Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 23:02, Kalejdoskop86 napisał:

P: Co się dzieje podczas LD/OoBE?
O: Podczas LD możesz widzieć swój pokój/pomieszczenie, w którym je robisz trochę
inaczej. Meble mogą być na złym miejscu, nie możesz czytać tekstu, godzina jest "jak
z kosmosu" ... jesteś w pełni świadomy tego co robisz, a jako, że jesteś w swoim śnie
możesz robić co zechcesz.

Ja umiem LD.Kilka razy to zrobiłem i raz byłem w mojej szkole w mojej klasie podczas snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:12, PonuryŻniwiarz napisał:

> P: Co się dzieje podczas LD/OoBE?
> O: Podczas LD możesz widzieć swój pokój/pomieszczenie, w którym je robisz
trochę
> inaczej. Meble mogą być na złym miejscu, nie możesz czytać tekstu, godzina jest
"jak
> z kosmosu" ... jesteś w pełni świadomy tego co robisz, a jako, że jesteś w swoim
śnie
> możesz robić co zechcesz.
>
Ja umiem LD.Kilka razy to zrobiłem i raz byłem w mojej szkole w mojej klasie podczas
snu :D


No nie, naprawdę?! Ja miewam LD codziennie ^^ (no, prawie xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:29, KooK napisał:

> > P: Co się dzieje podczas LD/OoBE?
> > O: Podczas LD możesz widzieć swój pokój/pomieszczenie, w którym je robisz

> trochę
> > inaczej. Meble mogą być na złym miejscu, nie możesz czytać tekstu, godzina
jest
> "jak
> > z kosmosu" ... jesteś w pełni świadomy tego co robisz, a jako, że jesteś w
swoim
> śnie
> > możesz robić co zechcesz.
> >
> Ja umiem LD.Kilka razy to zrobiłem i raz byłem w mojej szkole w mojej klasie podczas

> snu :D

No nie, naprawdę?! Ja miewam LD codziennie ^^ (no, prawie xP)

Na prawdę byłem.Ale najczęściuej chodze podczas LD po podwurku moim lub sąsiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 16:18, PonuryŻniwiarz napisał:

Na prawdę byłem.Ale najczęściuej chodze podczas LD po podwurku moim lub sąsiadów :D


Tak i jeszcze powiedz że nic innego nie robisz. Nie ściemniaj i nie opowiadaj że miałeś ld skoro mówisz nam o swoich snach w którym nie brałeś praktycznie udziału, w sensie że nie miałeś nad nim kontroli oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom się serdecznie nudzi. Zawsze proponuję zamianę takich głupot aby wyrzucili mamie śmieci
albo zrobili cokolwiek innego porzytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:00, TetraGramaton napisał:

Ludziom się serdecznie nudzi. Zawsze proponuję zamianę takich głupot aby wyrzucili mamie
śmieci
albo zrobili cokolwiek innego porzytecznego.


Nie zaprzeczaj czemuś, czego nie jesteś do końca pewien. Nie do końca w to wierzę, ale próbuję to i nie odrzucam tego do razu. Fajny patent tak sobie pochodzić swoją duszą.

Mam pytanie:
Czy jakbym w oobe odwiedził ziomala to będę go widział jak śpi? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:03, Ancient Lord napisał:

Nie zaprzeczaj czemuś, czego nie jesteś do końca pewien.

Jestem bardziej pewien, niż wszyscy tu na forum razem wzięci, że - tego nie ma.
Sam tak kiedyś myślałem jak wy zwolennicy OOBE. OOBE wg swojej definicji nie istnieje.
To tylko pewna forma LPT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:03, Ancient Lord napisał:

Mam pytanie:
Czy jakbym w oobe odwiedził ziomala to będę go widział jak śpi? ;p


Tak, jednak ta osoba powinna mieszkać blisko ciebie. W sumie można sie nawet z kolegą spotkać w oobe ale również musi mieszkać blisko ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:19, DartiReviMaster napisał:

> Mam pytanie:
> Czy jakbym w oobe odwiedził ziomala to będę go widział jak śpi? ;p

Tak, jednak ta osoba powinna mieszkać blisko ciebie. W sumie można sie nawet z kolegą
spotkać w oobe ale również musi mieszkać blisko ciebie.


Hmm, a 150m-250m ode mnie to blisko, czy daleko jak na oobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:21, Ancient Lord napisał:

Hmm, a 150m-250m ode mnie to blisko, czy daleko jak na oobe?


Szczerze mówiąc nie wiem, nigdy nie miałem oobe tylko mówie to co inni mi mówili. Bądź co bądź poczekaj na odpowiedź bardziej doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:18, TetraGramaton napisał:

> Nie zaprzeczaj czemuś, czego nie jesteś do końca pewien.
Jestem bardziej pewien, niż wszyscy tu na forum razem wzięci, że - tego nie ma.
Sam tak kiedyś myślałem jak wy zwolennicy OOBE. OOBE wg swojej definicji nie istnieje.
To tylko pewna forma LPT.


Och, ach... Nie do końca.
Rozmawiałem z katecheta o tym na religii... I z tego co wiem uznaje się, że przypadki OOBE mogą mieć miejsce i że miały miejsce.
Po prostu... Jest to uznawane. Z tego co wiem oznacza to, że to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:18, TetraGramaton napisał:

Jestem bardziej pewien, niż wszyscy tu na forum razem wzięci, że - tego nie ma.

Nie no...myśl obiektywnie. Tyle osób mówi że to jest, ale Ty "Nie bo nie, bo jestem tego pewien, bo to dziwne" Mniej więcej tak myślisz jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:08, Gothic 12 napisał:

Nie no...myśl obiektywnie. Tyle osób mówi że to jest, ale Ty "Nie bo nie, bo jestem tego
pewien, bo to dziwne" Mniej więcej tak myślisz jak dla mnie...


...ale w tym nic dziwnego, to tylko sen, to forma snu, mnie sie też takie rzeczy śniły po kilka razy, nawet miałem w tym śnie skrzydła, widziałem jak wyleciałem przez okno zamknięte i szybowałem po swojej ulicy nocą.
Jest to spowodowane chęcią poszybowania i zwiedzania. Dziwne, że to się nie dzieje wtedy gdy jesz np. obiad, dziwne co nie ?

Definicja OOBE została patologicznie ułożona a to co ksiądz Cedricku powie czy inny uczony to jak zwykle wykształciuchom łeb choruje.

"...miewali się mądrymi a stali się głupimi".

p.s. Dziękuję za uwagę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:26, TetraGramaton napisał:

> Nie no...myśl obiektywnie. Tyle osób mówi że to jest, ale Ty "Nie bo nie, bo jestem
tego
> pewien, bo to dziwne" Mniej więcej tak myślisz jak dla mnie...

...ale w tym nic dziwnego, to tylko sen, to forma snu, mnie sie też takie rzeczy śniły
po kilka razy, nawet miałem w tym śnie skrzydła, widziałem jak wyleciałem przez okno
zamknięte i szybowałem po swojej ulicy nocą.
Jest to spowodowane chęcią poszybowania i zwiedzania. Dziwne, że to się nie dzieje wtedy
gdy jesz np. obiad, dziwne co nie ?

Definicja OOBE została patologicznie ułożona a to co ksiądz Cedricku powie czy
inny uczony to jak zwykle wykształciuchom łeb choruje.

"...miewali się mądrymi a stali się głupimi".

p.s. Dziękuję za uwagę,


Jeżeli piszesz w tym temacie, tylko po to żeby powiedzieć że w to niewierzysz... ----> Tam są drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jaka odległość.
Możesz odwiedzić kogoś np. w Nowej Zelandii, ale to na 99% nie będzie rzeczywistość fizyczna, trafić do rzeczywistości fizycznej jest naprawdę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wszyscy znajomi mówią, że takiego gatunku jak ja to jeszcze nie widzieli i w życiu nigdy mnie nie zrozumieją (dziewczyny też). Nie to żebym się chwalił ale rapuje i niestety jestem uzależniony od kilku rzeczy t.j komputer, dziewczyny i wreszcie muzyka. Mam sposób, który działał od razu, natychmiastowo, bez mojej wiedzy.
Więc kładziesz się, odpalasz mp3 (u mnie tylko kawałki hiphopowe w moim przypadku), i słuchasz muzy do puki sam nie zaśniesz z przemęczenia. Jest to świetnie pod tym względem bo jak się obudzisz czujesz się świetni, wszystko Ci się chce, bo spojrzałeś na świat z innej strony i cieszysz się każdą chwilą (tak jak w moim przypadku) w swoim życiu, nawet jak Cię rzuci dziewczyna będziesz ją spotykał codziennie w nocy. Noc to jest dla mnie drugie życie, jak się obudzisz nie możesz się doczekać następnej nocy. Mogę polecić kawałki które wg. mnie najlepiej skutkują, mogę odpowiedzieć na każde pytanie, ponieważ nie wysypiam się przez OOBE od wakacji także pytać. Ogólnie z muzyką sam wymyśliłem i muzyki "do poduszki" słucham codziennie od półtora roku więc mam doświadczenie. Przez pierwsze dni jest ciężko poprawnie funkcjonować w dzień, natomiast później są objawy, że nie da się zasnąć (ja leże w łóżku od 22 do 24 czasami do 1.00 i samoczynnie zasypiam) poprostu jak zwykli ludzie nie da się normalnie zasnąć, musisz czekać aż się organizm przemęczy. Służę pomocą. Jest to też szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop xD

Dnia 23.10.2008 o 20:12, Zaskroń napisał:

Mi wszyscy znajomi mówią, że takiego gatunku jak ja to jeszcze nie widzieli i w życiu
nigdy mnie nie zrozumieją (dziewczyny też). Nie to żebym się chwalił ale rapuje i niestety
jestem uzależniony od kilku rzeczy t.j komputer, dziewczyny i wreszcie muzyka.

Jak rapujesz to wyślij parę swoich utworów, chętnie posłucham :D

Dnia 23.10.2008 o 20:12, Zaskroń napisał:

Mogę polecić kawałki które wg. mnie najlepiej skutkują,

To zapodaj parę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:12, Zaskroń napisał:

że nie da się zasnąć (ja leże w łóżku od 22 do 24 czasami do 1.00 i samoczynnie zasypiam)
poprostu jak zwykli ludzie nie da się normalnie zasnąć, musisz czekać aż się organizm
przemęczy.

Ja mam tak samo... leżę i leże aż organizm mi się zmęczy.
I tak jak pisał XMA Trainer - > podaj jakieś tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować