Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż PS3 wyższa niż Xboksa 360?

55 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 12:55, SKIL napisał:

wtedy nawet nie słyszałem co to xbox.. KrisK91 bzdury gadasz...

Napisałem przecież: Xbox wyrobił już sobie markę jako next-gen.

O starym X''ie wole nie mówić. Bo w Polsce mało kto się nim interesował --> W przeciwieństwie do Playstation 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nie lubię konsolek to do PS zawsze miałem i mam szacunek. X szajstwo niech się schowa. ;p Wreszcie "trójeczka" osiągnie to na co zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obniżce ceny xboxa zobaczymy pozycje ps3:P Co wy macie do xboxa ?? Zazdrośni jesteście czy chcecie aby wycofali xboxy z produkcji i sony miało monopol???A może gry na ps3 są za tanie??? Co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Sony, znane z tego, że robią wszystko dla graczy, a nie dla pieniędzy, zmiecie tego giganta zawładniętego manią $!!!


Aha, jakby co, to była ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, wystarczy mała informacja o konsolach i od razu zaczynająsię kłótnie. Paranoja. Nie możecie się pogodzić, przecieżnie będzie dobrze, jak któraś z tych firm zmonopolizuje rynek. No cóż, te wojny chyba jednak nigdy się nie skoćzą, bo jak ktoś powie, że według niego jedna z konsol jest lepsza, to zostanie zjechany z ziemią. Powiem jedno- gusta guściki, jeżeli ktoś woli X-a, kupi go, tak samo jeżeli ktoś woli PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony kocha swe konsole i graczy;)

Obydwie konsole są bardzo dobrymi maszynkami prezentującymi podobny poziom, sony ma już wyrobioną markę a xboxowi na pewno trudniej ją zdobyć ale już jest olbrzymi postęp w stosunku do pierwszego xpudła. Dlatego ps3 trudno będzie powtórzyć sukces ps2 jednak obydwu firmą go życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja wiedziałem że tak będzie!" ;p różni są są ludzie i różnie inwestują: jedni w jakość - ps3, drudzy w zabawę - Wii, jeszcze inni wybierają x''a, gdyż jest atrakcyjny cenowo i oferują nextgenową rozrywkę. I choć ps3 teraz mocno odbija się od dna, to i tak największy sukces odniesie Wii... Nie pytajcie czemu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:33, Shad0v napisał:

I się zaczyna, to o czym każdy wie. PS3 dopiero zaczyna jeździć po X0, a skończy się na K.O.

Dokładnie.

>I choć ps3 teraz mocno odbija się od dna, to i tak największy sukces odniesie Wii... Nie pytajcie czemu xD
Ja wiem czemu, bo Łii kupują casuale i n00by, dla których nie jest ważny poziom oferowanej rozrywki, tylko jego intensywność (nawet kosztem grafiki) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wii dysponowało mocą obliczeniową konsol sony i M$ to wyniki sprzedaży wii byłyby oczywiste;) Sam się nad wii zastanawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa od 3 tygodni. Działa idealnie :D Nie mam zadnych zastrzezen. Mysle ze ps3 przegra ta walke o rynek
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Grz3chu????

PlayStation jest taką marką, że poprostu chce się to mieć. Rozrywka w ekluzwnej formie, eleganckie kształty, logo Sony i dojrzałe gry... Napęd następnej generacji, dowolne HDD, i ten kontroler jak w PS2...

PS3 królem konsol, PC królem gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:42, TNukem napisał:

PS3 królem konsol, PC królem gier :)


To Ci się udało! :) Nie zgodzę się z żadnym z tych twierdzeń, ale połączenie iście zabawne i rozweselające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:31, KrisK91 napisał:

PS3 nie może wygrać tej "wojny". Ponieważ ta wojna tak na dobrą sprawę nie może istnieć. Xbox
wyrobił już sobie markę jako next-gen i nawet szary Polaczek który nie interesuję się zbytnio
elektroniczną rozrywką kojarzy już te nazwę. Dlatego nie spodziewałbym się 100mln sprzedanych
konsol PS3. Przynajmniej na razie ;). Tym razem Sony - nawet jeżeli PS3 zacznie sprzedawać
się jak ropa
- będzie musiał dzielić rynek z Microsoftem oraz Nintendo.

Wii i Xbox360 to nie GameCube i Xbox ;).


100MLN? aha spoko... czyli 3kraje takie jak polska kupią ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:32, Domind napisał:

Sony kocha swe konsole i graczy;)

Obydwie konsole są bardzo dobrymi maszynkami prezentującymi podobny poziom, sony ma już wyrobioną
markę a xboxowi na pewno trudniej ją zdobyć ale już jest olbrzymi postęp w stosunku do pierwszego
xpudła. Dlatego ps3 trudno będzie powtórzyć sukces ps2 jednak obydwu firmą go życzę.


zauwaz ze ps3 coraz bardziej sie zaczyna piac w gore bo ludzie przejrzeli na oczy i nie patrza tylko na cene to byl chwyt marketingowy m$ ps3 krolem za tydzien jade ja kupic do MM we wrocku bo tam jest zajebista cena 2299 taka jak na allegro najtansza:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:49, Tal441 napisał:

> PS3 nie może wygrać tej "wojny". Ponieważ ta wojna tak na dobrą sprawę nie może istnieć.
Xbox
> wyrobił już sobie markę jako next-gen i nawet szary Polaczek który nie interesuję się
zbytnio
> elektroniczną rozrywką kojarzy już te nazwę. Dlatego nie spodziewałbym się 100mln sprzedanych

> konsol PS3. Przynajmniej na razie ;). Tym razem Sony - nawet jeżeli PS3 zacznie sprzedawać

> się jak ropa
- będzie musiał dzielić rynek z Microsoftem oraz Nintendo.
>
> Wii i Xbox360 to nie GameCube i Xbox ;).

100MLN? aha spoko... czyli 3kraje takie jak polska kupią ps3?



Ano widzisz ps2 bez problemu przekroczyło ten pułap.

W każdym bądź razie teraz jak promocyjne ps3 zaczynają się wyczerpywać, sony już w tym roku nie ma co marzyć o zbliżeniu się do sprzedaży x''a. Tym bardziej po tym jak teraz wyjdzie BioSchock, a później ME i inne hity.
Poza tym wyjdzie halo 3, który ma szanse ustanowić rekord jeśli chodzi o sumę zarobionej kasy w pierwszym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:42, TNukem napisał:

A gdzie Grz3chu????

tu ;)
Jakby nie było sprzedaż X360 stanęła na 10 milionach od paru miesięcy. Jest już ponad 4 miliony PeeStrójek !!!!!!

Dnia 20.08.2007 o 13:42, TNukem napisał:

PlayStation jest taką marką, że poprostu chce się to mieć. Rozrywka w ekluzwnej formie, eleganckie
kształty, logo Sony i dojrzałe gry... Napęd następnej generacji, dowolne HDD, i ten kontroler
jak w PS2...

... brak pecetowych gier...

Dnia 20.08.2007 o 13:42, TNukem napisał:

PS3 królem konsol, PC królem gier :)

to taki żarciorz z tym PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domind nie masz racji z tym ,że Xbox360 i PS3 prezentują podobny poziom .GoW to szczyt możliwości Xbox-a natomiast PS3 posiada juz 2 gen gier np (Hevenly Sword,Lair) które posiadają lepszą grafe .A musisz wiedzieć że główne mózgi sony ,że efekty audiowizualne w kolejnych grach moga być lepsze jeszcze o ok 30 do 40 %.Czy teraz nadal sądzisz ,że konsole te mają podobyny poziom? A tak na marginesie to radze docenić potencjał blu-ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 mln? To mniej niż PS2 w analogicznym okresie sprzedaży... W zasadzie się zastanawiam, czy to kupno TV z FullHD powoduje, że tak wolno się sprzedają te next-geny, czy cena za wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować