Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Poczytałem nieco o tych zjawiskach i wysnułem Coś-->

-OOBE-w żadnym razie nigdy nie zaznałem xD

-LD-nawet często ;) Kiedy już zorientuję się, że śnię, łatwo jest się obudzić xD Ot zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że byłem w OOBE po ganji. Koledzy mówili, że siedziałem i trzymałem się za głowę, a wydawało mi się, że gadam z matką, a później biegnę po parku. Między tymi dwoma snami był przeskok, bo park widziałem już jak biegłem, zaraz po rozmowie z mamą w moim domu.

LD nie zaznałem, chociaż często miałem takie bardzo realistyczne sny, lecz czy miałem w nich pełną świadomość - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wszystko brzmi ciekawie, ale czy warto spróbować? Ci alieni to chyba najfajniejsi muszą być ;P Lol i łazi ci tu taki obok łóżka, fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:06, Lukas Unspoken napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak wejść w stan OOBE albo LD? Bo słyszałem o nich troche ale
nie wiem jakdojść do takiego stanu.


Trzeba zażyć jakiś lek psychotropowy, zresztą poczytaj w wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:08, trombocylek napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak wejść w stan OOBE albo LD? Bo słyszałem o nich troche ale

>nie wiem jakdojść do takiego stanu.

Trzeba zażyć jakiś lek psychotropowy, zresztą poczytaj w wikipedii. Ja doświadczyłem czegoś na kształt OOBE, lecz nie sądzę, aby była to taka forma jak w założeniu. A ja miałem coś takiego po ganji.

zły przycisk, przepraszam bardzo za podwójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:08, trombocylek napisał:

Trzeba zażyć jakiś lek psychotropowy, zresztą poczytaj w wikipedii.


Czyli trzeba się jakimś lekiem nafaszerować? :/
A czy jak widziałem we śnie coś co się wkrótce wydarzyło można zaliczać do stanu OOBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, wystarczy rozwinąć swój umysł to granic możliwości, wtedy OOBE jest pod twoją kontrolą, możesz sam wywołać itp. Poczytaj na wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiadomy_sen
http://pl.wikipedia.or g/wiki/OOBE

>A czy jak widziałem we śnie coś co się wkrótce wydarzyło można zaliczać do stanu OOBE?

Nie wtedy jest to deja vu, ale przecież nie jesteśmy NEO i nie przebywamy w matrixie więc deja vu widzimy tylko w śnie. Mnie osobiście zdarza się to dość często, lecz są to jedynie błahe wydarzenia, które są tak jakby "odtwarzane" po paru dniach, ale wtedy zauważam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeszcze takie sytuacje w życiu że jak się trochę skupiłem to widziałem obraz, który chciałem zobaczyć tak jakby oczami innych osób tyle, że był to zarys tego obrazu w biało-czarnych kolorach. Trochę to dziwne ale coś takiego kilka razy mi sie udawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O OOBE nic nie słyszałem, za to panować nad snem mi się właściwie zdarzało, ale tak jakby już zaczynałem ''myśleć''
i sen przeobraził się szybko w zwykłą wyobraźnię:(
Muszę się zainteresować OOBE, choć wydaje mi się że to dziwne jest. Wyjść z siebie tak jak w Preyu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz jak przechodziłem obok swojego pokoju, pomyślałem że jakbym zobaczył siebie leżącego na łóżku to chyba bym zwariował:/
Pytanie do tych którzy doświadczyli OOBE.
Czy wtedy widzicie wszystko jak we śnie czy jak normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas tego niby OOBE widziałem wszystko jak na jawie, w realu, chociaż nie widziałem swojego ciała, lecz nawijałem z mamą i biegałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:38, trombocylek napisał:

Ja podczas tego niby OOBE widziałem wszystko jak na jawie, w realu, chociaż nie widziałem
swojego ciała, lecz nawijałem z mamą i biegałem.


A widziałeś że coś jest nie tak, czy myślałeś że wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem całkiem wyluzowany, co jest dziwne przy OOBE, lecz jak podkreślam, nie jestem pewny czy to był akurat ten stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka razy LD, ale szczegółów niestety nie pamiętam. Raz (zresztą całkiem niedawno) miałem tak, że przyśnił mi się znajomy kolegi, a w tym samym dniu dziwnym trafem przeglądając to forum trafiłem na tego znajomego kolegi, a wcześniej nawet jego ksywy tu nie widziałem...

Czy OOBE może by bardzo przyjemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:50, kaganiec napisał:

Czy OOBE może by bardzo przyjemne?

Tak, ale również może być straszne i dołujące do tego stopnia, że powoła stan załamania psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:55, Kalejdoskop86 napisał:

Tak, ale również może być straszne i dołujące do tego stopnia, że powoła stan załamania
psychicznego.


W sumie, to ja już jestem załamany psychicznie ;)
Spróbować można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować