Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Problemy z internetem

569 postów w tym temacie

W sumie nie wiem czy mam o to pytać w temacie o problemach z internetem, ale to chyba tutaj ;P
Co mam zrobić, gdy np. chę ściągnąć jakąś piosenkę z jakiejś strony, a zamiast ściągania, dany kawałek odpala mi się na stronie w Quick Time? Żeby nie było, nie pirace, chcę ściągnąć kawałek mojej grupy ;]
Wygląda to tak (screen). Próbowałem coś grzebać w opcjach downloadu w FF ale nic nie znalazłem :/

20080301213916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:43, BzyQacz napisał:

Heh, a może właduj kawałek na www.zippyshare.com ? Chętnie bym przesłuchał Waszych wypocin
:D.

Już mi kumpel pomógł :P Wystarczyło kliknąć na link prawym przyciskiem myszy, i dać "zapisz element docelowy" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:mam internet bez przewodowy w Orange PTK Centertel .Modem ED77 przesył GPRS/EDGE.Co jakiś czas mi szybko w miarę przesyła-a czasami tak , że głowa boli.Od czego to zależy? Od łącza w modemie? Czy , że to jest rodzaj EDGE ? Może UMTS było by lepszym wyjściem? Nawet nie wiem jakie szybkie mam łącze.Ma ktoś podobnego Neta w moim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie takie w sprawie reinstalacji neta i internetu, mianowicie: mam radiówkę na Windowsie XP i chciałem sobie przeinstalować system bo strasznie zaśmiecony... i tu pytanie, czy jeżeli spisze wszystkie dane dotyczące m.in. ip, bramy itd. to czy potem sam będę mógł "przywrócić" net czy trzeba wzywać administratora sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 00:51, lukesky16 napisał:

Hej mam pytanie takie w sprawie reinstalacji neta i internetu, mianowicie: mam radiówkę
na Windowsie XP i chciałem sobie przeinstalować system bo strasznie zaśmiecony... i tu
pytanie, czy jeżeli spisze wszystkie dane dotyczące m.in. ip, bramy itd. to czy potem
sam będę mógł "przywrócić" net czy trzeba wzywać administratora sieci??


bedziesz mogl to samemu zrobic. tak jak napisales spisz wszystkie dane ktore masz w polaczeniach sieciowych i powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 00:51, lukesky16 napisał:

Hej mam pytanie takie w sprawie reinstalacji neta i internetu, mianowicie: mam radiówkę
na Windowsie XP i chciałem sobie przeinstalować system bo strasznie zaśmiecony... i tu
pytanie, czy jeżeli spisze wszystkie dane dotyczące m.in. ip, bramy itd. to czy potem
sam będę mógł "przywrócić" net czy trzeba wzywać administratora sieci??


A jeszcze takie dodatkowe pytanko: czy po przeinstalowaniu systemu nie bedzie karta sieciowa potrzebować żadnych sterowników czy coś takiego??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zaleznosci od rodzaju karty sieciowej

do wiekszosci kart na chipsecie realteka nie potrzebujesz dodatkowych sterownikow gdyz sa one juz w instalce windowsa (dlatego tez sugeruje odlaczyc kabel sieciowy/wylaczyc modem w czasie instalacji systemu - komputer jest podlaczony do sieci i w zaden sposob niezabezpieczony wiec wrazliwy na potencjalny atak)

jesli masz karte sieciowa z chipsetem intela warto sie zaopatrzyc w stosowne sterowniki dostepne na stronie producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 09:46, morthi napisał:

w zaleznosci od rodzaju karty sieciowej

do wiekszosci kart na chipsecie realteka nie potrzebujesz dodatkowych sterownikow gdyz
sa one juz w instalce windowsa (dlatego tez sugeruje odlaczyc kabel sieciowy/wylaczyc
modem w czasie instalacji systemu - komputer jest podlaczony do sieci i w zaden sposob
niezabezpieczony wiec wrazliwy na potencjalny atak)

jesli masz karte sieciowa z chipsetem intela warto sie zaopatrzyc w stosowne sterowniki
dostepne na stronie producenta



pomoz please :-(

nie moge na niektore stronki wchodzic np.google ,nasza-klasa nie wiem co sie dzieje? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byc moze Twoj dostawca internetu zablokowal niektore strony :)
skoro karta sieciowa laczy Cie z internetem to znaczy ze dziala poprawnie - brak mozliwosci wejscia na niektore strony rozwiaz kontaktujac sie z administratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:05, morthi napisał:

byc moze Twoj dostawca internetu zablokowal niektore strony :)
skoro karta sieciowa laczy Cie z internetem to znaczy ze dziala poprawnie - brak mozliwosci
wejscia na niektore strony rozwiaz kontaktujac sie z administratorem



sluchaj mam neostrade 512/kb i moglem wchodzić ale jakoś od prawie tygodnia nie moge do jasnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:05, morthi napisał:

byc moze Twoj dostawca internetu zablokowal niektore strony :)
skoro karta sieciowa laczy Cie z internetem to znaczy ze dziala poprawnie - brak mozliwosci
wejscia na niektore strony rozwiaz kontaktujac sie z administratorem

bo to sie wczytuje ....wczutuje i tak moze nawet 2 godz. a sie nie wczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobuj przeskanowac system programem antyspywarowym (np spybot albo adaware) moze cos CI sie zaleglo i zmienilo plik host

jesli masz stary modem sagema - to zapewne masz tez stara plyte instalacyjna ktora jest zwyklym adwarem gdyz po zainstalowaniu oprogramowania do obslugi neo zmieniaja sie pliki host jak i pojawiaja sie nowe wpisy w internet explorerze :/ i trzeba sie pobawic zeby to pousuwac (a najlepiej pobrac sterowniki bezposrednio ze stronki producenta modemu oraz program autoconnect ;) to automatycznego nawiazywania polaczenia z neostrada )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:32, morthi napisał:

sprobuj przeskanowac system programem antyspywarowym (np spybot albo adaware) moze cos
CI sie zaleglo i zmienilo plik host

jesli masz stary modem sagema - to zapewne masz tez stara plyte instalacyjna ktora jest
zwyklym adwarem gdyz po zainstalowaniu oprogramowania do obslugi neo zmieniaja sie pliki
host jak i pojawiaja sie nowe wpisy w internet explorerze :/ i trzeba sie pobawic zeby
to pousuwac (a najlepiej pobrac sterowniki bezposrednio ze stronki producenta modemu
oraz program autoconnect ;) to automatycznego nawiazywania polaczenia z neostrada )



A WIEC TAK MAM SAGEM ALE BYLBYM CI BARDZO WDZIECZNY GDYN=BYS MI DAL LINKI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:32, morthi napisał:

sprobuj przeskanowac system programem antyspywarowym (np spybot albo adaware) moze cos
CI sie zaleglo i zmienilo plik host

jesli masz stary modem sagema - to zapewne masz tez stara plyte instalacyjna ktora jest
zwyklym adwarem gdyz po zainstalowaniu oprogramowania do obslugi neo zmieniaja sie pliki
host jak i pojawiaja sie nowe wpisy w internet explorerze :/ i trzeba sie pobawic zeby
to pousuwac (a najlepiej pobrac sterowniki bezposrednio ze stronki producenta modemu
oraz program autoconnect ;) to automatycznego nawiazywania polaczenia z neostrada )



BO NIE MOGE WEJSC NAWET W TE ZASRANE GOOGLE (SORY ZA SLOWO TE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko co masz zainstalowane z neo :) i przepusc system spybotem :)

wystarczy ze pozniej zainstalujesz drivery http://www.sagem.com/support/site/modele_fax.php?page=driver (najnowsze prosto od producenta)

stad sciagniesz autoconnect - http://shider.pl/AutoConnect/

wszystko jest intuicyjne - ale masz oczywscie poradnik na tej stronie w jaki sposob masz wszystko zrobic by dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2008 o 20:40, milten 166 napisał:

BO NIE MOGE WEJSC NAWET W TE ZASRANE GOOGLE (SORY ZA SLOWO TE)


Rozumiem że się denerwujesz, ale nie krzycz.
Spróbój przeczyścić prywatne dane, możesz też w plikach tymaczasowych, tylko uważaj na pliki antywirusa (jak nie wiesz gdzie to są pod: C:/Documents & Settings/nazwa_użytkownika/ustawienia\lokalne/TMP/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:45, morthi napisał:

wywal wszystko co masz zainstalowane z neo :) i przepusc system spybotem :)

wystarczy ze pozniej zainstalujesz drivery http://www.sagem.com/support/site/modele_fax.php?page=driver
(najnowsze prosto od producenta)

stad sciagniesz autoconnect - http://shider.pl/AutoConnect/

wszystko jest intuicyjne - ale masz oczywscie poradnik na tej stronie w jaki sposob masz
wszystko zrobic by dzialalo



HEH :-( CO ZA SZAJS JEDNA MI SIE NIE CHCE WCZYTAĆ A DRUGA TO TYLKO BIaLA STRONA odinstaluje neostrade może coś to da :-) sagem do bani :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:46, BesserSchnitt napisał:


> BO NIE MOGE WEJSC NAWET W TE ZASRANE GOOGLE (SORY ZA SLOWO TE)
>

Rozumiem że się denerwujesz, ale nie krzycz.
Spróbój przeczyścić prywatne dane, możesz też w plikach tymaczasowych, tylko uważaj na
pliki antywirusa (jak nie wiesz gdzie to są pod: C:/Documents & Settings/nazwa_użytkownika/ustawienia\lokalne/TMP/).

nie mam czegos takiego :-) no trudno to narka odinstaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:45, morthi napisał:

wywal wszystko co masz zainstalowane z neo :) i przepusc system spybotem :)

wystarczy ze pozniej zainstalujesz drivery http://www.sagem.com/support/site/modele_fax.php?page=driver
(najnowsze prosto od producenta)

stad sciagniesz autoconnect - http://shider.pl/AutoConnect/

wszystko jest intuicyjne - ale masz oczywscie poradnik na tej stronie w jaki sposob masz
wszystko zrobic by dzialalo


szlak by to jasny trafil nic nie pomoglo tylko mi wolniej teraz chodzi (np.dluzej mi sie wczytuje gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować