Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2009 o 09:22, mouhhg napisał:

Jakie treningi wykonywać do tego ?Jak wiesz oczywiście .


Trenuj wizualizację, to najlepszy wg. mnie sposób. Jednym z popularniejszych jest wyobrażanie sobie swojej duszy, która wspinając się po linie wychodzi z ciała. Każdy sposób jest dobry, byle by był związany z wychodzeniem duszy z ciała ;). Stosuj to co jest dla Ciebie najłatwiejsze. (Nie radzę 4 + 1 ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 09:25, KooK napisał:

Trenuj wizualizację, to najlepszy wg. mnie sposób. Jednym z popularniejszych jest wyobrażanie
sobie swojej duszy, która wspinając się po linie wychodzi z ciała. Każdy sposób jest
dobry, byle by był związany z wychodzeniem duszy z ciała ;). Stosuj to co jest dla Ciebie
najłatwiejsze. (Nie radzę 4 + 1 ;P)


To z liną to cienki sposób - trzeba dużo ćwiczyć. A czemu nie polecasz 4+1? To podobno najłatwiejsza i najszybsza metoda osiągnięcia OoBE. Fakt, że nie można tego stosować często i powoduje niewyspanie, ale to dobry sposób na oobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję to metodę i mi wychodzi :) Był taki okres kiedy codziennie stosowałem tą metodę, teraz jest przeważnie tak, że się kładę na plecach i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 09:35, jcl99 napisał:

Ja stosuję to metodę i mi wychodzi :) Był taki okres kiedy codziennie stosowałem tą metodę,
teraz jest przeważnie tak, że się kładę na plecach i czekam.


Ale o której metodzie mówisz? Z liną czy 4+1? Ja zamiast liny akurat imaginowałem sobie huśtawkę i stolec. Nic mi nie wychodziło. Może dlatego, że trenowałem kilak dni i denerwowałem się, że nic. Cóż, cierpliwość nie jest moją najmocniejszą stroną. Ale popróbuje jeszcze 4+1 bo wg. zeznań świadków jest to dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 09:43, Ancient Lord napisał:

> Ja stosuję to metodę i mi wychodzi :) Był taki okres kiedy codziennie stosowałem
tą metodę,
> teraz jest przeważnie tak, że się kładę na plecach i czekam.

Ale o której metodzie mówisz? Z liną czy 4+1? Ja zamiast liny akurat imaginowałem sobie
huśtawkę i stolec. Nic mi nie wychodziło. Może dlatego, że trenowałem kilak dni i denerwowałem
się, że nic. Cóż, cierpliwość nie jest moją najmocniejszą stroną. Ale popróbuje jeszcze
4+1 bo wg. zeznań świadków jest to dobra metoda.


Nie polecam, bo powoduje niewyspanie. (Lubię dużo spać xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 10:54, mouhhg napisał:

> Pff, zaśniecie, śnią wam się głupoty i wymyślacie jakieś teorie >.>
Mówisz o OoBE czy LD ??

Chyba o OoBE

Dnia 12.01.2009 o 10:54, mouhhg napisał:

Ps. Co to jest 4+1 ?

To jest metoda polegająca na spaniu 4 godziny, potem budzimy się i robimy przez 1h coś żeby nei zasnąć i potem znowu zasypiamy. I jak mamy farta to wejdziemy w stan OoBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 10:57, Ancient Lord napisał:

Chyba o OoBE


Zobaczymy , co on odpowie ;)

Dnia 12.01.2009 o 10:57, Ancient Lord napisał:

> Ps. Co to jest 4+1 ?
To jest metoda polegająca na spaniu 4 godziny, potem budzimy się i robimy przez 1h coś
żeby nei zasnąć i potem znowu zasypiamy. I jak mamy farta to wejdziemy w stan OoBE


To jest trochę chyba niebezpieczne , co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 11:00, mouhhg napisał:

To jest trochę chyba niebezpieczne , co nie ??


Nie jest niebezpieczne. W ogóle OoBE nie jest niebezpieczne. Istnieje kilka teorii na temat wychodzenia z ciała, ale nie wiem, która jest prawdziwa.

Skutkiem ubocznym techniki 4+1 jest niewyspanie. Nie można jest stosować często, bo nie wyrobisz. Zaśniesz w ciągu dnia np. na lekcji z przemęczenia. Dlatego należy ją stosować rzadko np. z soboty na niedzielę, gdy mamy wolne, albo na feriach/wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 12:40, mouhhg napisał:

A z tego co ja wiem to żeby wyjść z siebie trzeba się położyć i strasznie się skupić
i myśleć o tym że chcesz wyjść z siebie.


Też ejst taki sposób. Trzeba się zrelaksować, niekoniecznie położyć, i myśleć nad jedną rzeczą, np że huśtasz się na huśtawce. Powoli rozluźniasz każdy mięsień swojego ciała, aż doznajesz paraliżu sennego. Gdy już czujesz, że ejsteś gotów wyskakujesz z huśtawki i jesteś poza ciałem. Wbrew pozorom jest to cholernie trudne.
Mi się udało dojść do stopnia drętwienia ciała, a to jest nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 10:25, Draxvoxdor napisał:

Pff, zaśniecie, śnią wam się głupoty i wymyślacie jakieś teorie >.>


Nikt nie każe Ci czytać tego wątku :).

mouhhg Ja byłem. Jest... dziwnie :P. Ja np. wszystko widzę w niebieskawych kolorach... Generalnie bardzo fajne uczucie. Właściwie to już dawno nie wychodziłem, bo od jakichś 1 - 2 miesięcy.

PS. Nie tylko co myśleć, tylko WIZUALIZOWAĆ huśtawkę. (Masz ją widzieć w myślach :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:20, mouhhg napisał:

A byłeś poza ciałem? Jak tak to powiedz jak tam jest.


Pisałem - nie byłem ;)

Dnia 12.01.2009 o 13:20, mouhhg napisał:

Ps.Napisałeś wyskocz z huśtawki .Czyli co jak myślisz długo o huśtawce to później wyobrażasz
sobie że na niej jesteś?


Znaczy się jak się zrelaksujesz, to myśl np o huśtawce. Wyobraź sobie, że huśtasz się na niej i poczuj, że się bujasz. ja akurat czułem jakbyś się chwiał. No i gdy już jesteś w odpowiednim stanie ukojenia to możesz spróbować wyskoczyć.

Jeśli też chcesz więcej poczytać o OoBE to polecam stronkę paranormalium.pl - tam jest osobny dział poświęcony OoBE i można wiele ciekawych rzeczy wyczytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:24, Ancient Lord napisał:

> A byłeś poza ciałem? Jak tak to powiedz jak tam jest.

Pisałem - nie byłem ;)


Sorki nie przeczytałem tego :)

Dnia 12.01.2009 o 13:24, Ancient Lord napisał:

> Ps.Napisałeś wyskocz z huśtawki .Czyli co jak myślisz długo o huśtawce to później
wyobrażasz
> sobie że na niej jesteś?

Znaczy się jak się zrelaksujesz, to myśl np o huśtawce. Wyobraź sobie, że huśtasz się
na niej i poczuj, że się bujasz. ja akurat czułem jakbyś się chwiał. No i gdy już jesteś
w odpowiednim stanie ukojenia to możesz spróbować wyskoczyć.

Z tym stanem ukojenia to ja wiem , mój tata mi mówił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 13:28, mouhhg napisał:

Sorki nie przeczytałem tego :)


Luz ;)

Dnia 12.01.2009 o 13:28, mouhhg napisał:

Z tym stanem ukojenia to ja wiem , mój tata mi mówił .

Fajnie masz ;D Jak mój ojciec dowiedział się, że chcę praktykować OoBE to sikę spienił jak nie wiem. Ale z czasem to zaakceptował. A twój tata wyszedł kiedyś z ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2009 o 13:31, Ancient Lord napisał:

Fajnie masz ;D Jak mój ojciec dowiedział się, że chcę praktykować OoBE to sikę spienił
jak nie wiem. Ale z czasem to zaakceptował. A twój tata wyszedł kiedyś z ciała?

Nie, ale on się takim czymś interesuje wczoraj mnie niesamowicie zdziwił jak się dowiedziałem że on tyle wie na temat OoBE i LD ale nie ukrywam że wielokrotnie go widzę jak kładzie sobie piersi na klatę i zamyka oczy .A jak się go pytam co to jest to mi mówi że są to takie ćwiczenia .Tak w ogóle to on ma chyba wszystkie numery "Nieznanego Świata" i zawsze chętnie ze mna rozmawia na temat OoBE i LD , też i o innych rzeczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować