Zaloguj się, aby obserwować  
Crozz

PSI balle - czy komuś się udało?

90 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 10:33, T1G3R11 napisał:

A mnie się udało xD i nawet go było widać xD ale jak niewierzysz to idż stąd. Drugi James
Randi ...


I jak to wygląda? I jak czerpiesz te energie? (Myslisz o czyms konkretnym?) Bo ja sie koncentruje (ta, kumuluje energie ;P), wyobrazam sobie np. Słonce, układam te dłonie i nic :/ Widac to nie dla mnie.;/

Szkoda, ze nie ma jakiegos filmu przedstawiajacego caly ten cykl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 10:31, SlimPole napisał:

Bo jeśli ktoś chce zrobić PSI balla to musi uwierzyć, że go zrobi. Problem w tym, że jeśli
ktoś już uwierzył i zrobił, nie znaczy to że faktycznie stworzył kulkę energii, po prostu wmówił
sobie że ma coś między palcami i wydaje mu się, że to czuje. Taka jest moja teoria na ten temat.

Hehe to już co innego, dziwna teoria. Może to śmieszne ale czasem w ogóle nie myślać o czymś z działu mistyki czy innej magii czuje jakbymna końcu któregoś z palców u prawej ręki trzymał więką kulę którą mogę rozszerzać lub zmniejszać. Zupełnie jakby tam była. Czasem nawet czuć jej ciężar :0 W każdym razie w PSi Balla widzianego nie uwierze bo to już temat nie ma moja głowę :] W każdym razie temat bardzo podniecający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:36, XardasiK napisał:

I jak to wygląda? I jak czerpiesz te energie? (Myslisz o czyms konkretnym?) Bo ja sie koncentruje
(ta, kumuluje energie ;P), wyobrazam sobie np. Słonce, układam te dłonie i nic :/ Widac to
nie dla mnie.;/

Szkoda, ze nie ma jakiegos filmu przedstawiajacego caly ten cykl ;]



Wizualizuję, że pobieram energię z jakiejś gwaizdy (np. Księżyca ), że cała ta energia wypełnia moje ciało, a potem wszystko płynie do ręki i tam czuje mrowienie, potem wysyłam ją tam gdzie ma być kulka, nadaję jej właściwości i ją czuję. Żeby poczuć, czy masz kulę PSI, najlepiej wizualizować, że przyciąga lub odpycha twoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:36, XardasiK napisał:

> A mnie się udało xD i nawet go było widać xD ale jak niewierzysz to idż stąd. Drugi James

> Randi ...

I jak to wygląda? I jak czerpiesz te energie? (Myslisz o czyms konkretnym?) Bo ja sie koncentruje
(ta, kumuluje energie ;P), wyobrazam sobie np. Słonce, układam te dłonie i nic :/ Widac to
nie dla mnie.;/

Szkoda, ze nie ma jakiegos filmu przedstawiajacego caly ten cykl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:46, GREG napisał:

Ja jak próbowałem to robić to czułem dziwne przyciaganie wzajemne rąk ^^ na serio


Właśnie o tym mówię. Brawo ! Zrobiłeś swoją pierwszą kulę PSI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 10:50, T1G3R11 napisał:

Wizualizuję, że pobieram energię z jakiejś gwaizdy (np. Księżyca ), że cała ta energia wypełnia
moje ciało, a potem wszystko płynie do ręki i tam czuje mrowienie, potem wysyłam ją tam gdzie
ma być kulka, nadaję jej właściwości i ją czuję. Żeby poczuć, czy masz kulę PSI, najlepiej
wizualizować, że przyciąga lub odpycha twoje ręce.


o.O ja też czuję takie mrowienie w rękach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według naukowców mózg nie potrafi wytwarzać energi dalej niż kilka milimetrów od czaszki, więc takimi psi-ballami to wy się możecie porzucać w LD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy wierzycie w takie coś, ja nic nie widze, nic nie czuje, nic nie słyszę, lizać nie próbowałem xD
To jest pic na wode fotomontaż(jak to moja mama lubi mówić xD) Kurde, a myślałem że będę się mógł bronić, bez użycia siły xD
Ale dzięki, nieźle się uśmiałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ciekawe czy jakby ktoś zrobił poradnik lewitacji to ludzi mówiliby że sięgają rzeczy których normalnie nie mogli dotknąć ?
Dla mnie to jest bujda , wmawiają ludziom co mają wtedy czuć oni robiąc to i wysilając umysł odczuwają to dużo bardziej i wtedy wierzą .

PS: Chyba udało mi sie zrobić ciepłego PSI Balla ;p kurde sam nie wiem czy wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mrowienie w palcach łatwo wytłumaczyć. Ręce wam drętwieją od trzymania w niewygodnej pozycji ;p A odpychanie? Wystarczy napiąć mięśnie i powstaje podobne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:13, T1G3R11 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=chhCUDpzJgo&mode=related&search=
wejdźcie i zobaczcie on tam dwa razy pokazuje.

To co on tam dwa razy pokazuje, to jest komputerowy fotomontaż :) Wystarczy wrzucić takie wideo do programu Adobe After Effects lub Particle Illusion i dodać w odpowiednim miejscu taki efekt :) Na YouTube są nawet tutoriale pokazujące jak to zrobić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie, mnie nie przekonacie, więc się nawet nie wypowiadajcie. Niech cię nie obchodzi w co ja wierze i co staram się osiągnąć, więc nie próbuj mnie przekonywać, że coś takiego nie istnieje.Nie nabbijaj se postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:58, T1G3R11 napisał:

jak nie masz zamiaru uwierzyć to nie wchodź.

nie musi w to wierzyć żeby wypowiadać się w tym temacie :P
Podał tylko swoją opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować