Zaloguj się, aby obserwować  
mati162c

Najgorsze piosenki

42 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 17:35, kowalov napisał:

Ostatnimi czasy to mnie przesladuje Toki Hotel, gdzie nie przelacze tam leci ta banda pol dzieci
pol nie wiadomo czego. Najgorsze jest to ze bije rekordy popularnosci w Europie. Straszne.


Zgadzam się z tobą, dodatku wyglądają na jakieś staszydła, a blog o nich na blog.onet.pl jest jednym z najpopularniejszych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:36, graczomaniak napisał:

Nie mow o Tokio Hotel! Mały dzieciak, który mysli ze umie spiewac :>


Dobrze ze przyjdzie czas na mutacje i po chlopaczku. Uff, wystarczy wziasc na przetrzymanie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 17:10, WoWmen napisał:

Minsc i Boo
To "jakiś wredny moderator" to w formie żartu chyba :P


Oczywiście że tak- w gruncie rzeczy moderatorzy odwalają kawał dobrej roboty(i to za darmochę chyba). No oczywiście niektórzy(właściwie jeden taki na literkę K) są zbyt restrykcyjni ale to chyba na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:39, graczomaniak napisał:

To jest wszedzie. Na kazdej vivie TH!!! Wole Linkin Park :)

U mnie w budzie wszyscy to uwielbiają (Tokio Hotel) ale dla mnie to chała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 17:39, graczomaniak napisał:

Wole Linkin Park :)



No to widzę że się w czymś zgadzamy :) Też za TH nie przepadam. A po chorobie do kilku piosenek mam głęboki uraz, gdyż na VIVIE, MTV itd nie leciało nic innego oprócz Hung up, Durch den Monsun, Tripping itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF is TH? Ja nie wiem skąd to się wzięło! Wygląd typowo komercyjny, a brzmienie to totalne dno.

Ale o wiele gorszy jest nasz polski twór. Mowa o... Blog 27. Tytuł i płyty "<lol>" mówi sam za siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam kablówki, bo zrezygnowałem z niej. I dzięki Bogu, bo odciąłem się właśnie od takich stacji jak viva i mtv gdzie syfy idą na okrągło ;-) Tokio Hotel nie słyszałem nigdy ale dzięki temu, że pracuje w sklepie to przemknęły mi przez ręce czasopisma takie jak bravo i na jednej z okładek ich widziałem i... nie chcę ich słyszeć.
Wracając do tematu. Najgorsza piosenka? Nic mi do głowy nie przychodzi. Chyba wszelaki pop, którego bardzo nie lubię. To tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Crazy Frog? Przecież tedo sie nie da słuchac. Ciągle "pim,pin,bam" i tak przez całą piosenke. Jeszcze ta muzyka Akcent ma lepsze podkłady muzyczne. Z kolei wszelkie dicko polo to straszy badziew. Tak samo jak TH. Sorry ale będę się sprzeczał czy oni nie mają wokalistki. Taki głos i wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CrazyFrog w sumie trudno nazwać to piosenkami ale jednak nimi są. Centralnie do kitu i do denerwuje mnie to strasznie bo takie fajne a każda nowa piosenka CrazyFrog jest o wiele gorsza od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować