Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Wybaczcie pytanie. Sporo tutaj napisaliście i nie chce mi się szukać tej informacji pośród 158stron. Czy tworzenie psi-balla też może powodować różnego rodzaju ''świry''? Z tego co tutaj czytam to tak, ale nigdy wcześniej nic o tym nie czytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:48, mouhhg napisał:

Teraz to jedynie będę czytał o OoBE ale nie trenował.Lecz nie zrezygnuje z tworzenia
Psi-Balli bo do tej pory mnie to "kręci" .

Myślę, że jednak nie powinnieneś zrezygnować. Kalejdoskop jak pisał już wcześniej miał nerwicę, więc o wiele łatwiej "zachorował" niż większość(tak mi się wydae).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 19:20, BogSumerow napisał:

> Teraz to jedynie będę czytał o OoBE ale nie trenował.Lecz nie zrezygnuje z tworzenia

> Psi-Balli bo do tej pory mnie to "kręci" .
Myślę, że jednak nie powinnieneś zrezygnować. Kalejdoskop jak pisał już wcześniej miał
nerwicę, więc o wiele łatwiej "zachorował" niż większość(tak mi się wydae).


On ją pogłębił, nie wywołał -.-''. Jakoś jak Ja robię Psi Balle, to nie dostaję chorób psychicznych, więc o czym my mówimy? To że jedna jednostka pogłębiła chorobę przez to, nie znaczy ze każda ją tym wywoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 19:26, KooK napisał:

On ją pogłębił, nie wywołał -.-''. Jakoś jak Ja robię Psi Balle, to nie dostaję chorób
psychicznych, więc o czym my mówimy? To że jedna jednostka pogłębiła chorobę przez to,
nie znaczy ze każda ją tym wywoła...

Ekhem, nerwicę miałem wcześniej, a wiek dojrzewania wraz z psioniką ją pogłębiły. Już wcześniej nerwica u mnie była (tyle, że była baaardzo lekka) , a nie zachorowałem od psioniki jak mówił BogSumerow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 18:56, kurczak-AFC napisał:

Wybaczcie pytanie. Sporo tutaj napisaliście i nie chce mi się szukać tej informacji pośród
158stron. Czy tworzenie psi-balla też może powodować różnego rodzaju ''świry''? Z tego
co tutaj czytam to tak, ale nigdy wcześniej nic o tym nie czytałem...


Nic takiego nic nie wywołuje. Kalejdoskop powiedział, że przez telekinezę itp, pogłębiła się jego nerwica, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 19:26, KooK napisał:


On ją pogłębił, nie wywołał -.-''. Jakoś jak Ja robię Psi Balle, to nie dostaję chorób
psychicznych, więc o czym my mówimy? To że jedna jednostka pogłębiła chorobę przez to,
nie znaczy ze każda ją tym wywoła...


Tak jak piszesz. Mając nerwicę jest podatniejszy na choroby. Według mnie nie ma się czym matwić. Ja nadal będę próbował choć jeszcze mi się nie udało. Nie mogę powstrzymać podrapania się przy swędzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem powrócić do praktykowania oobe. Jednakże jak za pierwszym razem przyszło łatwo, tak teraz mam straszne kłopoty ze skoncentrowaniem się. Skupiam się na tyle mocno, że bardzo szybko opadam z sił i kończę podejście z bólem głowy. Po czym usypiam jak niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak praktycznie było u mnie za 1 razem, pomyślałem iż chcę osiągnąć ten stan i się udało. Lecz niezbyt miłe przeżycia wywołały silną traumę, która teraz praktycznie mi to uniemożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z koncentracją. Do tego gdy próbuje wizualizować itp, to mimowolnie napinam mięśnie i muszę je co chwile rozluźniać.

Co do tematu nerwicy: Też mam coś podobnego. Łatwo mnie zdenerwować. Czasem potrafie się zbulwersować o małą błahostkę:P, ale nie widze by ona się jakoś pogłębiała. raczej na odwrót - zmniejsza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 03:18, Izrafel92 napisał:

Slyszalem, ze niektorym ludziom zdarza sie to bez niczego, zadnych praktyk przed tym
ani nic.

A ja przyznaje że w to wierze .Czasami ludzie zamkną się w sobie niesamowicie , aż tak że zajdą w OoBE lub w LD .Może tak się oczywiście zdarzyć .Ja przyznaję że tak miałem z LD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 03:25, 88Bonzo napisał:

Tak praktycznie było u mnie za 1 razem, pomyślałem iż chcę osiągnąć ten stan i się udało.
Lecz niezbyt miłe przeżycia wywołały silną traumę, która teraz praktycznie mi to uniemożliwia.


Czy to nie ty przypadkiem, z dawniejszych stron miałeś tą "niewidzialną barierę"? I jeżeli tak, to czy zdołałeś ją wreszcie przełamać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 09:34, KooK napisał:


Czy to nie ty przypadkiem, z dawniejszych stron miałeś tą "niewidzialną barierę"? I jeżeli
tak, to czy zdołałeś ją wreszcie przełamać? ;]


To zależy o co dokładnie Ci chodzi, jeżeli o taką psychiczną blokadę wywołaną lękiem - to muszę powiedzieć, że nie do końca udało mi się ją przełamać. Czasami zdarzają się momenty podczas próby koncentracji w których zaczynam panikować i myśleć "co będzie gdy...". Co strasznie utrudnia a wręcz uniemożliwia osiągnięcie oczekiwanego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 09:39, 88Bonzo napisał:

>
> Czy to nie ty przypadkiem, z dawniejszych stron miałeś tą "niewidzialną barierę"?
I jeżeli
> tak, to czy zdołałeś ją wreszcie przełamać? ;]

To zależy o co dokładnie Ci chodzi, jeżeli o taką psychiczną blokadę wywołaną lękiem
- to muszę powiedzieć, że nie do końca udało mi się ją przełamać. Czasami zdarzają się
momenty podczas próby koncentracji w których zaczynam panikować i myśleć "co będzie gdy...".
Co strasznie utrudnia a wręcz uniemożliwia osiągnięcie oczekiwanego stanu.


Tak, to chyba Ty ;-). Boisz się tego "co będzie gdy..." czy tylko tak się siebie pytasz, i przez to nie możesz wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 03:25, 88Bonzo napisał:

Tak praktycznie było u mnie za 1 razem, pomyślałem iż chcę osiągnąć ten stan i się udało.
Lecz niezbyt miłe przeżycia wywołały silną traumę, która teraz praktycznie mi to uniemożliwia.

Nieźle za pierwszym razem.Bez żadnych treningów ?Jak tak to Ci szczerze gratuluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 10:33, KooK napisał:


Tak, to chyba Ty ;-). Boisz się tego "co będzie gdy..." czy tylko tak się siebie pytasz,
i przez to nie możesz wyjść?


Podczas koncentracji przedstawiają mi się jakieś bzdurne postaci, zjawy, upiory które rzekomo mógłbym spotkać w stanie oobe. Do tego lęk przed spojrzeniem na siebie z ciała astralnego na ciało fizyczne i takie tam podkręcanie sobie różnych faz.

@mouhhg może nie dosłownie za pierwszym razem, ze dwa razy podchodziłem do próby i wcześniej wiele czytałem na ten temat. Aczkolwiek od urodzenia mam zdolności do intensywnego i specyficznego śnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taki strach, ale nie boje się tego, że zobaczę ciało fizyczne, lecz halucynacji i stworzeń wrogo nastawionych do mnie w stanie oobe. W sumie ciekawa przygoda z takimi stworami, ale ciężko przezwyciężyć mimowolny strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 10:56, Ancient Lord napisał:

Ja też mam taki strach, ale nie boje się tego, że zobaczę ciało fizyczne, lecz halucynacji
i stworzeń wrogo nastawionych do mnie w stanie oobe. W sumie ciekawa przygoda z takimi
stworami, ale ciężko przezwyciężyć mimowolny strach.


Coś pomyliłeś ;-). W stanie OoBE nie ma halucynacji. Są jedynie, podczas wchodzenia do niego, i to też zależy od tego jakiego sposobu używasz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować