Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 00:48, garrick napisał:

Tak a propos realistycznych snów, najgorsze są te, w których popełnisz jakiś haniebny
czyn typu morderstwo... i ktoś Cie za to ściga. Budzisz się rano... ;] wtedy jest ciekawie


Właśnie takie są najlepsze :) Ja kocham takie sny. Niedawno - kilka miesięcy temu - miałem sen, że "koledzy" chcieli mnie zanożować na jakimś festynie. Spieprzałem, dwa razy mnie dopadli i zasztyletowali, ale żyłem z trudem. Sen był zajebisty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy próbowałem techniki WILD i zasnąłem. Obudziłem się w nocy przekręciłem na drugi bok. Słysze że chyba TV jest włączony bo jakieś rozmowy itp podnoszę głowę a tuuuuuu wyłączony TV na mnie patrzy. Skąd te głosy? Kiedyś jak byłem mały to ciągle słyszałem jakieś rozmowy wieczorem. Może duchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:05, driv4r napisał:

Wczoraj w nocy próbowałem techniki WILD i zasnąłem. Obudziłem się w nocy przekręciłem
na drugi bok. Słysze że chyba TV jest włączony bo jakieś rozmowy itp podnoszę głowę a
tuuuuuu wyłączony TV na mnie patrzy. Skąd te głosy? Kiedyś jak byłem mały to ciągle
słyszałem jakieś rozmowy wieczorem. Może duchy?


Duchy.. xD. Może jakieś schizy czasem tak bywa ew. skutek uboczny złego użycia Wilda (bo rozumiem, że zasnąłeś, ale nie osiągnąłeś świadomego snu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 16:27, garrick napisał:

(bo rozumiem, że zasnąłeś, ale nie osiągnąłeś świadomego snu?).


Dokładnie tak było. A to są skutki uboczne? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:10, driv4r napisał:

> (bo rozumiem, że zasnąłeś, ale nie osiągnąłeś świadomego snu?).

Dokładnie tak było. A to są skutki uboczne? xD


Zdarza się. Dlatego NIE używam Wilda ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 17:57, KooK napisał:

> > (bo rozumiem, że zasnąłeś, ale nie osiągnąłeś świadomego snu?).
>
> Dokładnie tak było. A to są skutki uboczne? xD

Zdarza się. Dlatego NIE używam Wilda ;P.


A jak te skutki uboczne wyglądają? Wyrasta trzecia ręka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 18:19, driv4r napisał:

A jak te skutki uboczne wyglądają? Wyrasta trzecia ręka?

To dopiero po tygodniu :)

A tak na serio: halucynacje przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 21:36, Dared00 napisał:

> A jak te skutki uboczne wyglądają? Wyrasta trzecia ręka?
To dopiero po tygodniu :)

A tak na serio: halucynacje przede wszystkim.

Ale to tak na jawie czy podczas wybudzania się w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:14, driv4r napisał:

> > A jak te skutki uboczne wyglądają? Wyrasta trzecia ręka?
> To dopiero po tygodniu :)
>
> A tak na serio: halucynacje przede wszystkim.
Ale to tak na jawie czy podczas wybudzania się w nocy?


Podczas usypiania ciała (metoda wild) i wybudzania ciała (metoda wild ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:33, driv4r napisał:

Jak wchodzicie w stan relaksu podczas prób uzyskania OOBE?

Najpierw układam się w jak najwygodniejszą pozycję, zazwyczaj kwiat lotosu, albo po prostu leże na łóżku. Koncentruje się na oddechu, wyobrażam sobie że że wraz z każdym wdechem wciągam pozytywną energię, zdrowa (wizualizuje ją sobie jako biała chmura) i wydycham negatywną energię (czarny dym). I tak sobie leże i leże :] Kiedy pojawiają się jakieś myśli pozwalam im odejść aż do momentu kompletnej ciszy w głowie a dalej to już wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:04, owczar4 napisał:

> Jak wchodzicie w stan relaksu podczas prób uzyskania OOBE?
Najpierw układam się w jak najwygodniejszą pozycję, zazwyczaj kwiat lotosu, albo po prostu
leże na łóżku. Koncentruje się na oddechu, wyobrażam sobie że że wraz z każdym wdechem
wciągam pozytywną energię, zdrowa (wizualizuje ją sobie jako biała chmura) i wydycham
negatywną energię (czarny dym). I tak sobie leże i leże :] Kiedy pojawiają się jakieś
myśli pozwalam im odejść aż do momentu kompletnej ciszy w głowie a dalej to już wiesz...

Dzięki wielkie właśnie takiej informacji było mi trzeba. A kiedy zazwyczaj wychodzisz z ciała wieczorkiem czy w czasie dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję osiągnąć LD przez wmawianiwe sobie tego we śnie, od dłuższego czasu i nic, robię TR i też nic z tego nie wychodzi. Dziś w nocy we śnie chciałem zapalić światło, i się nie zapaliło, więc postanowiłem zapalić drugie, no i to się zapaliło i LD nie miałem ;/

Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:26, Adamo 55 napisał:

Próbuję osiągnąć LD przez wmawianiwe sobie tego we śnie, od dłuższego czasu i nic, robię
TR i też nic z tego nie wychodzi. Dziś w nocy we śnie chciałem zapalić światło, i się
nie zapaliło, więc postanowiłem zapalić drugie, no i to się zapaliło i LD nie miałem
;/

Jakieś rady?


Może trenuj TR''ki częściej, albo po prostu dokładniej?
Musisz pamiętać że ludzie są różni, może dla Ciebie najlepszy jest akurat WILD? (którego osobiście nie lubię ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:34, KooK napisał:

> Próbuję osiągnąć LD przez wmawianiwe sobie tego we śnie, od dłuższego czasu i nic,
robię
> TR i też nic z tego nie wychodzi. Dziś w nocy we śnie chciałem zapalić światło,
i się
> nie zapaliło, więc postanowiłem zapalić drugie, no i to się zapaliło i LD nie miałem

> ;/
>
> Jakieś rady?

Może trenuj TR''ki częściej, albo po prostu dokładniej?
Musisz pamiętać że ludzie są różni, może dla Ciebie najlepszy jest akurat WILD? (którego
osobiście nie lubię ;D)


No WILDA próbowałem dziś i wczoraj w dzień, w nocy nie mam odwagi, ale nic się nie dzieję, nie ruszam się, tylko liczę... i liczę i nic, wczoraj tylko jak do 100 doliczyłem, serce zaczęło walić jak młot i ciężko się oddychało, liczyłem dalej i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:10, driv4r napisał:

Może jak doliczysz do miliona to cię złapie? Bo Ty chcesz świadomy sen tak?


Tak do miliona nie dolicze, prędzej szlak mnie trafi xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 19:45, Adamo 55 napisał:

No WILDA próbowałem dziś i wczoraj w dzień, w nocy nie mam odwagi, ale nic się nie dzieję,
nie ruszam się, tylko liczę... i liczę i nic, wczoraj tylko jak do 100 doliczyłem, serce
zaczęło walić jak młot i ciężko się oddychało, liczyłem dalej i nic ;/

Musisz się skupić na liczeniu. Nie ma tak, że liczysz i sobie myślisz o kanapce z dżemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem totalnym nowicjuszem ale slyszalem juz o tym
dawno temu kolega mi o tym opowiadal ale myslalem ze bredzi a to sie okazuje ze serio cos takiego jest
jestem totalnie zielony w tej dziedzinie wiec chcialbym zaczac od 1 stepu cyzli LD no ok widze ze tam trzeba jakies wildy i try robic tylko prosze wytlumaczcie mi co to wszystko jest i jak to cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować