Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia 2 oficjalnie potwierdzona!

182 postów w tym temacie

Wspaniała wiadomość! Po prostu brak mi słów.
Co tu dużo mówić- zaskoczył mnie ten news.

Mafia była znakomita. Mam nadzieję, że dwójka będzie jeszcze lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:48, LordJuve napisał:

No Panie i Panowie na razie wychodzi na to, że MAFIA 2 to exclusive na PC...hmm, nam też się
coś należy od czasu do czasu.

hmmm ? przecież piszę w newsie że na PS3, XO i PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:48, LordJuve napisał:

No Panie i Panowie na razie wychodzi na to, że MAFIA 2 to exclusive na PC...hmm, nam też się
coś należy od czasu do czasu.

Jak byk pisze w pierwszym zdaniu newsa że gra wyjdzie zarówno na PC jak i X360 i PS3. Czytaj uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LordJuve ---> z żalem to stwierdzam, ale doniesienia o exclusive''ie to wierutne bzdury. dosłowny cytat z oficjalnego komunikatu 2K Games:

"Gra produkowana jest przez Illusion Softworks, producentów oryginalnej Mafii, na konsole nowej generacji oraz Games for Windows".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak jak przypuszczałem...portal IGN podał iż mafia 2 będzie się rozgrywać na przełomie lat 40-tych i 50-tych. Będzie to gra pełna wymiany ognia, pościgów oraz rozwijającej się fabuły. Zostanie wydana na pewno na PC oraz na next-geny (jednak nie podano jakie konsole - 360-tka, PS3 czy może obie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:49, nievil napisał:

co do Mafii - przypomniało mi się jeszcze niedbalstwo
twórców - szklanki, z których popijał bohater były puste - nie podobalo mi się to.

cóż...prohibicja :P

Zgadzam się z Tobą, PeCetowcy rzadko mają szansę pograć w dobrą grę z klimatem i z fabułą, więc jak już coś takiego pojawi się na horyzoncie to już jest chwalone pod niebiosa.

Tytuł "Najlepsza gra wszech czasów" dla Mafii jest ogromnie przesadzona, gra ma za dużo baboli, błędów, niedoróbek itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pewnie, wiecej dowiemy sie na GC, aczkolwiek patrzac na przykład MAFII to raczej konsolowcy powinni sie obawiac kiepskiej wersji MAFII 2 na konsole poniewaz jedynka była swietnie zrobiona na PC i sknocona na konsole, może panowie z IS nie umieją za bardzo tworzyć gier na konsole? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze screenów widać jak ktoś, kto wygląda na bohatera w jakiego będzie nam dane się wcielić chowa się za filarem, opierając się o niego plecami - być może będzie system chowania się za elementami otoczenia, z równoczesną możliwością strzelania jak np w Rainbow Six Vegas? Było by fajnie :D Mi się takie rozwiązanie bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba zaraz się popłacze, serio. Juz jakies 5 lat czekam na sequela tej najlepszej dla mnie gry w jaką kiedykolwiek grałem. Z niecierpliwością czekam na kolejne newsy związane z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:16, marmas napisał:

Śmiem twierdzic, że ta gra może przebic GTA IV :) Gangsterskie klimaty lat 40, to jest to!


Przebic, napewno przebije. Nie tylko ze względu na klimat itp. Ale przede wszystkim tym ze napewno będzie na PC, nie to co GTA IV którego producenci mają gdzies Pctowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować