Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż PS3 wyższa niż Xboksa 360?

55 postów w tym temacie

Xbox ma lepszy układ graficzny r600 a ps3 ma układ graficzny porównywalny z gf 7800gtx, czytałeś ostatniego newsa o nowym splinter cellu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 15:17, Domind napisał:

Xbox ma lepszy układ graficzny r600 a ps3 ma układ graficzny porównywalny z gf 7800gtx, czytałeś
ostatniego newsa o nowym splinter cellu??

a powiedz mi jaką masz korzyść z geforca 8800 ultra pod windowsem xp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Grudniu trzeba sobie Ps3 kupić :) Do tego czasu może przejdę Devil May Cry 3 SE na Ps2 na poziomie DANTE MUST DIE i odblokuje ostatni poziomek jeżeli jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż i się w to nie chce wierzyc. Ale taka jest (podobno) prawda. Naszczęście ja kupię (po obniżce, która tuż, tuż) Xboxa 360. Nie lubię Sony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... PS3 nie wygra tej wojny konsol... wygrą ją Wii dzięki każualom i amatorom durnych gierek, a tuz za nim będzie Xbox 360...

Słuchajcie, ja nie jestem przeciwnikiem PS3 jako konsoli, ale grom jakie są wydawane na nią, które dla mnie są badziewne...

Ale powracając do tematu. PS3 nie wygra tej wojny, bo zostalo za bardzo w tyle. 4 mln sprzedanych kopii PS3 na rzecz 11mln sprzedanym Xboxom chyab cos mówią...

Zaraz ktos wyskoczy ze to dlatego, ze Xboxa wprowadzono wczesniej - kogo to obchodzi?! Kto pierwszy, ten lepszy...

To nie jest analogiczna sytuacja do tej z PS2. Wii nie jest Gamecube''em, gdzie gierki na nią wydawane interesowały tylko japońców, a Xbox nie jest konsolą pod kazdym względem gorszą od PS2...

PS2 zawdzięczył sukces dzięki exclusive''om.... a PS3 ile ich ma? Bo na horyzoncie jedyne naprawde warte uwagi exclusivy to Gran Turismo 5 i Killzone 2... Xbox 360 pod tym względem jest zdecydowanie lepszy.

I nie wiem czym tu sie podniecac, ze w jednym tygodniu PS3 sie lepiej sprzedaje? No i? Za tydzien bedzie sie lepiej sprzedawac Xbox, za dwa tygodnie PS3, i tak na zmiane... i ten kto mysli, ze nagle Xbox zacznie sie sprzedawac 2x drozej od PS3 jest po prostu durny.

Bo producenci gier będą po prostu wydawac gry na konsole, której jest wiecej na rynku... czyli na Xboxa 360... a jak beda wydawane gry, to i kolejne konsole beda sie sprzedawac... takie koło, które sie bedzie krecic az do wycofania z rynku Xboxa 360.

I niestety, kibice Sony, tym razem przegrają tą wojnę konsol, bo teraz MAJĄ KONKURENTÓW, PS2 i PS1 praktycznie ich nie mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MaZZeo w sumie masz racje Ps3 co najmniej przez 2 lata nie pobije sprzedanych X360 nie mówiąc już o tym że tworzą nową X360 z lepszym chłodzeniem by były mniej awaryjne jak wprowadza tą wersje to Ps3 będzie ciężko pobić ten atut.

Ja akurat na Ps3 mam swoje ulubione gry i jeszcze jak dowiedziałem się że Team Ninja ma tworzyć na Ps3 nową grę prawdopodobnie DOA 5 z tego co słyszałem.

Po nadto Insomaniac Games podawało aspekty dla których konsola Ps3 ma szanse na sukces po pierwsze nie muszą sie bawić w pakowanie plików by upchnąć coś na zwykłe DVD jak to by musieli robić na X360 na Ps3 nie muszą się bawić i na płytkę 50Gb wszystko gładko wchodzi nie mówiąc już o szybszym wczytywaniu plansz.

Wii ciągnie na razie tyle ile może bo w końcu ludziom znudzą się gry sportowe lub jakieś stare exkluziwy. Nie mówiąc już o Grafice. Będzie tak samo jak z ich DS-em że w końcu tylko Japonia będzie grać na takim sprzęcie a reszta świata pójdzie za X360 lub Ps3. Z tego co słyszałem od ludzi i komentarzach w gazetach po miesiącu Wii się zaczyna nudzić bo samemu jest nudno grać na tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie: jeśli ktoś mi chce zrobic prezent czyli ze cena nie gra roli dla tej osoby, to byście wybrali PS3 czy Xboxa360? Bo tutaj czytam ze wielu mi ze x360 jest lepszy nawet mimo to ze jest tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODPOWIEDŹ JEST PROSTA: Teraz na topie jest Xbox 360 bo ma masę gier i jest tani. Jednak wymięknie w przyszłości, bo PS3 będzie tak wspierany jak PS2, a gry będą wyglądały o niebo lepiej ze względu na dużą pojemność BluRay Disc.

Jak MS nachapie kasy to wyda następnego i gracze poczują się zrobieni w jajo. Sony to przyszłość...

PC i PS3 do gier najlepsze - i PSP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie "wojny" jak tutaj, to nic nowego ;) Starsi (no znacznie starsi :P) gracze pamiętają odwieczną walkę między Commodore 64 a Atari itd ;=) Odkąd świat światem - ludzie zawsze musieli walczyć o takie pierdoły ;-)
No cóż - co tu można dodać? Może klasyczne - "Atari Syf!" ;-)))
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam gdzies Xboxa:P Kupilem ps3 dla jednej gry Final Fantasy:P No i przy okazji beda tez i bijatyki, oraz moze jeszcze jakies platformowki, czyli to co nie moge grac na moim PC (nu te gry tez sa na xbox ale to dodaek do FF):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować