Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 21:03, squeglee napisał:

A bierzecie pod uwagę, że może wam się wydawać, że wiecie, co się dzieje za ścianą bo
jest to wasz dom i dobrze go znacie?

No tak, ale zwykle jak ktoś osiągną OOBE to wybiera się gdzie indziej. "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga! Łam czego rozum nie złamie..." . Ach! Przepiękny wiersz A. Mickiewicza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:10, squeglee napisał:

To ja chcę przykład, niech ktoś wybierze się np. dwie ulice dalej i opisze przechodnia

Nie chce mi się robić OOBE, ale jak zrobię to z chęcią powiem, co widziałem :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:10, kedzior141 napisał:

kaganiec
Podoba mi się twoja postawa:D:D


A dzięki, dzięki ;>

Mam także dwa sny, które śniły mi się głównie w dzieciństwie, choć potrafią powrócić. Pierwszy polega na tym, że bardzo szybko poruszam się w kosmosie (nie na jakimś statku tylko ciało się porusza). Przed oczami migają mi mijane gwiazdy, a przed sobą poza gwiazdami nic nie widzę.Drugi polega na tym, żespadam na ziemię jakby były skoki spadochronowe, jednak ja spadam tak, jakby mój spadochron się nie otworzył. Lecę w pobliżu dużego miasta, a czasem spadam koło jakiegoś mostu. Gdy zaraz "walnę" w ziemię, to się budzę. Oczywiście żadnych spadochronów niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to ostrzeżenie: Na początku lecisz beztrosko w kosmosie potem spadasz i... nom ja bym na twoim miejscu uważał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:42, rozkosz napisał:

Może to ostrzeżenie: Na początku lecisz beztrosko w kosmosie potem spadasz i... nom ja
bym na twoim miejscu uważał:)


To dwa osobne sny i nigdy oba mi się jednej nocy nie śnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Bo czytałem trochę o tym na wykopie. I tam piszą iż przed snem trzeba ''powiedzieć'' w myślach ok. 10-20 razy takie słowa "Teraz będę śnił, a gdy rano się obudzę to wszystko będę pamiętał"... prawda to ? Uważam że takie coś nie ma sensu. Ale ja ekspertem nie jestem, i nigdy LD nie miałem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:57, Yanek12 napisał:

Mam pytanie. Bo czytałem trochę o tym na wykopie. I tam piszą iż przed snem trzeba ''powiedzieć''
w myślach ok. 10-20 razy takie słowa "Teraz będę śnił, a gdy rano się obudzę to wszystko
będę pamiętał"... prawda to ? Uważam że takie coś nie ma sensu. Ale ja ekspertem nie
jestem, i nigdy LD nie miałem :/.


Na pierwszych stronach tego tematu ktoś pisze o swojej metodzie na to, opartej na podobnej formułce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 18:57, Yanek12 napisał:

Mam pytanie. Bo czytałem trochę o tym na wykopie. I tam piszą iż przed snem trzeba ''powiedzieć''
w myślach ok. 10-20 razy takie słowa "Teraz będę śnił, a gdy rano się obudzę to wszystko
będę pamiętał"... prawda to ? Uważam że takie coś nie ma sensu. Ale ja ekspertem nie
jestem, i nigdy LD nie miałem :/.


To nie jest takie proste. Gdzieś ktoś dawał link do sposobów osiągnięcia LD. Ja narazie nie próbuję, bo się boję że przejdę z niego w OOBE, czego zrobić nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 20:24, kedzior141 napisał:

To nie jest takie proste. Gdzieś ktoś dawał link do sposobów osiągnięcia LD. Ja narazie
nie próbuję, bo się boję że przejdę z niego w OOBE, czego zrobić nie chcę.

Widziałem takie coś na youtube... wystarczy wpisać "Świadomy Sen" i pokażą Ci sie party od 1 do 8 ... ale nadal sie zastanawiam podobnie jak Ty czy nauczyć się LD, jednak mam ciągle te obawy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do OOBE, LD jest dużo bezpieczniejszy. Ja boję się żebym nie przeszedł na OOBE, bo tego bym nie chciał. Wg mnie za duże ''ryzyko''... I co by było jeśli zobaczyłbym siebie, jak leżę np. na łóżku? Zwariować można.

A LD podobno jest fajną sprawą, ale ciągle mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja OOBE ewidentnie bym się bał. Ten strach, że nie powrócę do swojego ciała. A LD to co innego, o wiele bezpieczniejsze i zdarzało mi się, jeżeli uważacie, że jest to sen, który po obudzeniu pamiętamy ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOBE bym sie zdecydowanie bał, nie chcial bym zobaczyc sam siebie. Mi sie czasami zdarza ze ide sobie ulica i nagle zdaje sobie sprawe ze dokladnie taki sam obraz widzialem dzien-kilka dni wczesniej we snie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze powrócisz do swojego ciała, nie ma innej możliwości. Wystarczy tylko, że pomyślisz o swoim ciele lub poprostu będziesz chciał do niego wrócić i już... wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:15, jcl99 napisał:

Zawsze powrócisz do swojego ciała, nie ma innej możliwości. Wystarczy tylko, że pomyślisz
o swoim ciele lub poprostu będziesz chciał do niego wrócić i już... wracasz.

Mylisz się... wielu gorliwych zwolenników takich praktyk umarło na to we śnie. Byli zdrowi, a publicznie wygłaszali, jak to pięknie być poza ciałem. W końcu było im tak dobrze, że postanowili tam pozostać i na stale się odłączyli od ciała (dusza...) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... z tego co wiem to jest nie możliwe, nie może być tak, że chcesz tam zostać i zostajesz. Wystarczy, że dość długo nie będziesz jadł (wtedy kiedy będziesz poza ciałem) i z braku energii automatycznie wracasz do ciała. Będziesz na tym świecie dopóki żyjesz i aż nie umrzesz śmiercią naturalną (lub inną).
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

> Zawsze powrócisz do swojego ciała, nie ma innej możliwości. Wystarczy tylko, że
pomyślisz
> o swoim ciele lub poprostu będziesz chciał do niego wrócić i już... wracasz.
Mylisz się... wielu gorliwych zwolenników takich praktyk umarło na to we śnie. Byli zdrowi,
a publicznie wygłaszali, jak to pięknie być poza ciałem. W końcu było im tak dobrze,
że postanowili tam pozostać i na stale się odłączyli od ciała (dusza...) .



O kur...de. A czy można podczas OOBE np. coś zrobić typy rozwalić krzesło, zamknąć drzwi/otworzyć drzwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować