Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Problemy z internetem

569 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2011 o 12:26, hans_olo napisał:

Masz pewnie tak nasyfione w kompie, że trudno powiedzieć. Ja tam bym się nie pieprzył
i przeinstalował cały system.


:) hyhy.... Ok, ale nie chciałbym uciekać się do formatu. Powiedz od czego mam zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest problem, ale pytanie. Istnieje jakiś sposób na zapis wszystkich IP z którymi łączy się mój komputer? Głównie chodzi mi o serwery gier, aby móc sprawdzać ping.
Mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 21:41, Sigu napisał:

To raczej nie jest problem, ale pytanie. Istnieje jakiś sposób na zapis wszystkich IP
z którymi łączy się mój komputer? Głównie chodzi mi o serwery gier, aby móc sprawdzać
ping.
Mógłby mi ktoś pomóc?


Sprawdź te:
http://www.tylkoprogramy.pl/networx.php
http://www.tylkoprogramy.pl/network,traffic,monitor.php

Programy wygooglane w necie, nigdy z nich nie korzystałem.

Ewentualnie jak te nie pomogą to pozostaje jeszcze wireshark -> http://www.tylkoprogramy.pl/wireshark.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 16:58, Szczep_NML napisał:

Witam. Czy jest jakaś "blokada" na liveboxa która robi tak że na każdym kompie jest taka
sama prędkość?

Mówią na to "router z górnej półki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie mogę założyć stronke( za free) na yoyo pokazuje mi, że mam ip z innego kraju i nie moge założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 16:58, Szczep_NML napisał:

Witam. Czy jest jakaś "blokada" na liveboxa która robi tak że na każdym kompie jest taka
sama prędkość?


miałem live boxa i tam w ustawieniach jest (było), że mozesz ograniczac prędkość wszystkich użytkowników tzn ja miałem liveboxa do kompa a na drugim kompie był taki na usb nadajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Ja mam ten nadajnik USB , drugi kablem i trzeci w laptopie. Gdy ktoś sie dobierze do tych komputerów to ja mam prędkość 1MB/s a ping np. w CSie 2000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:03, Szczep_NML napisał:

Wiem. Ja mam ten nadajnik USB , drugi kablem i trzeci w laptopie. Gdy ktoś sie dobierze
do tych komputerów to ja mam prędkość 1MB/s a ping np. w CSie 2000...


masz ustawione pewnie dzielenie automatyczne ;] jak na poczatku nie wiedzieliśmy o co biega, że u nas tak wolno a na 2 kompie smiga net a potem sie okazało że on ma ustawione 90% przesyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:19, Szczep_NML napisał:

Wiesz jak to wyłączyć??


pewnie jakoś w ustawieniach nie pamietam juz mialem live boxa z 5 lat temu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (od piątku dokładnie) internet bardzo mi zwolnił, dla przykładu, ten filmik z jutuba http://www.youtube.com/watch?v=O5rhsje-hpY&feature=feedlik ładował mi się tak ze nie musiałem czekać, od razu oglądałem, a teraz by się naładował do końca mija jakieś 20 - 30 minut. Format nie pomógł, mam neostradę 1mb. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 21:17, dreamer94 napisał:

Zadzwonić do biura obsługi klienta i zapytać co się dzieje.

Czasami najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy. :) Jutro spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś po powrocie do domu, zastalem dziwne zjawisko, otóż po rożnych próbach, wyszło na to, ze gniazo sieciowe w moim komputerze mniej wiecej co 2 sekundy łączy sie i rozlacza.
Widać to rownież w routerze, da sie to naprawić bez ponoszenia kosztów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem..
Mam internet z UPC, kupiłem router z WiFi, i przy podłączeniu WiFi działa wszystko dobrze, ale już przy kablowym połączeniu kompa z routerem przerywa, i przez chwilkę nie ma internetu.. tzn na kilkanaście sekund do 1 minuty, co jest irytujące.. Wina kompa to to nie jest, bo problem wystąpił na dwóch kompach przy kablowym podłączeniu, a i kabla nie, bo i na kilku kablach było podłączenie..
Cóż to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 00:03, Assurubalit napisał:

Mam problem..
Mam internet z UPC, kupiłem router z WiFi, i przy podłączeniu WiFi działa wszystko dobrze,
ale już przy kablowym połączeniu kompa z routerem przerywa, i przez chwilkę nie ma internetu..
tzn na kilkanaście sekund do 1 minuty, co jest irytujące.. Wina kompa to to nie jest,
bo problem wystąpił na dwóch kompach przy kablowym podłączeniu, a i kabla nie, bo i na
kilku kablach było podłączenie..
Cóż to może być?


Przy podłączeniu w taki sposób jest integracja sprzętu a ewentualnie wina modemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2011 o 18:27, Zoltan27 napisał:

Przy podłączeniu w taki sposób jest integracja sprzętu a ewentualnie wina modemu


Nie no, gdyby to była wina modemu, to problemy byłyby i na WiFi...

Hmm mogłem na końcu spytać - co mam zrobić, a nie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować