Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2009 o 13:25, Ancient Lord napisał:


Czyli Wild to takie wymuszanie paraliżu sennego, ale bez wizualizacji, by nie popaść
w OoBE, a Ld , tak? IMO LD jest nudne ;P Lepsze OoBE ^^


Zależy jak stworzysz własny sen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 13:11, garrick napisał:

> Co to jest ta metoda WILD? Czytałem o tym dużo, ale nic nie zrozumiałem, więc może
wy
> mi wytłumaczycie dokładnie i spokojnie ^^ ;p

Wild to jest dokładnie to co masz w tej metodzie transu przy próbie OOBe (uzyskujemy
świadomość w śnie, usypiając ciało co wiąże się z halucynacjami, płytszym oddychaniem
bla bla bla) tyle, że zamiast OOBE tworzysz sen ;).
Wild---> dziki... czyli taka jakby mniej bezpieczna, przyjemna forma wchodzenia w
LD... jest możliwa jeszcze metoda Mild, ale jest znacznie mniej skuteczna...


Tak broniłem, ale jak tak spojrzeć to to nie było zbyt mądre, bo nawet nie byłem tego pewien ;-).

MILD mniej skuteczna? To nie tak. ;P. To zależy od tego w jaki sposób chcesz osiągnąć LD. Jak od razu, bierzesz WILD, jak możesz poczekać, ale chcesz żebyś CO NOC (lub rzadziej ;]) osiągał LD bez żadnego wysiłku - wybierasz MILD. To wcale nie jest trudne, a zabawa w świadomych snach - przednia.

@Ancient Lord, LD nie jest nudne. To że OoBE jest lepsze, nie oznacza że LD jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi coś na temat wracania do ciała. Tak wiem rozmawialiśmy o tym że wystarczy pomyśleć o tym aby wrócić ale co jeśli coś pójdzie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:50, driv4r napisał:

Powiedzcie mi coś na temat wracania do ciała. Tak wiem rozmawialiśmy o tym że wystarczy
pomyśleć o tym aby wrócić ale co jeśli coś pójdzie nie tak?


Staniesz się zombie i powrócisz by zemścić się na twoim odwiecznym wrogu... Nic nie pójdzie nie tak, a jeżeli u kogoś by poszło, to raczej by nam nie mógł tego opowiedzieć, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 14:57, KooK napisał:

Staniesz się zombie i powrócisz by zemścić się na twoim odwiecznym wrogu... Nic nie pójdzie
nie tak, a jeżeli u kogoś by poszło, to raczej by nam nie mógł tego opowiedzieć, nie?
;-)


Jak to? Stał by się zombie i by nam napisał zanim poszedł by mścić się na odwiecznym wrogu! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno udało mi się LD. Byłem jakby w świecie gry (chyba Gothic) miałem jakiś tam mieczyk i walczyłem z jakimiś potworami. Pamiętam tylko, że to nie było takie łatwe... Broń była bardzo ciężka i potwory realistyczne. Niestety w sen wpadłem przez przypadek... Dzisiaj muszę wypróbować jakieś sposoby :) Trzeba sobie coś wyczarować w tym śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:05, jakubg7 napisał:

Niedawno udało mi się LD. Byłem jakby w świecie gry (chyba Gothic) miałem jakiś tam mieczyk
i walczyłem z jakimiś potworami. Pamiętam tylko, że to nie było takie łatwe... Broń była
bardzo ciężka i potwory realistyczne. Niestety w sen wpadłem przez przypadek... Dzisiaj
muszę wypróbować jakieś sposoby :) Trzeba sobie coś wyczarować w tym śnie...


Przypominasz mi moje pierwsze LD! Było bardzo podobne ;-). Trudno się walczy "tak naprawdę" nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LD mam praktycznie co noc :) uwielbiam śnić, jest to dla mnie oderwanie od rzeczywistości. Coś jakby przeniesienie się w świat dobrej książki bądź gry komputerowej. Najczęstszym tematem moich snów jest gra w koszykówkę, ahh w końcu mogę robić moje wymarzone wsady :D Lecz w ostatnim śnie znalazłem się w jakimś dziewiczym lesie. Biorąc pod uwagę fakt, iż kocham naturę mogłem poczuć się jak w raju :) Oczywiście nie obyło się bez aparatu fotograficznego, który zawsze mi towarzyszy podczas wypraw na łono natury :) Ciekawe co przyniesie mi dzisiejsza noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W LD to zajść akurat bardzo łatwo .Ja też , może nie co noc ale bardzo często w nie zachodzę .W sumie to ciekawa sprawa , tylko szkoda że w LD nie jest wszystko na właściwym miejscu .Ja bym powiedział że to jest taki pól sen .Ale niestety nie udaje mi się zajść w OoBE , trudno mi się przy tym skupić , co chwila mnie coś rozprasza . Ale wydaje mi się że jestem już coraz bliżej sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:45, mouhhg napisał:

W LD to zajść akurat bardzo łatwo .Ja też , może nie co noc ale bardzo często w nie
zachodzę .W sumie to ciekawa sprawa , tylko szkoda że w LD nie jest wszystko na właściwym
miejscu .Ja bym powiedział że to jest taki pól sen .Ale niestety nie udaje mi się zajść
w OoBE , trudno mi się przy tym skupić , co chwila mnie coś rozprasza . Ale wydaje mi
się że jestem już coraz bliżej sukcesu ;)


To jest bardziej sen, niż sen, bo wiesz że śnisz ^.^. Nie wiem po co Ci wszystko na swoim miejscu. Ja tam na twoim miejscu, bym spełniał w LD swoje marzenia :D. Te super ewolucje, Uber walki z magami, itp. Tego się nie da zapomnieć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:55, mouhhg napisał:

Wiem , wiem .Niektórzy to uwielbiają .Ja raz w LD miałem tak że jestem już Sekretarzem
na gramie ;) , ale że mam GTA 4 .Po prostu w LD jest super .


Popieram ;-). Sam fakt że mogę wszystko już jest extra. Btw. Co Wy wszyscy tak się jaracie rangami na forum? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe widzę mamy zakompleksionych chłopaczków na forum :P Do dziewczyn to się w realnym świecie uderza a nie we śnie :P LD zostawiam sobie na rzeczy trudno osiągalne w życiu codziennym a kontakt z dziewczynami mam niemalże na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:05, jakubg7 napisał:

Niedawno udało mi się LD. Byłem jakby w świecie gry (chyba Gothic) miałem jakiś tam mieczyk
i walczyłem z jakimiś potworami. Pamiętam tylko, że to nie było takie łatwe... Broń była
bardzo ciężka i potwory realistyczne. Niestety w sen wpadłem przez przypadek... Dzisiaj
muszę wypróbować jakieś sposoby :) Trzeba sobie coś wyczarować w tym śnie...


Z tym, że czy ty panowałeś nad tym co się dzieje w śnie czy po prostu Ci się to przyśniło ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ty szczęściarzu :P.Ale wiesz , jak potrzebujesz jakiejś panienki , w realu , a np panienka jest chora :P to zapadasz w LD i tam żadna panienka nie będzie chora :).A dalej pisać nie będę bo mnie zbanują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:37, mouhhg napisał:

Hehe ty szczęściarzu :P.Ale wiesz , jak potrzebujesz jakiejś panienki , w realu , a np
panienka jest chora :P to zapadasz w LD i tam żadna panienka nie będzie chora :).A dalej
pisać nie będę bo mnie zbanują ;)


Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem ale wnioskując po Twojej wypowiedzi mogę się domyślać, że chodzi Ci o relacje seksualne między mężczyzną a kobietą ? :> Czy oby nie za wcześnie jak dla Ciebie? :P Z resztą nawiązując do tematu, jeżeli masz już taką nieodpartą pokusę to kubeł zimnej wody na głowę powinien ostudzić pragnienia :P I drobna rada na przyszłość: nie traktuj kobiet jak rzeczy, tylko i wyłącznie dla zaspokajania własnych potrzeb seksualnych :P Bo to co wyżej napisałeś raczej nie byłoby miłe dla żadnej z dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonzo ;D, sen to sen kobita ze snu się nie obrazi, a nikt przecież nie musi wiedzieć o czym śniłeś ;]. (muahaha co za niecny plan ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować