Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony określa daty wydań nowych gier

39 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Warhawk, Heavenly Sword, Folklore i Lair to tylko niektóre tytuły, jakie firma Sony szykuje w najbliższych miesiącach dla tych, którzy wysupłali (lub postanowią wysupłać) sporą sumkę na konsolę PlayStation 3. Ujawniono europejskie daty wydania tych gier, które nie powinny ulec już zmianie.

Przeczytaj cały tekst "Sony określa daty wydań nowych gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie to jedynie czekałbym na Warhawk''a i Lair. I tak czy siak, niedługo będzie trzeba kupić PS3, ale dla mnie lepiej poczekać aż coś naprawdę fajnego wyjdzie i kupić samą konsolę z niższą ceną niż mogliśmy wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:57, Sebat1 napisał:

sony olewa Pctowców to ja olewam sony



Tylko warto zauważyć, że Sony z PeCetami nie ma nic wspólnego. To przecież Microsoft się "opiekuje" PeCetowcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na pewno kupię, nie wiem czy od razu w dniu premiery (HS na pewno). Tylko nie wiem jeszcze czy Folklore będzie dobry, demko nawet mi podeszło, ale najpierw muszę zobaczyć recenzje, bo nie kupię Folklore w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy uda im się wystartowac z Home, tak jak planowane to było na październik. I co równie ważne czy będzie to też u nas działac od razu czy podobnie jak w przypadku PSStore odłożone zostanie na "świętego nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować