Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCetowe demo BioShocka jeszcze dziś w nocy

161 postów w tym temacie

Jestem w szoku, bioszoku...
kurcze kupiłem koma 1,5 roku temu, średnia półka. Nie wierzyłem, że ten złom cokolwiek jest w stanie pociągnąć, jak Oblivion chodzi w slajd-showach. Odpalam demko Bioshocka, ustawiam wszystko na full-detale, modlę się, żeby mi się chociaż komp nie spalił :( ...i nie wierzę...Gra śmiga mi całkiem nieźle. Na full detalach działa mi w na oko 30 klatkach (da się grać), jak wyłączę High Details Shaders i Post Processing (whatever...) to mam już 60 klatek.
Jak oni to zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:54, Grz3chu napisał:

Jestem w szoku, bioszoku...
kurcze kupiłem koma 1,5 roku temu, średnia półka. Nie wierzyłem, że ten złom cokolwiek jest
w stanie pociągnąć, jak Oblivion chodzi w slajd-showach. Odpalam demko Bioshocka, ustawiam
wszystko na full-detale, modlę się, żeby mi się chociaż komp nie spalił :( ...i nie wierzę...Gra
śmiga mi całkiem nieźle. Na full detalach działa mi w na oko 30 klatkach (da się grać), jak
wyłączę High Details Shaders i Post Processing (whatever...) to mam już 60 klatek.
Jak oni to zrobili ?


widzisz jacy ludzie sa zdolni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komputer niecałe 3 lata temu (kiedyś to był komputer marzenie: pentium 4 2.8 GHz (dwa rdzenie, kosztował 1200zł) karta trochę powyżej średniej Radeon 9600Pro (Gigabate) i 512 ramu :P) teraz z nową kartą graficzną (Shapphire Radeon X1300XT) i 1,25 gb ramu i działa prawie na maks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Download dema poszedł bardzo bardzo szybko. W jakieś 4 godz już je miałem. Mam sprzęt ASUS EN 7900 GT TOP, AMD 3000+, 2 GB RAMu. Demo BIOSHOCK chodzi wręcz koncertowo w max detalach.
Mam tylko jedno pytanie. Jak tak naprawdę dobrze ta gra ma wyglądać ponieważ u mnie wygląda dobrze, ale kiedy wychodzi się z dema do menu leci bardzo śliczny trailer który wygląda o wiele lepiej. Czy był on na directX 10 czy może był renderowany. Czy ktoś może mi to wyjaśnić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:54, Grz3chu napisał:

Jestem w szoku, bioszoku...
kurcze kupiłem koma 1,5 roku temu, średnia półka. Nie wierzyłem, że ten złom cokolwiek jest
w stanie pociągnąć, jak Oblivion chodzi w slajd-showach. Odpalam demko Bioshocka, ustawiam
wszystko na full-detale, modlę się, żeby mi się chociaż komp nie spalił :( ...i nie wierzę...Gra
śmiga mi całkiem nieźle. Na full detalach działa mi w na oko 30 klatkach (da się grać), jak
wyłączę High Details Shaders i Post Processing (whatever...) to mam już 60 klatek.
Jak oni to zrobili ?

Proste zechciało sie twórcom na optymalizację kodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest najpiękniejsze !! Ja mam Procka Semproma (Rany Boskie) 1 GB Ramu i poczciwego GF 6600 GT Ściągnałem Sobie Demko Bioshock i sobie myśle a zobacze jaka jest fabuła Gry Bo Na Podziwiania Grafiki nie mam Co liczyć ;] Właczam a tu mi samo ustawiło wszystko na max detale :D uradowany tym jakze dziwnym zdarzeniem odpalam gre jak sie potem okazuje nic mi nie muli no moze czasem jak mi jakis 2 typa wyskoczyło to coś sie zaczeło dziać ^^ no ale bardzo Miło ze strony 2k ze tak ładnie zoptymalizowali Kod ;] Już niedługo zobacze jak Bioshock wygląda na Direct X 10 :] bo update kompa konieczny
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ściągnąłem....zajmowało 2GB a grania było może ze 25 minut ale opłacało się :) przede wszystkim zaskoczyło mnie to, że na moim sprzęcie dało się w to grać, fakt faktem w rozdzielczości 640x480 przy najniższych detalach, ale i tak mile się zakoczyłem bo gra działała płynnie bez żadnych opóźnień (Athlon 3000+, 1GB RAM, Radeon X1300Pro). Sprzęt nie należy do najbardziej wydajnych ale jak widać da się grać. Oczywiście, jeżeli interesują was jedynie wrażenia graficzne to fakt, nie za ciekawie się to przedstawia na LOW przy takiej rozdzielczości. Po włączeniu wszystkiego na maxa było strasznie (ale czemu tu się dziwić, przy takim sprzęcie) Fakt faktem jest pięknie, wszędzie woda, przelewa się przez ściany, z sufitu, czasami trzeba uciekać przed siebie do tego niezły klimat, przede wszystkim Little sister i big daddy :)...należę do graczy, którzy na pierwszym miejscu nie stawiają efektów graficznych ale grywalność (może ze względu na słaby sprzęt ;)) dlatego mogę polecić to demko każdemu!!!Pozdrawiam
PS. Fajna opcja z przełączaniem między plasmoidami a zwykłą bronią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:25, Irc100 napisał:

Mi też ustawiło na maksymalne.......nie wie ktoś kiedy będzie premiera w Polsce i czy będzie
z napisami czy z dialogami ???


Premiera bedzie kolo 10 wrzesnia a wydaje mi sie ze bedzie spolszczona. napisalem maila do handlowca z Cebega ale mi jeszcze nic nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:54, Grz3chu napisał:

Jestem w szoku, bioszoku...
kurcze kupiłem koma 1,5 roku temu, średnia półka. Nie wierzyłem, że ten złom cokolwiek jest
w stanie pociągnąć, jak Oblivion chodzi w slajd-showach. Odpalam demko Bioshocka, ustawiam
wszystko na full-detale, modlę się, żeby mi się chociaż komp nie spalił :( ...i nie wierzę...Gra
śmiga mi całkiem nieźle. Na full detalach działa mi w na oko 30 klatkach (da się grać), jak
wyłączę High Details Shaders i Post Processing (whatever...) to mam już 60 klatek.
Jak oni to zrobili ?


cud .. ;). Po prostu porządnie zoptymalizowali silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:26, MLODY2K6 napisał:

> Mi też ustawiło na maksymalne.......nie wie ktoś kiedy będzie premiera w Polsce i czy
będzie
> z napisami czy z dialogami ???

Premiera bedzie kolo 10 wrzesnia a wydaje mi sie ze bedzie spolszczona. napisalem maila do
handlowca z Cebega ale mi jeszcze nic nie odpisal


Będę wdzięczny jak mi powiesz bo w reklamie w CDA były napisy i dialogi a na stronie Cenegi Tylko napisy....
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem, zainstalowałem, uwierzyłem. Takiej grafiki jeszcze nie było! A gra również ciekawa, co in + :) Co więcej, gra szła na grafie z filmików w full hd na gametrailers.com, prawie bez zarywki na sprzęcie z 1600 mbRAMu i karcie GeForce 7900 GS...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:54, Grz3chu napisał:

Jestem w szoku, bioszoku...
kurcze kupiłem koma 1,5 roku temu, średnia półka. Nie wierzyłem, że ten złom [......]

Bo grasz na DirectX 9.0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 20:23, WorldWar3PL napisał:

Bo grasz na DirectX 9.0 ;-)


Powiem Ci, że Bioshock w DX10 wcale nie jest bardzo wymagający... Mi z 60 FPS spadło do 53FPS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 10:47, Mikex napisał:


> Bo grasz na DirectX 9.0 ;-)

Powiem Ci, że Bioshock w DX10 wcale nie jest bardzo wymagający... Mi z 60 FPS spadło do 53FPS;)



a na jakiej rozdzialce grasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować