? Teraz ciągle stosuje metode mild (taką jaką mi polecił ziptofaf, czyli ,,mówienie sobie przed zaśnięciem że sie osiągnie ld")

btw: i tak w między czasie, zacząłem sie interesować oobe. Może mi ktoś podać pare (bardzo) bardzo łatwych metod? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować