Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Perfect

9 postów w tym temacie

Przyznam się, że zdziwiłem się mocno, gdy wpisawszy w wyszukiwarkę "Perfect", nie otrzymałem żadnego rezultatu.

Zespół towarzyszy nam od trzydziestu lat, w trakcie których zmienił sie jego skład, w pewnym stopniu także profil muzyki (nie każda płyta może być jednak równie udana, nie każdy kawałek musi stać się hitem, nieprawdaż?).

Czy utwory/płyty Perfectu znajdują się pośród Waszych "best-of-the-best"? A może z jakiegoś powodu ich muzyka nie trafia do Was? Jaki Perfect był dla Was lepszy - ten z czasów Hołdysa czy z - niezastąpionym moim zdaniem - Grzesiem Markowskim? Które utwory najbardziej cenicie? Do których płyt zawsze wracacie, a których nie polecilibyście nikomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się też wiele razy się dziwiłem że nie ma tematu albo są 3 posty gdzie powinno być dużo więcej .
Perfect nie jest taki zły , chociaż nie słucham ale jak kumple będą grać na gitarze coś Perfectu to nie krzycze na nich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:55, lordfett napisał:

Przyznam się, że zdziwiłem się mocno, gdy wpisawszy w wyszukiwarkę "Perfect", nie otrzymałem
żadnego rezultatu.


Ja właśnie założyłem temat o Lady Pank bo mamy 25-lecie zespołu i ogólnie dużo wokół nich się dzieje a też tematu nie było :)
A tu napewno chętnie jeszcze wpadne bo Perfect jest na mojej prywatnej liście The Best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Perfect jest świetny. Zawsze lubiłem słuchać ich piosenek. Lubie słuchać jak kuzyn gra ich kawałki...
Ale najbardziej żałuje, że nie miałem sposobności iść na ich koncert w naszej miejscowości. A rodzice mówili, że był świetny... Ciekawe czy kiedyś trafi mi się jeszcze jakaś sposobność do zobaczenia ich na żywo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 15:21, Doktor14 napisał:

Ale najbardziej żałuje, że nie miałem sposobności iść na ich koncert w naszej miejscowości.
A rodzice mówili, że był świetny... Ciekawe czy kiedyś trafi mi się jeszcze jakaś sposobność
do zobaczenia ich na żywo...


Ja miałem to szczęście że kilka lat w stecz, dwa wakacyjne sezony z rzędu Perfect grał w moim mieście koncerty plenerowe za free. Ale jeszcze mi mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perfect... "Miałem dziesięc lat, gdy usłyszał o mnie świat...". Fajny zespół:) Jako, że Markowski mieszka w mieście obok, praktycznie Perfectu słuchałem w każdy festyn organizowany w moim mieście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować