Zaloguj się, aby obserwować  
ArkStorm

OOBE, LD - czyli wszystko o Waszych doświadczeniach poza ciałem

4288 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 21:56, kedzior141 napisał:

O kur...de. A czy można podczas OOBE np. coś zrobić typy rozwalić krzesło, zamknąć drzwi/otworzyć
drzwi?

Możesz nawet urządzić rzeźnie w domu, krzesła podpalić, a młotkiem do ubijania schabowych rozwalić monitor :D . Ale to dotyczy LD.
Natomiast jeśli chodzi ci o OOBE to to o co się zapytałeś to odpowiedź jest: Tak, można. :)

@jcl99

No wiem o tym, ale jeżeli ktoś w pewnym momencie oszaleje i będzie mylił oba światy, oraz będzie chciał uciec od zła, bo w wymiarze OOBE jest ładniej, spokojniej to można umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieee:D To by była jazda:P Nie, a tak serio, to np. można coś sobie zrobić podczas OOBE?
Tak tylko przypuszczam, ciekawe co by było, jakby ktoś wykastrował siebie podcza sobbe...:D:D
Dobra może przesadzam:P
A tak już całkiem na serio to nie chciałbym być w tym stanie OOBE, dla mnie to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:07, kedzior141 napisał:

A tak już całkiem na serio to nie chciałbym być w tym stanie OOBE, dla mnie to nie jest
normalne.


LD też normalne do końca nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:07, kedzior141 napisał:

No nieee:D To by była jazda:P Nie, a tak serio, to np. można coś sobie zrobić podczas
OOBE?
Tak tylko przypuszczam, ciekawe co by było, jakby ktoś wykastrował siebie podcza sobbe...:D:D
Dobra może przesadzam:P

No z tym wykastrowaniem to ostro pojechałeś, z pewnością byś to czuł, ale twoje "klejnoty" byłyby na swoim miejscu po przebudzeniu.

Dnia 26.02.2008 o 22:07, kedzior141 napisał:

A tak już całkiem na serio to nie chciałbym być w tym stanie OOBE, dla mnie to nie jest
normalne.

Wszystko związane z Psioniką nie jest normalne :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:11, kedzior141 napisał:

To przyjmijmy że jest bliższy normalności.


:P A co do tego, czy może Ci się coś stać podczas OOBE - głównie psychiczne wrażenia wchodzą w grę ;)

Ja się zastanawiam jak mam zastosować metodę 4 + 1 w dzień ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem osiągnąc OOBE, dużo na ten temat czytałem, cwiczyłem, ale nigdy nie uzyskałem efektu w postaci wyjścia z ciała, a szkoda :P (Może kiedyś sie uda..... xD)
Co do LD, tutaj chyba nigdy by mi sie nie udało, poprostu u mnie ze snem to dziwna sprawa (Mam jakieś takie dziwne uczucie, ciężko ty wytłumaczyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:15, Vegan napisał:

Kiedyś próbowałem osiągnąc OOBE, dużo na ten temat czytałem, cwiczyłem, ale nigdy nie
uzyskałem efektu w postaci wyjścia z ciała, a szkoda :P (Może kiedyś sie uda..... xD)
Co do LD, tutaj chyba nigdy by mi sie nie udało, poprostu u mnie ze snem to dziwna sprawa
(Mam jakieś takie dziwne uczucie, ciężko ty wytłumaczyc)

Mi się za pierwszym razem udało i to rano! :D
Nie martw się, kiedyś ci się uda, a jak czujesz podczas "wychodzenia z ciała" , że jesteś otoczony przez zło, masz paraliż i czujesz się, jakbyś się unosił to wszystko w porządku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:18, Kalejdoskop86 napisał:

Mi się za pierwszym razem udało i to rano! :D
Nie martw się, kiedyś ci się uda, a jak czujesz podczas "wychodzenia z ciała" , że jesteś
otoczony przez zło, masz paraliż i czujesz się, jakbyś się unosił to wszystko w porządku
:) .


Eee, jak rozumiesz "otoczony przez zło" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:20, kaganiec napisał:

Eee, jak rozumiesz "otoczony przez zło" ? ;)

Czujesz niepokój, zdaje ci się, że jesteś otoczony przez ludzi, którzy nie będą dla ciebie mili, tylko cię skrzywdzą itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:25, Kalejdoskop86 napisał:

Czujesz niepokój, zdaje ci się, że jesteś otoczony przez ludzi, którzy nie będą dla ciebie
mili, tylko cię skrzywdzą itp. :)


I to jest przy każdym wchodzneniu w OOBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:31, Kalejdoskop86 napisał:

No tak, tak samo jak paraliż...


Ale z każdym kolejnym razem już jest lepiej? Ile razy Ty miałeś OOBE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:34, kaganiec napisał:

Ale z każdym kolejnym razem już jest lepiej? Ile razy Ty miałeś OOBE?

Wiele razy, często nieświadomie. Nie wiem, może mam jakiś dar, ale w środku snu zaczynam kontrolować sen, a czasem nawet mylę go z rzeczywistością! Podobno raz wyskoczyłem z wyra (odgłos uderzenia nóg o ziemię) jak z procy i w środku nocy zacząłem zaświecać światła w całym domu. Kiedy rodzice wstali miałem oczy szeroko otwarte. Później sam poszedłem do łóżka i... nic nie pamiętałem! Pamiętam tylko sen, podczas którego planowałem jakąś zbrodnię.
Co do paraliżu to nie robiłem nigdy żadnych prób zmniejszenia poziomu mocnego paraliżu, ale pamiętam, że za pierwszym razem bardzo mocno się tego przestraszyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:44, kaganiec napisał:

Wszystko ma swoją cenę :/ Ale spróbować trzeba :D

Tak jak powiedziałem: ja to mam trochę inaczej. Kiedyś przed snem sobie myślałem o grze RPG zwanej Gothic. Myślałem... myślałem... myślałem aż w końcu wstałem z łóżka i włączyłem komputer i zacząłem grać. Nie widziałem dialogów czy nazw, po prostu grałem. Jak się obudziłem na nast. dzień to okazało się, że nic nie robiłem! :D Bez paraliżu i nieświadomie wszedłem w stan OOBE. Miałem jeszcze wiele takich przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 22:18, Kalejdoskop86 napisał:

Mi się za pierwszym razem udało i to rano! :D
Nie martw się, kiedyś ci się uda, a jak czujesz podczas "wychodzenia z ciała" , że jesteś
otoczony przez zło, masz paraliż i czujesz się, jakbyś się unosił to wszystko w porządku
:) .

Widze, że jesteś w temacie jeżeli chodzi o sprawy z OOBE :) Gratuluje, ja pamiętam raz przez taki program co wysyłał odpowiednie fale przez słuchawki miałem właśnie stan paraliżu (nie wiem jak to sie dokładnie teraz nazywało, wibracje czy coś). Niestety chyba za bardzo byłem podniecony tym faktem i wszystko runeło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:14, Vegan napisał:

Widze, że jesteś w temacie jeżeli chodzi o sprawy z OOBE :) Gratuluje, ja pamiętam raz
przez taki program co wysyłał odpowiednie fale przez słuchawki miałem właśnie stan paraliżu
(nie wiem jak to sie dokładnie teraz nazywało, wibracje czy coś). Niestety chyba za bardzo
byłem podniecony tym faktem i wszystko runeło :/

Ano, moją ulubioną dziedziną jest Psionika :) . Mam nawet gramsajt o tym, ale z powodu braku czasu rzadko na niego wchodzę.

W jakim sensie byłeś podniecony? Bo jeśli chodzi o szok wywołany paraliżem czy wrażeniem unoszenia się to jeśli czułeś strach i chęć powrotu do normalnego stanu... no, mogło się coś nie udać :) .
Natomiast jeżeli cieszyłeś się z tego i czerpałeś radość, to raczej w niewielkim stopniu powinno to zaszkodzić, ale jeżeli robiłeś to ze słuchawkami i przekazami podprogowymi to rzeczywiście, mogło być coś nie tak :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:14, Vegan napisał:

Widze, że jesteś w temacie jeżeli chodzi o sprawy z OOBE :) Gratuluje, ja pamiętam raz
przez taki program co wysyłał odpowiednie fale przez słuchawki miałem właśnie stan paraliżu
(nie wiem jak to sie dokładnie teraz nazywało, wibracje czy coś). Niestety chyba za bardzo
byłem podniecony tym faktem i wszystko runeło :/


Hmmm..Program? Jest w ogóle taki program? Hmm...
Zastanawiam się, czy to nie jest zbytnio niebezpieczne, takie igranie... Poza tym nie za bardzo Cię zrozumiałem..Paraliż? A kto by chciał dobrowolnie sie sparaliżować? Chyba, że dzięki temu można wyjść z siebie...Choć z drugiej strony jest to dosyć niebezpieczne. Nie wiadomo, co czyha na nas po wyjściu...:) Choć nie powiem..Intryguje mnie to. Chciałbym raz spróbować, tylko co to właściwie jest za program?
A, tak przy okazji. Tu---> http://www.nautilus.org.pl/?i=550 Jest bardzo ciekawa strona o różnych takich zjawiskach. Gdy się chwile poszpera można poczytać parę ciekawych artykulików o wychodzeniu z ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ciebie bo chyba jesteś jednym z bardziej obeznanych w temacie;)
Czy warto spróbować LD? Będą jakieś skutki uboczne, jak Ty się czułeś podczas pierwszego LD?

Pozatym dzisiaj obudziłem się i nie czułem swojej ręki(wiecie, takie mrówki;)). Często mi się tak zdaża, ale nie miałem jeszcze tak całej ręki:P Dziwne uczucie, nie da rady ruszać np. palcami:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować