Zaloguj się, aby obserwować  
ArcydemonXXX

Rok szkolny 07 / 08 - jaki będzie

479 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 20:24, MastAlol napisał:

To jest właśnie ból :| Myślę, że 2 litry kawy dziennie i starczy, żeby się i pouczyć i pograć
:) Sen trzeba wyciąć z planu dnia ^^



To będzie ciężki rok,ja kawy nie pije więc będe miał gorzej :( a spać w końcu i tak kiedyś trzeba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak was czytam z tym gimnazjum to se myśle jak ja miałem dobrze, bo mam gimnazjum i podstawówke w jednej szkole i nawet jak bym napisał na zero to i tak bym poszedł do tego gimnazjum:D fakt może poziom nie za wysoki ale przynajmniej znam nauczycieli, a większość mnie napewno lubi, ale nie wiem jak reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:11, demon92 napisał:

Jak was czytam z tym gimnazjum to se myśle jak ja miałem dobrze, bo mam gimnazjum i podstawówke
w jednej szkole i nawet jak bym napisał na zero to i tak bym poszedł do tego gimnazjum:D fakt
może poziom nie za wysoki ale przynajmniej znam nauczycieli, a większość mnie napewno lubi,
ale nie wiem jak reszta.


Co ma fakt, że dwa typy szkół są w jednym budynku do rekrutacji? W moim przypadku w jednym budynku mieściło się gimnazjum i LO, i przez to żadnych chodów podczas przyjmowania do liceum nie miałem... Gdyby było więcej uczniów z wyższym wynikiem, nie wydaje mi się logiczne by przyjęli ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:24, MastAlol napisał:

> > Maturalny :| Kurde trzeba będzie nauczyć się siedzieć przy książkach, bo jak na razie

> to uczę
> > się może 20 minut na sprawdzian :P Czasem tylko tyle co pamiętam z lekcji...
>
>
> Jak ja Cię dobrze rozumiem mam dokładnie tak samo :P. A pomyśleć że tu takie hity idą
BioShock,
> World in Conflict, Crysis, ET Quake Wars czy UT3 :(

To jest właśnie ból :| Myślę, że 2 litry kawy dziennie i starczy, żeby się i pouczyć i pograć
:) Sen trzeba wyciąć z planu dnia ^^


Tylko nie zdziw się po 64 godzinach bez snu, jak szafa zacznie do Ciebie przemawiać :].
Ten rok szkolny będzie dla mnie taki sam jak poprzednie: ta sama szkoła, ci sami nauczyciele i ci sami koledzy. Nic nowego poza programem nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojjojojojoj w tym roku szkolnym będzie się działo - zaczynam liceum. Ale te 3 lata pewnie przeminą tak szybko że nawet nie zauważę że już maturę trzeba pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się do szkółki wybrałem o rok szybciej ale nie mam z tego powodu problemów bo jestem z lutego. Dlatego teraz mimo 15 latek wybieram sie do liceum. Do klasy idę z chłopakiem z klas podstawówki i gimnazjum ale reszty nie znam. Szkoda opuszczac szkołę, którą sie lubiło (nie myślałem, ze kiedys to powiem) ale gimnazjum powinno być tak samo długie jak podstawówka.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznie się 3 klasa gimnazjum: egzamin,trzeba będzie walczyc o dobre oceny bo później liceum i konkurs świadectw. Ale można pocieszyć się tym, że nie będzie już Giertycha na stanowisku ministra edukacji i nie będzie jego w większości chorych pomysłów. A tak wogóle to będzie praktycznie taki sam rok szkolny jak wszystkie wcześniejsze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:03, edzio13 napisał:

Zacznie się 3 klasa gimnazjum: egzamin,trzeba będzie walczyc o dobre oceny bo później liceum
i konkurs świadectw. Ale można pocieszyć się tym, że nie będzie już Giertycha na stanowisku
ministra edukacji i nie będzie jego w większości chorych pomysłów. A tak wogóle to będzie praktycznie
taki sam rok szkolny jak wszystkie wcześniejsze :P.


Fakt, oprócz egzaminu gimnazjalnego, zwiększonego kucia, aby oceny wypadły dobrze oraz ogólnego zarysowania swej przyszłości, ten rok będzie taki jak poprzedni. Ja obrałem inny tok myślenia - nie ważne jak pójdzie egzamin, nieważne jakie będą oceny - do wymarzonej szkoły dostać się trzeba :P:P (a to takie trudne nie będzie, bo w tym roku przy totalnym leniu miałem średnią 4,92, a z egzaminu rysowało się około 90 pkt. :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:34, kowboj3 napisał:

Fakt, oprócz egzaminu gimnazjalnego, zwiększonego kucia, aby oceny wypadły dobrze oraz ogólnego
zarysowania swej przyszłości, ten rok będzie taki jak poprzedni. /.../

Będzie się trzeba więcej uczyć...niestety. Ja oprócz tego jeszcze mam zamiar zdać FCE, więc dochodzi rok przygotowań zwieńczony egzaminem ;/ Będzie ciężko, ale mam zamiar jakoś przeżyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:46, ko?nik napisał:

> Fakt, oprócz egzaminu gimnazjalnego, zwiększonego kucia, aby oceny wypadły dobrze oraz
ogólnego
> zarysowania swej przyszłości, ten rok będzie taki jak poprzedni. /.../
Będzie się trzeba więcej uczyć...niestety. Ja oprócz tego jeszcze mam zamiar zdać FCE, więc
dochodzi rok przygotowań zwieńczony egzaminem ;/ Będzie ciężko, ale mam zamiar jakoś przeżyć
;P


Mi, jak dobrze pójdzie to będę zdawał CAE. Może jednak coś się tam z anglika rozumie, a FCE mam już zaliczony. Wcale trudny nie był. Choć może... może trochę... może bardzo trudny... a może to tylko moja chora wyobraźnia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:32, kowboj3 napisał:

Mi, jak dobrze pójdzie to będę zdawał CAE. Może jednak coś się tam z anglika rozumie, a FCE
mam już zaliczony. Wcale trudny nie był. Choć może... może trochę... może bardzo trudny...
a może to tylko moja chora wyobraźnia :P:P

Idź ty mnie nie strasz w ogóle ;P CAE to już wyższa szkoła jazdy, ale na razie skupię się na moim FCE, bo zdaje mi się, że bez nauki się nie obejdzie ;] Trzeba się będzie w tym roku starać trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja idę do 1 gm trafiłem z kumplem z przedszkola i bloku do klasy XD huh a mundurki tez pomysł u mnie wymyślili koszule niebieską a gm mam w tym samym budynku co podstawówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni wam szyją mundurki ? Czy sami macie kupić gdzieś ? I tylko koszula niebieska ?! U nas są jakieś, wełniane kamizelki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:44, ko?nik napisał:

> Mi, jak dobrze pójdzie to będę zdawał CAE. Może jednak coś się tam z anglika rozumie,
a FCE
> mam już zaliczony. Wcale trudny nie był. Choć może... może trochę... może bardzo trudny...

> a może to tylko moja chora wyobraźnia :P:P
Idź ty mnie nie strasz w ogóle ;P CAE to już wyższa szkoła jazdy, ale na razie skupię się na
moim FCE, bo zdaje mi się, że bez nauki się nie obejdzie ;] Trzeba się będzie w tym roku starać
trochę...



Szczerze mówiąc, jeżeli osiągnąłeś poziom intermediate, FCE masz w kieszeni. Ja w tym roku zakończyłem szkolenie się na tym poziome i zacznę szkolić się na jeszcze wyższym poziomie. Ale dla chcącego, nic trudnego (no może troszkę :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:58, Baal Namib napisał:

Oni wam szyją mundurki ? Czy sami macie kupić gdzieś ? I tylko koszula niebieska ?! U nas są
jakieś, wełniane kamizelki :/

u nas też wełniane kamizelki, ale chyba się muszę przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:44, ko?nik napisał:

Idź ty mnie nie strasz w ogóle ;P CAE to już wyższa szkoła jazdy, ale na razie skupię się na
moim FCE, bo zdaje mi się, że bez nauki się nie obejdzie ;] Trzeba się będzie w tym roku starać
trochę...


Czy moglibyście mi wytłumaczyć co to jest FCE i CAE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 23.08.2007 o 12:46, kat.ka napisał:

NIe masz racji. Każdy nauczyciel tak robi, bo nie chce w sierpniu chodzić do szkoły na konsultacje
(czyli takie niby korepetycje dla najgorszych) i wymyślać zadań poprawkowych. Ci od religii
i w-f mają dobrze, bo nie da sięzrobić poprawki z tych przedmiotów.


To byś się dziwił. U mnie 2 osoby mają poprawki z w-fu! :P Jakim cudem? Wystarczyło nie przyjść na przynajmniej 50% zajęć i pała murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować