Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Tak miałem podobne założenie co ty, no w końcu ferie czyli wolne ale rzeczywistość okazała się brutalna i nie sprzyjająca mi. Co drugi dzień imprezki, powrót do domu w godzinach rannych i zauważyłem, że sie nie myśli o żadnym cholernym śnieniu tylko kurde żeby paść na łóżko. Ale dzisiaj zobaczę może coś wyjdzie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie fajne masz ferie jak takie biby co drugi dzień :D

Ja siedze w domu, pykam na kompie, jeżdzę do dziewczyny i czas na treningi mam, ale po prostu nie chce mi się :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 13:58, Darticz napisał:

Czy przy metodzie 4+1 jest jakaś różnica jeśli wrócę spać po półgodziny zamiast po godzinie
przykładowo?


Odpowiedź znajdziesz w samej nazwie metody. 4 + 1, nie 4 + 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 15:58, KooK napisał:

Odpowiedź znajdziesz w samej nazwie metody. 4 + 1, nie 4 + 0,5


A moim zdaniem jest to sprawa indywidualna; dla kogoś może być wystarczająco żeby się rozbudzić, te pół godziny, a drugiego np. 45 min. Trzeba po prostu samemu to wyczuć, a nazwa 4 + 1, to tylko niejako schemat pomocny do osiągnięcia celu :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 16:42, Velociraptor napisał:

> Odpowiedź znajdziesz w samej nazwie metody. 4 + 1, nie 4 + 0,5

A moim zdaniem jest to sprawa indywidualna; dla kogoś może być wystarczająco żeby się
rozbudzić, te pół godziny, a drugiego np. 45 min. Trzeba po prostu samemu to wyczuć,
a nazwa 4 + 1, to tylko niejako schemat pomocny do osiągnięcia celu :) Pozdrawiam !


Wystarczy, nie wystarczy. A potem płacz na forum "No bo mi nie wyszłooo :(".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy chyba miałem LD

Było tak...
W nocy przebudziłem się i próbowałem zasnąc, i chyba starałem wmówić sobię że będę miał LD ale to tylko chwilke...
Już powoli zasypiałem, i chyba wyobraźiłem sobię że gdzieś jestem, i wyobraźiłem sobię wir/teleport, do którego wskoczyłem.. i.........

Otwieram oczy, próbuję się poruszyć a tu ni hu hu, dało radę tylko palcami u nóg, a jakbym chciał ruszyć ręką, lub nogą, to jakby mi słoń usiadł na niej...
Chciałem coś powiedzieć do brata który śpi w tym samym pokoju, i też nie mogę, pomyślałem sobię może będzie LD?
Więc powiedziałem sobię "będę miał LD", no i, chyba we śnie chciałem sprawdzić czy to sen, komp był włączony i chciałem coś przeczytać, no i niby było wszystko ok ale co czytałem, nie pamiętam.
Położyłem się i byłem gdzieś nie wiem gdzie :P
Zamknąłem oczy i próbowałem sobię coś wyobraźić, żeby się pojawiło, bo nie byłem pewien czy to LD.
Gdy próbowałem je otworzyć strasznie ciężko było, i nic się nie pojawiło.
Miałem świadomość, ale chyba nie byłem w stanie się w pełni kontrolować.

To było LD czy raczej zwykły sen??

PS: Do tego teleportu coś bałem się wskoczyć i próbowałem wyjść z paraliżu, czy przez ten teleport mogę wpaść w Ooobe, bo tego nie chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamac prawa na naszym forum nie bedziemy. Wskazywac miejsca gdzie mozna kupic narkotyki (a tym sa te tzw. dopalacze) tez nie bedziemy. Mam nadzieje, ze degrad -3 skutecznie zniecheci was do podawania sposobow jak i gdzie takie swinstwa mozna nabyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:37, Wojman napisał:

Lamac prawa na naszym forum nie bedziemy. Wskazywac miejsca gdzie mozna kupic narkotyki
(a tym sa te tzw. dopalacze) tez nie bedziemy. Mam nadzieje, ze degrad -3 skutecznie
zniecheci was do podawania sposobow jak i gdzie takie swinstwa mozna nabyc.


Kiedy to pisałem to nie było to jeszcze tzw. narkotykiem – ustawa jeszcze nie weszła w życie. Produkt nadal jest LEGALNIE sprzedawany w sieci. Tzw dopalaczem to też nie było i nic nie ma wspólnego z tym chemicznym świństwem. Sprzedawane jest to nawet na aukcjach internetowych. Jest to w 100% legalne i nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek nielegalnym narkotyzowaniem się. Już większy faza jest po mocnej kawie. Przeczytaj sobie co jest napisane na tej aukcji [m - 007] ewentualnie wklep w google [m - 007] i poczytaj.

Popisałeś się kompletnym brakiem wiedzy na temat na jaki chcesz zabierać zdanie. To nic dziwnego w tym kraju pełnym uprzedzeń i stereotypów. Żądam przywrócenia mi statusu i publicznych przeprosin z Twojej strony! Ponadto przywrócenia treści ocenzurowanego posta.
Albo działamy zgodnie z prawem i zasadami swobodnej wypowiedzi, albo prawo tutaj Ty stanowisz i Ty mówisz co wolno, a czego nie wolno. Podejrzewam też pewne „kolesiostwo” – w innym temacie się do mnie przyczepiłeś za nic, miałem tylko inne zdanie od reszty użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się. Nikt nie będzie żadnych ziółek, nie ziółek, brał tylko po to żeby uzyskać Świadomy Sen. Tydzień treningu, i masz go co noc. Btw. Forum to nie allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja Ci kazałem to brać? Nie, to skończ proszę. Dostałem degrada bo moderator sam chce stanowic prawo na forum, ewentualnie czegoś nie wie. To tak samo jak bym dostał degrada za to, że bym Ci zaproponował sie napić kawy przed egzaminem. Wielu ludzi, którzy bawili się w LD itp zachwalało mozliwości tych ziółek. Nie pisz proszę, że tydzień treningu jest od nich lepszy – bo ich nie przyjmowałeś. Chyba, że Ty też jesteś z tych, których racja jest „najmojsza” i wiesz wszystko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 13:15, Ceteris Paribus napisał:

A czy ja Ci kazałem to brać? Nie, to skończ proszę. Dostałem degrada bo moderator sam
chce stanowic prawo na forum, ewentualnie czegoś nie wie. To tak samo jak bym dostał
degrada za to, że bym Ci zaproponował sie napić kawy przed egzaminem. Wielu ludzi, którzy
bawili się w LD itp zachwalało mozliwości tych ziółek. Nie pisz proszę, że tydzień treningu
jest od nich lepszy – bo ich nie przyjmowałeś. Chyba, że Ty też jesteś z tych,
których racja jest „najmojsza” i wiesz wszystko lepiej.


Firstly, gdzie napisałem że wiem lepiej?
Secondly, nie napisałem że tydzień treningu jest lepszy. Czytanie ze zrozumieniem :).
Thirdly, Nie brałem, i nie mam zamiaru. Gram.pl to nie spot reklamowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Firstly, gdzie napisałem że wiem lepiej?

Dnia 04.03.2009 o 13:18, KooK napisał:

Secondly, nie napisałem że tydzień treningu jest lepszy. Czytanie ze zrozumieniem :).
Thirdly, Nie brałem, i nie mam zamiaru. Gram.pl to nie spot reklamowy.


Twoje słowa:

Nikt nie będzie żadnych ziółek, nie ziółek, brał tylko po to żeby uzyskać Świadomy Sen Tydzień treningu, i masz go co noc.

Umiejętność pisania ze zrozumieniem się kłania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo przestaniesz spamic oraz zapoznasz sie z regulaminem forum albo bardzo szybko doczekasz sie pernamentnego bana.

EDIT a przeczytalem posta, ktory do mnie skierowales. Co ja mowilem na temat reklamowania tych ziolek? BAN za podanie linka do miejsca, w ktorym te swinstwa mozna nabyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 13:31, Ceteris Paribus napisał:

>> Firstly, gdzie napisałem że wiem lepiej?
> Secondly, nie napisałem że tydzień treningu jest lepszy. Czytanie ze zrozumieniem
:).
> Thirdly, Nie brałem, i nie mam zamiaru. Gram.pl to nie spot reklamowy.

Twoje słowa:

Nikt nie będzie żadnych ziółek, nie ziółek, brał tylko po to żeby uzyskać Świadomy
Sen Tydzień treningu, i masz go co noc.


Umiejętność pisania ze zrozumieniem się kłania :)


Zaczynam powątpiewać w twoją zdolność czytania... Napisałem, że wystarczy tydzień treningu, i sam z siebie to będziesz robił... NIE NAPISAŁEM że to jest lepsze. Nie porównywałem. Człowieku, daruj sobie z jakimiś magicznymi ziółkami ^.^. Marihuana itp. też miały być "magiczne" i TYLKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 13:05, KooK napisał:

Nie ośmieszaj się. Nikt nie będzie żadnych ziółek, nie ziółek, brał tylko po to żeby
uzyskać Świadomy Sen. Tydzień treningu, i masz go co noc. Btw. Forum to nie allegro.



Tydzień?? Szybko, coś mi nie dzie :p

Przeczytaj mojego powyższego posta i mnie "nakieruj" trochę jeśli możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować