Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 20:50, ArcydemonXXX napisał:

Jak myślicie ? Ten rok szkolny będzie lepszy niż 06 / 07 czy gorszy. I czy cieszycie się, bo
ja nie. Tutaj piszcie o nim wszystko.

Tylko nie przypominaj nam o tym że trzeba do szkoły!!!!!Ja teraz idę do gimnazjum w którym nikogo nie znam.Więc się nie cieszę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:52, Lord Andre 1 napisał:

Bedzie taki sam jak wszystkie

Ech. Teraz idę do 6 klasy podstawowej. Poprzedni rok dał mi 4, 90 średnią ocen. Nie wiem, jak będzie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jak inny, tyle że będzie ciężko niż poprzednio. Może ten rok przyniesie jednak lepsza nauczycielkę.
Idę do I gim. Szczęście że mój przyjaciel także idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:56, Mr. Cin napisał:

mundurkowaty?



niestety... taki los tych nas ktorzy sie za polityke nie biora i sa skutki wchodzenia nam na glowe :/ no bo w sumie kto by nas reprezentowal w sejmie ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 20:57, ArcydemonXXX napisał:

> mundurkowaty?
dokładnie

A tam o szkole, a rok szkolny wiąże się ze szkołą, więc tam się przenieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tu nie może doczekać się szkoły skoro pisze o niej na wakacjach... :)

Hmmm... jaki będzie ten rok? Na pewno inny niż poprzedni - przynajmniej dla mnie. Idę do nowej szkoły, a mianowicie do liceum, wiążę z tym pewne obawy, ale raczej się nie przejmuję...

Do wszystkich którzy idą do nowej szkoły - nie martwcie się, potraktujcie to jako szansę nowego początku - w nowej "budzie" nikt nie będzie was znał, możecie stać się nowym człowiekiem. Cóż, ja nie mogę, bo do mojego liceum idzie sporo znajomych ze starej szkoły osób. Ale tym, którzy nie będą znać nikogo radziłabym się dobrze zastanowić, czy to źle, czy raczej może dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mezil wszędzie ale ma być tylko przez jeden rok bo to jest wbrew konstytucji... pewnie w tym momencie katecheci będą sie mścić pewnie. Nowy minister dał się przestraszyć porostu... co poradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, panowie, ja tam się cieszę, choć czeka mnie z deczka trudne zadanie... 4 lata w technikum mechatronicznym... :D Matura itp. ale to co się dzieje w tej szkole, jej klimat i ludzie, to mnie motywuje do nauki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:25, BzyQacz napisał:

Hehe, panowie, ja tam się cieszę, choć czeka mnie z deczka trudne zadanie... 4 lata w technikum
mechatronicznym... :D Matura itp. ale to co się dzieje w tej szkole, jej klimat i ludzie, to
mnie motywuje do nauki :D.



A dobry byłeś dla katechety :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować