Zaloguj się, aby obserwować  
Crozz

PSI balle - czy komuś się udało?

90 postów w tym temacie

Czyli takie coś jak PSI ball nie istnieje? Bo raczej tak dużo tych fotomontaży by nie było. Chociaż jak oglądałem filmiki na youtube to niektóre montażyki było cholernie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:22, Seqiu napisał:

Czasami myślę, że średnia wieku osób wypowiadających się w tym temacie nie przekracza 10 lat...;)



To się przestań wypowiadać, Przynajmniej trochę podskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 17:54, Crozz napisał:

To się przestań wypowiadać, Przynajmniej trochę podskoczy.

Co najwyżej może zmaleć, a tak swoją drogą to nie wiedziałem że bajki typu Dragon Ball działają tak na wyobraźnie. Mi jakoś nie zaszkodziły, jednak niektórzy nadal wierzą w swoją energię Ki...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... nie bardzo wieże w takie głupoty... ale nawet gdyby coś takiego istniało, to zgodnie z naukowa teoria o wysyłaniu energi przez mózg tylko w obrębie czaszki wychodziłoby na to że "psie jajca" potrafia robic tylko osoby z niesamowisice silnym umysłem i mózgiem... mnisi w Shaolin czest przed zadawaniem serii ciosów robią okrężne ruchy ramionami, czują że zbieraj z powitrza energię... w sumie ja też czasem tak sie rozgrzewam ale to jest tylko mała namiastka Tai Chi... czyli o ile jest mozliwe uzyskanie jakiejs energi poza ciałem, o tyle ktoś przesadzi i wyolbrzymi to do takich rozmiarów że powstają nowe rodzaje medytacji... (patrz Tai Chi które moim zdaniem nie powinno być odrębną złożoną dyscypliną a wykorzystywać jedną daną stymulacje umysłu/zbierania energi która się już kiedyś [załóżmy] sprawdziła)

mam głeboki umysł i wole nie eksperymentowac z takimi głupotami bo mi jeszcze przed nosem wybuchnie coś :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

joł....... można się wtrącić do rozmowy

Mianowicie próbowałem zrobić psi balla i nawet mi się udało, gdyż rzuciłem nim w przechodzącą babkę, a ona złapała się za ucho więc............................

Nawet mj kolega powiedział że mi się udało!!!!!!!!!!!

(psi ball każdy może zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże to ktoś w to jeszcze wierzy? :D :D :D

Ciepło, zimno jest wynikiem trzymania nieruchomo dłoni.

Odpychanie, przyciąganie jest wynikiem napięcia mięśni.

To PIC NA WODE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:03, Mertionh napisał:

Boże to ktoś w to jeszcze wierzy? :D :D :D

Ciepło, zimno jest wynikiem trzymania nieruchomo dłoni.

Odpychanie, przyciąganie jest wynikiem napięcia mięśni.

To PIC NA WODE.



Mhm ... wytłumacz to trzem gołębiom, w które dzisiaj razem z kolegą ciskałem psi ballami. Z pewnością też uważają, że to pic na wodę.

Uważaj jak chcesz, ale ja akurat mam poważne powody do wierzenia w możliwość stworzenia psi balla. Zdarzają się rzeczy, które nie mogą być przypadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 20:25, Mertionh napisał:

Hah no to nagraj film jak ciskasz psi ballami w te gołębie.

Psi balla mogę ci zrobić nogami - te same efekty będę miał.


Już widzę swój program na Discovery Science. ;)
Ale nawet ciekawy pomysł, może kiedyś wrzucę takowy filmik na Jutuba.

Hm skoro robisz psi balla nogami to szacun, o takim hardkorze jeszcze nie słyszałem.
:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować