Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż PS3 wyższa niż Xboksa 360?

55 postów w tym temacie

Pfff... wielkie mi halo - raz PS3 sprzedało się lepiej i już "przyszłość konsoli rysuje się w jaskrawych barwach". IMO za miesiąc wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu premiera gier na PS3 stała się na tyle bliska, że część ludzi już nie potrzebowała jej do kuchni (czyli de facto: nie potrzebowała) i wykorzystali obniżkę. Pożyjemy - zobaczymy. A z tym napędem to chyba już zostało przesądzone tylko jeszcze rynek nie potrzebuje BR poza filmami HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie może wygrać tej "wojny". Ponieważ ta wojna tak na dobrą sprawę nie może istnieć. Xbox wyrobił już sobie markę jako next-gen i nawet szary Polaczek który nie interesuję się zbytnio elektroniczną rozrywką kojarzy już te nazwę. Dlatego nie spodziewałbym się 100mln sprzedanych konsol PS3. Przynajmniej na razie ;). Tym razem Sony - nawet jeżeli PS3 zacznie sprzedawać się jak ropa - będzie musiał dzielić rynek z Microsoftem oraz Nintendo.

Wii i Xbox360 to nie GameCube i Xbox ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już słyszę pierwsze strzały w kolejnej potyczce PS3 vs Xbox 360. Ale to wojna o drugie miejsce. Fanboye Nintendo mogą spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:31, KrisK91 napisał:

Wii i Xbox360 to nie GameCube i Xbox ;).

Słusznie prawisz. I trzeba dodać, że PS3 to nie PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co sie niektorzy kłucą, i na tej konsoli i na tej jest fajna zabawa:-), kogo stac inwestuje w ps3,kogo "mniej"stac kupije xbox :) a kogo nie stać nie kupuje nic, np ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... PS3 wychodzi na swoje, więc będziemy mieli coraz mniejsze zmartwienia ;]
A jak wspaniałe gry przyjdą, to sprzedaż się zwiększy kilkakrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:57, danzelmario napisał:

a po co sie niektorzy kłucą, i na tej konsoli i na tej jest fajna zabawa:-), kogo stac inwestuje
w ps3,kogo "mniej"stac kupije xbox :) a kogo nie stać nie kupuje nic, np ja:P



Bo nie mają nic lepszego do roboty zamiast grać wolą bluzgać po sobie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:31, KrisK91 napisał:

PS3 nie może wygrać tej "wojny". Ponieważ ta wojna tak na dobrą sprawę nie może istnieć. Xbox
wyrobił już sobie markę jako next-gen i nawet szary Polaczek który nie interesuję się zbytnio
elektroniczną rozrywką kojarzy już te nazwę. Dlatego nie spodziewałbym się 100mln sprzedanych
konsol PS3. Przynajmniej na razie ;). Tym razem Sony - nawet jeżeli PS3 zacznie sprzedawać
się jak ropa - będzie musiał dzielić rynek z Microsoftem oraz Nintendo.

Wii i Xbox360 to nie GameCube i Xbox ;).


Hmm jestem w 100% przekonany że dużo więcej szarych Polaczków bardziej kojarzy markę Playstation niż Xbox.
12 lat tej marki na naszym rynku zrobiło swoje. Co do tego, że będą się dzielić rynkiem to się zgadzam :) A na tym zyskują tylko klienci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczko_21 masz rację. Pamiętam jak w podstawówce zawsze był taki text: masz jakąś nową gre na pleje?
albo : W co grałeś ostatnio na plejce?

wtedy nawet nie słyszałem co to xbox.. KrisK91 bzdury gadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować